Vēdiskā astrologa prognoze. Februāris, 2021.

 

Astrologa prognoze 2021. gada februāris

Vēdiskā astrologa prognoze 2021.gada februārim

Gočars jeb planētu tranzīts: vēdiskās astroloģes prognoze – tehnisks skatījums, kā arī izpausmes sadzīvē, praksē un ikdienā.

Budha (Merkūrs) 30.janvārī palika vakri (retrograds). Šādā pozīcijā tas atradīsies līdz 21.februārim. Ikdienā tas izpaužas tā, ka visi ar Budhu saistītie procesi ir apgrūtināti, "muļļājas", stāv uz vietas, viens solis uz priekšu, divi atpakaļ. Bieži šai laikā pieņemtie lēmumi ir jāpārskata, jāatgriežas pie tiem atkārtoti. Toties var izdoties atrisināt lietas, kas uzsāktas iepriekšējā vakri (retrograda) periodā un palikušas neatrisinātas. Tas bija no 14.oktobra līdz 3.novembrim.

Ar Budhu saistītie procesi ir visas komunikācijas, tirdzniecības, informācijas, tās nesēju (tālruņi, datori) tēmas. Tāpat šī mazā, kustīgā graha (planēta) atbild par domām, prātu, intelektu, izglītību, žurnālistiem, astrologiem, konsultācijām, mājaslapām, internetu, menedžeriem, bibliotēkām, biznesu u.c.

Budha paliek vakri bieži, tas ir trīs līdz četras reizes gadā. Vakri (retrograda) periods ilgst 24 dienas, Budham kļūstot nekustīgam 1 dienu pirms un pēc.

Esot tagad vakri, Budha atgriezās no Kumbhas (Ūdensvīra) Makarā (Mežāzī) 4.februārī. Tur tas pievienojās Surijai (Saule), Guru (Jupiters), Šaņi (Saturns), Šukrai (Venēra). Līdz ar to Makara raši (Mežāža zīme) bija ļoti akcentēta no 4. februāra līdz 12.februārim, kad Surija devās tālāk uz Kumbha raši (Ūdensvīra zīmi). Savukārt 20.februārī šobrīd tik viesmīlīgo Makaru pamet Šukra (Venēra), atstājot tur nu jau tikai trīs grahas (planētas) – Guru, Šaņi un Budhu.

Astrologa prognoze 2021. gada februāris

Jāpiebilst, ka Budhas (tāpat kā Surijas) aktivitātes zināmā mērā saistītas arī ar kryptovalūtu un tās tirgu. Dažādi apgrūtināts Budha rada zaudējumus kryptovalūtas tirgū vairumam indivīdu, taču ne visiem. Viss atkarīgs no dzimšanas brīža kartes (individuālais horoskops). Sevišķi jāuzmanās no 31.marta, kad Budha iesoļos Minā (Zivīs), kur tas atradīsies nīčā – sava vājuma zīmē.

Makara (Mežāzis) globāli pārstāv 10.bhavu (māju), kas atbild par darbu, karjeru, profesiju un cilvēka darbību kopumā. Tā ir karmas mājvieta. Karma nozīmē darbību. Šobrīd 10.mājā atrodas arī pats Mežāža saimnieks – Saturns (Šaņi), kas testē pasauli.

Šaņi atbild cita starpā par karmu un darbu, kamēr Guru, kurš arī tur atrodas, atbild par dharmu, līdz ar to darba jautājumi un pārkvalificēšanās jautājumi joprojām globālā līmenī ir un būs aktuāli. Ar ko dzīvē nodarboties, kā nopelnīt naudu, ko darīt saistībā ar darbu, darbošanos – šāda veida jautājumi ir patreizējās planetārās situācijas noteikti un aktuālāki kā citām reizēm.

Karmiskās aktualitātes grozās ne tikai ap darba, naudas, nodarbju lietām, bet arī ap banku un attiecību jautājumiem, sieviete – vīrietis, viņu attiecības, auto lietas, informācija, tehnoloģijas, IT lietas, komunikācija, valsts, varas iestādes, priekšnieki, autoritātes. Tas viss ļoti sakoncentrētā, sablīvētā, arī problemātiskā veidā liks par sevi just pasaules mērogā.

Tā kā visas minētās grahas (planētas) atrodoties Makarā (Mežāzī) aspektē Karku (Vēža zīmi), kas globāli atbilst 4.bhavai (mājai), tad svarīgi notikumi pasaules un pašmāju mērogā skar un skars arī tādas sfēras kā mājoklis, auto, pedagoģija, nekustamie īpašumi, lauksaimniecība un emocijas ... Būsim ļoti emocionāli gan ārēji, gan iekšēji. Daudzu cilvēku prātus nodarbinās dzimtenes tēma.

Vēdiskā astroloģija vēsta par valstīm un tajās notiekošajiem procesiem

Aktuāla būs Polija. Tur risinās valstiski svarīgi notikumi, kas saistīti ar banku un naudas lietām – ierobežojumu radītām un ietekmētām, darba un preses brīvības jautājumi, kā arī valstu partnerattiecību jautājumi, kas cieši saistīti ar Ameriku, Krieviju, Baltijas valstīm, Ķīnu un Turciju. Polija cenšas būt saprātīga un uzturēt mieru savā apkārtnē. Tā ir aprēķinātāja, tomēr savā augstākajā izpausmē šim aprēķinam it kā nav savtīgas motivācijas. Pļāpās, tenkos, manipulēs, ļoti orientēta uz mērķi, var kļūt bīstama. Šaurs skatu leņķis. 

Ietekmes Eiropā mēģina gūt Izraēla.

Astrologa prognoze 2021. gada februāris

Surija (Saule) pameta Makaru (Mežāzi), lai dotos uz Kumbhu (Ūdensvīru), 12.februārī. Tādējādi šobrīd īpaši izgaismota kļūst Krievija, kas atradīsies uzmanības centrā. Gan tādā ziņā, ka visa uzmanība tiks pievērsta šai valstij, gan arī tādējādi, ka Krievija pati šo uzmanību vēlēsies un piesaistīs, gan arī redzēsim Krieviju kā "uz delnas" - atklājoši.

Krievijā iezvanās jauni laiki. Ir "aptumsums", bet pēc tam būs jauna ēra. Graciozs un ritmisks haoss un destrukcija. Bet pēcāk - viss labi, laba dzīve. Identitātes pazaudēšana un atgūšana caur atdalīšanu. Aizsākas būtiskas pārmaiņas Krievijas varas ešalonos. Kaut arī nāksies Krievijai adaptēties, rāmītī to neviens neieliks. Krievija pievērsīs sev uzmanību un gribēs izradīties. Pārējās valstis klausīsies. Tauta būs apreibinājusies, bet pati Krievija dziedinās. Krievija mūs ārstēs. Un uzņems apgriezienus.

12.februāris iezīmēja svarīgas lietas saistībā ar Krieviju un Kumbhu (Ūdensvīru), kas globāli atbilst 11.bhavai (mājai). Tās ir ambīcijas, vēlmes, nauda, socializēšanās, uzņēmējdarbība – viss atradīsies apgrūtinātā stāvoklī. Arī autoritātes, varas iestādes, valdība ir un būs ierobežojumu apspiestas. Taču 11.bhava ir arī jaunākās tehnoloģijas un vakcīnas, karmas rezultāts caur pētniecību – šīm lietām planetārā situācija ir labvēlīga. To nosaka vairāku grahu (planētu - Rahu, Mangala, Surijas) un pašas Krievijas atrašanās vieta un mijiedarbība.

Krievijas vakcīna ienāks Eiropā (un ne tikai). Tā tiks uzskatīta par labu esam. Bagātība. Bet ne visām valstīm tas patiks. Un vakcīna neko lielu ilgtermiņā nedos, jo Covid ir tikai "pumpuriņi". Turpinājums sekos. Ir jāsaprot, ka sasniegumi ir paliekoši tikai tad, ja tie ir uz viena „viļņa“ ar Visuma vajadzībām.

Ķīna un Turcija cels augšā dažādas jau bijušas komunikācijas un informācijas problēmas saistībā ar Krieviju. Noslēpumi, kas saistīti ar Poliju, Ameriku, Baltijas valstīm u.c., nāks gaismā. Atkārtota informācijas noplūde.

Ēšana, dzeršana, sintētika, inde, saldūdens, dzeramais ūdens – aktuālas tēmas un saistītas ar atkārtoto informācijas noklausīšanos. Būs lietas, ko Krievija izbazūnēs pati. Pārējās valstis jau atkal klausīsies.

Grūti izārstējamas, neparastas slimības, hroniskas, ar komplikācijām. Tās būs saistītas ar šķidrumiem. Un asinīm. Sliktas asinis. Asiņu "slimības" sāks parādīties pēc 21.februāra. Vakcinēšanās izraisītas komplikācijas un letāli gadījumi. Bet tas ir tikai pirmais posmiņš. Arī šeit saistība ar asinīm. Šobrīd ir, tēlaini izsakoties, "dievu un dēmonu sarīkotais okeānu mutuļošanas laiks, kas radīs pieejamu mūžīgās dzīvības eliksīru Amritu", kas savukārt netīši palīdzēs atbrīvot pasauli no šeit nevajadzīgajiem.

Anglija un Francija "atzīmēsies" un īpaši izcelsies. Anglija turpmāk būs aktuāla tēma ar negatīvu, problemātisku, traģisku ievirzi. Daudz letālu gadījumu un haoss, kas skars arī citas valstis.

Liberālisms, kuru centīsies apkarot. Mediji, kas propagandēs nepatiesas, melīgas ziņas ar degradējošām ietekmēm. Ziemeļu, tai skaitā Baltijas valstīs, kā arī Amerikā un Izraēlā īpaši darbosies dažādas masu mediju un sociālo tīklu provocētas viltības. Nemieri, protesti. Ļaudīm gribēsies būt sociāli aktīviem, izbaudīt sabiedriskus pasākumus, bet nāksies tomēr vairāk laika pavadīt ar telefonu rokās.

Visas šīs tendences, ko esmu aprakstījusi šajā astrologa prognozē, ir globālas un attiecas uz pasauli kopumā. Taču katrai valstij un indivīdam var būt citādāk. Viss atkarīgs no cilvēka dzimšanas brīža, kā grahas tai brīdī izvietojušās (individuālais horoskops, astroloģiskā karte), valstīm atkarīgs no tā, kura māja katras valsts horoskopā atbilst, piemēram, Makarai (Mežāzim) un kādas mājas pārstāv, piemēram, Šaņi (Saturns), kā arī daudziem citiem faktoriem. 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma