Astroloģija 2021, Marts.

Vēdiskās atroloģijas prognoze 2021. gada martam 

Gočars jeb planētu tranzīts - vēdiskās astroloģes prognoze: tehnisks skatījums, kā arī izpausmes sadzīvē, praksē un ikdienā.  

Astrologa prognoze saistībā ar planetāro tranzītu 


Surijas (Saules) gočars (tranzīts) notiek svētdien, 14.martā, kad Surija no Kumbhas (Ūdensvīra) un 11.bhavas (mājas) ieiet Minā (Zivīs), 12.bhavā. Šī ir pēdējā, divpadsmitā no visām zīmēm. Līdz ar to Surija noslēdz ciklu, noslēdz savu Saules gadu. Katras beigas ir kaut kā jauna sākums. Sākums būs tāds, kādu būsim izvēlējušies nobeigumu.

Ieejot nākamajā zīmē – Mešā (Auna zīmē), sāksies Surijas (Saules) Jaunais gads. Tas notiks 14.aprīlī.

Mina ir 12.bhava, kur Surija sākotnēji atradīsies kopā ar Čandru (Mēnesi), un, kas gočara (tranzīta) brīdī sakrīt ar 9.bhavu; tādējādi Surijai un Čandrai attiecīgi pārstāvot 2.un 1.bhavu. Ikdienā un sadzīvē tas savukārt radīs šādas tendences:

9.bhavas saimnieks Guru (Jupīters) šobrīd ir nīčā (sava vājuma zīmē) kopā ar Šaņi (Saturnu) un liek mums atstrādāt karmu caur likumiem, valsti, ierobežojumiem, darbu, darbošanos u.c. sfērām. Tā kā Čandra (Mēness) gočara brīdī pārstāv 1.bhavu, bet Surija (Saule) – 2.bhavu, tad aktuālas tēmas joprojām būs: cilvēks, tā ķermenis, veselība, ēšana, dzeršana, budžets.

Valsts joprojām atradīsies ierobežojumu režīmā. Cietuma režīmā. Problēmas ar valsts varas iestādēm, naudas sodi, zaudējumi un cietums. Peļņa saistībā ar preču pārvadāšanu, ēdiena pārvadāšanu. Tā kā Surija un Čandra gočara (tranzīta) brīdī veido sambanhu (atrodas kopā vienā zīmē), tas norāda uz to, ka - grib vai negrib - bet valsts un tauta būs cieši saistīti un nāksies sadarboties. Galvenajos vilcienos tas arī izdosies, tomēr būs nobīdes un "blaknes". Būs daļa tautas, kas uzvedīsies un rīkosies neadekvāti, emocionāli, konfliktēs ar valsti. Tautas daļa, kas atrauta no realitātes...

Valstis un to līderi centīsies rīkoties pareizi, veikt labus darbus. Tiks pieņemti jauni likumi, noteikumi par jauniem ierobežojumiem un izmaiņas vecajos ierobežojumos.

Valdību pieņemtie jaunie likumi ietekmēs budžetu negatīvi, sitīs pa maciņu un budžeta problēmu dēļ cietīs attiecības ģimenē. Taču valdībām arī pašām būs problēmas ar budžetu. Tauta mēģinās savas naudas grūtības risināt pati dzīvojot un darbojoties "paralēli". Tad valdība mēģinās pieņemt lēmumus saistībā ar ierobežojumiem un budžetu, kas ļautu tautai nopelnīt un atvieglotu finansiālo situāciju. 

Surijas gočara (Saules tranzīta) brīdī akcentētas ir 8. un 11.bhavas (mājas). 8.bhava – mistiskā Dzīvības un Nāves māja, vārti uz Viņpasauli. Tas norāda uz mistiska rakstura slimībām (arī jaunām), neparedzētām veselības komplikācijām, pētījumiem, kas turpināsies, vakcīnām – gan problemātiskā, gan šķietami veiksmīgā izpildījumā. Vakcīnas, kas konkrētās valstīs tiek aizliegtas jeb apstādinātas radīto komplikāciju / letālo gadījumu dēļ, taču Eiropā ienāk arī jauna vakcīna, ko Eiropas Savienība apstiprinās.

Aktualitātes: slimnīcas, pārvietošanās, nauda, mājsēde (ne tikai Latvijā). Visas trīs ar komunikāciju saistītās bhavas (mājas) – 11.,5. un 7. - arī ir akcentētas. Nāksies mācīties komunicēt un sadarboties. Globālā līmenī. Ļoti cieša saikne starp: slimības - komunikācija - vakcīnas - likumi.

Vēdiskā astroloģija savās prognozēs izmanto arī nakšatras – Mēness zvaigznājus 

Surija, ieejot Mina raši (Zivju zīmē), atradīsies Purvabhadrapada nakšatrā. Tās galvenais simbols ir bēru gultas priekšējā daļa. Daži pētnieki sauc arī "zobenu" par vienu no nakšatras simboliem. Tas acīmredzami ir saistīts ar "nociršanas" darbību. Šis process attiecas uz dabas destruktīvo un izzūdošo aspektu un ir attiecināms uz visa veida sāpēm, ievainojumiem, negadījumiem, nāvi un nobeigumiem. Uzdarbosies slepenas brālības un organizācijas. Visums galīgi zaudēs prātu. Tāpēc ieteikums tautai būtu pievērsties garīgām, reliģiskām, filozofiskām lietām, aktivitātēm, praksēm. Tas palīdzēs situāciju labāk saprast, mierīgāk uztvert un konstruktīvāk reaģēt.

Ja lietotu vienu vārdu, kas raksturotu šo nakšatru, tas būtu "velnišķīga" vai "nežēlīga". Uz Purvabhadrapadu var attiecināt lielu daļu sabiedrības negatīvo tendenču, piemēram – paranoju, pesimismu, izvirtību un tieksmi pēc uzdzīves, vardarbību, hedonismu, drūmumu, melīgumu, viltīgumu un maldināšanu, nežēlību, pataloģiskas kaites. Tomēr nakšatra galvenokārt ir saistīta ar transformāciju, pārveidošanos. Caur ērkšķiem uz zvaigznēm.


Vēdiskā astroloģija 2021 – sniedz prognozes un sastāda astroloģiskās kartes arī valstīm 


Šo metodi sauc Samhita. Viss pasaulē notiekošais ietekmē dzimtenē notiekošo, savukārt dzimtenē notiekošais ietekmē katru indivīdu.

Krievijas vakcīna tiks akceptēta Eiropā. Vairāk par Krieviju, vakcīnu un ne tikai iespējams lasīt manā astrologa prognozē iepriekšējā bloga rakstā "Vēdiskā astrologa prognoze. Februāris, 2021." 

Astroloģija 2021. Prognoze citām valstīm 

Surija (Saule) atrodoties Minā (Zivīs) izgaismo Indiju – par ko dzirdēsim vairāk nekā ierasts, un Ziemeļu valstis, piemēram, Kanādu un Islandi.

Islandē situācija būs ekstrēma. Zemestrīces, daudz. Dabas katastrofa – kam sakars ar uguni, gaisu un ūdeni. Sen tā nebūs bijis. Tas skars arī citus, citas valstis, sadarbības partnerus, kaimiņus. Islande ļoti mērķtiecīgi darbosies, bet rezultāts būs pūlēm neatbilstošs. Problēmas ar auto, nekustamajiem īpašumiem, kā arī krīze, izolācija, fiziskie zaudējumi.

Kanāda: svarīga tēma būs ūdens. Situācija Kanādā sasaucas ar situāciju Islandē un, protams, arī ar situāciju pasaulē. Problēmas biznesa jomā saistībā ar servisu un partneriem būs abās minētajās valstīs. Konflikti – sabiedrība, dabas krīzes – populācija – dzīvnieki, slimības – sadarbība. Kanādā problēma būs arī pati Kanāda un attiecības, saskarsme, iekšēji konflikti, vardarbība - pret sievietēm, nesaskaņas saistībā ar senatni, tradīcijām. Protesti. Apgrūtinājumi saistībā ar dzīvniekiem. Būs finansiāla rakstura sarežģījumi, it īpaši Indijā.

Vēdiskās astroloģijas prognoze - citi planetārie tranzīti februārī un martā, 2021 

 Mangala (Marss) gočars (tranzīts) no Mešas (Auna zīmes) uz Vrišabhu (Vērša zīmi) notika 22.februarī. Vērša zīmē Mangala atradīsies kopā ar Rahu līdz 13.aprīlim. Tās ir divas milzīgas, nedraudzīgas enerģijas, tāpēc sagaidāmas dažādas destruktīvas izpausmes saistībā ar šo zīmi, kas globāli pārstāv 2.bhavu (māju). Tā atbild par ēšanu, dzeršanu, runāšanu, arī bankām un budžetu, kamēr Rahu pārvalda, cita starpā, dīvainas slimības, pārspīlējumus, bet Mangala – asinis, muskuļus. Jaunas slimības, mutācijas saistībā ar asinīm, sliktām asinīm. 

Vakcinēšanās izraisīs attiecīgos blakusefektus. Letāli iznākumi. Īpaši tad, kad to vismazāk gaidīs. 

Rahu izceļ arī pārējās 2.bhavas (mājas) pārvaldes sfēras. Vrišabha pārstāv, cita starpā, tādu valsti kā Katara. Tur paredzēts pasaules čempionāts futbolā 2022.gadā. Taču to vēlas boikotēt cilvēktiesību pārkāpumu dēļ, kas notika, piemēram, būvējot jauno stadionu. Mangala pārziņā ir sports, kamēr Rahu visu "aprij", pastiprina, izceļ un iedarbina prarabha karmu (iepriekšējo dzīvju karmu).

Budhas (Merkūra) gočars (tranzīts) no Makaras (Mežāža) uz Kumbhu (Ūdensvīru) notika 11.martā. Savukārt 31.martā Budha ieies Minā (Zivīs), kur šī graha būs nīčā – sava vājuma zīmē. Par to vairāk rakstīšu savā nākamajā bloga rakstā. Kumbha (Ūdensvīrs) īpaši akcentēts no 11. līdz 14.martam, kad tur līdz 13.martam atradās arī Čandra (Mēness). Par Kumbhu vairāk lasīt iespējams manā iepriekšējā bloga rakstā "Vēdiskā astrologa prognoze. Februāris,2021." 

Šukras (Venēras) gočars no Makaras uz Kumbhu bija 20.februārī. Savukārt 16.martā Šukra dodas tālāk uz Minu (Zivīm), kur pievienosies Surijai (Saulei), kas tur ieiet 14.martā. Šukra Minā ir ūčā – sava spēka zīmē. Līdz ar to situācija būs laba visām Šukras lietām: auto, medicīna, transports, romantika, mīlestība, māksla, komforts u.c. Tomēr jāsaprot, ka vērā ņemama visa pārējā tranzīta situācija, globālās tendences, kā arī katra paša individuālā astroloģiskā karte un citi faktori. Nekas nav traktējams viennozīmīgi. Ir vairākas "blaknes". Šukra, ieejot Minā, atradīsies jau minētajā Purvabhadrapada nakšatrā, kuras simbols ir bēru gultas priekšējā daļa, kā arī Šukra būs aštami – sadegusi, jo pietuvojusies pārāk tuvu Minā jau esošajai Surijai (Saulei). Līdz ar to medicīnas sfērā būs neadekvāti pārpīlējumi, izpaudīsies problēmas ar ādu, vakcinēšanās – kas par daudz, tas par skādi. Šukra degs un uzdarbosies, medicīnas nozare ar visu to saistīto uzvedīsies kā negudra.

Sniedzu savas sertificēta vēdiskā astrologa konsultācijas gan online, gan arī klātienē. Sastādu: individuālā astroloģiskā karte, globālā prognoze, individuālais gada horoskops, vēdiskās astroloģijas karte un izmantoju arī citas vēdiskās astroloģijas Jyotish metodes.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma