Retrogrāds Saturns, maijs 2021

Saturns_Sani

  Vēdiskā astroloģija maijs, 2021.  Astrologa pakalpojumi.  Astrologa konsultācijas.  Astrologa prognoze.  Gočars jeb planētu tranzīts maijā, 2021: Ko mums sola astroloģiskie jaunumi? Tehnisks skatījums, kā arī izpausmes sadzīvē, praksē un ikdienā. 23.maijā Šaņi (Saturns) kļuva vakri (retrogrāds). Šaņi ir retrogrāds reizi g...
Turpināt lasīt

Astroloģiskie jaunumi maijā, 2021.


Venus_Shukra  Vēdiskā astroloģija maijs, 2021  Astrologa pakalpojumi. Astrologa online konsultācijas. Astroloģiskā karte. Gočars jeb planētu tranzīts maijā, 2021: Ko mums sola astroloģiskie jaunumi?  Tehnisks skatījums, kā arī izpausmes sadzīvē, praksē un ikdienā. Maijs ir interesants ar to, ka trīs grahas (planētas) – Budha (Merkūrs), Šukra (Ve...
Turpināt lasīt

Vēdiskā astroloģija – Surijas Varšaphal jeb Saules Jaunais gadsVēdiskā astroloģija – Surijas Varšaphal jeb Saules Jaunais gads Katru gadu Surija (Saule) uzsāk jaunu ciklu, kad tā no Mina raši (Zivju zīmes), kas globāli pārstāv 12.bhavu (māju), ieiet Meša raši (Auna zīmē), kas savukārt ir 1.bhava (māja). Tad sākas Surijas Varšaphal jeb Saules Jaunais gads, kad tā atkal iet cauri visām divpadsmit zodiaka zīmēm. ...
Turpināt lasīt

Vēdiskās astroloģes prognoze. Jupītera tranzīts

Jupiters-Guru

Kas mūs sagaida saistībā ar Guru gočaru (Jupītera tranzītu)?
Vēdiskās astroloģes prognoze. 

Turpināt lasīt

Astrologa prognoze 2021, Marts.

Budha Merkurs

Gočars jeb planētu tranzīts - vēdiskās astroloģes prognoze: tehnisks skatījums, kā arī izpausmes sadzīvē, praksē un ikdienā. 

Turpināt lasīt

Astroloģija 2021, Marts.

Vēdiskās atroloģijas prognoze 2021. gada martam 

Turpināt lasīt

Vēdiskā astrologa prognoze. Februāris, 2021.

Astrologa prognoze 2021. gada februāris
Astrologa prognoze 2021. gada februāris
Astrologa prognoze 2021. gada februāris

 

Vēdiskā astrologa prognoze 2021.gada februārim

Gočars jeb planētu tranzīts: vēdiskās astroloģes prognoze – tehnisks skatījums, kā arī izpausmes sadzīvē, praksē un ikdienā.

Budha (Merkūrs) 30.janvārī palika vakri (retrograds). Šādā pozīcijā tas atradīsies līdz 21.februārim. Ikdienā tas izpaužas tā, ka visi ar Budhu saistītie procesi ir apgrūtināti, "muļļājas", stāv uz vietas, viens solis uz priekšu, divi atpakaļ. Bieži šai laikā pieņemtie lēmumi ir jāpārskata, jāatgriežas pie tiem atkārtoti. Toties var izdoties atrisināt lietas, kas uzsāktas iepriekšējā vakri (retrograda) periodā un palikušas neatrisinātas. Tas bija no 14.oktobra līdz 3.novembrim.

Ar Budhu saistītie procesi ir visas komunikācijas, tirdzniecības, informācijas, tās nesēju (tālruņi, datori) tēmas. Tāpat šī mazā, kustīgā graha (planēta) atbild par domām, prātu, intelektu, izglītību, žurnālistiem, astrologiem, konsultācijām, mājaslapām, internetu, menedžeriem, bibliotēkām, biznesu u.c.

Turpināt lasīt

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma