Vēdiskās astroloģes prognoze. Jupītera tranzīts

Jupiters-Guru

Kas mūs sagaida saistībā ar Guru gočaru (Jupītera tranzītu)?
Vēdiskās astroloģes prognoze. 

Lielais labdaris Guru (Jupīters) 5.aprīlī pamet Makaru (Mežāzi), lai dotos uz Kumbhu (Ūdensvīru), tādējādi atstājot sava vājuma zīmi nīču. Līdz ar to globālā līmenī gaidāmi uzlabojumi gan saistībā ar Covid19, gan arī citādi. Jo visvairāk mūsu situāciju ietekmē tieši tādas lielas, lēnas grahas (planētas) kā Šani (Saturns) un Guru (Jupīters), kā arī abas čajagrahas (ēnu planētas) Rahu un Ketu. Tas saistīts gan ar to, ka šīs grahas (planētas) vienā zīmē atrodas ilgi, gan arī ar to, ko tās pārstāv, simbolizē.

Guru vienā zīmē atrodas gadu, pārstāv dharmu (pienākumu, uzdevumu, dzīves taku), naudu, viedību, skaitās vislabākā no grahām, kuras uzdevums ir visu izglābt, "izrullēt". Bet esot vājam – atrodoties nīča, Guru to ir bijis ļoti grūti izdarīt. Tāpēc Guru iziešana no Makaras (Mežāza) lielos vilcienos uzskatāma par svarīgu, pozitīvu jaunumu.

Tomēr jāņem vērā arī pārējais gočars (tranzīts). Par to iespējams lasīt vairāk gan šajā bloga rakstā, gan arī manos nākamajos bloga rakstos. Turklāt, cik kura planetārā situācija ikvienam no mums laba, cik slikta – lielā mērā atkarīgs no cilvēka individuālās dzimšanas kartes. 


Šaņi (Saturns) vienā zīmē atrodas divus gadus un koordinē visu karmu. Šaņi ir skarbais, nepielūdzamais dzīves skolotājs. Ar viņu nevar neko sarunāt, apvest ap stūri jeb izlūgties. Var tikai darīt, rīkoties, darboties tā kā šis Skolotājs mūs māca, un pacietīgi gaidīt. Tomēr Šaņi savus uzcītīgākos skolēnus mēdz arī dāsni apbalvot. 

Saturns-Sani

Savukārt Rahu un Ketu - abas mistiskās ēnu planētas, kas atrodas vienā zīmē pusotru gadu un nes nesaprotama rakstura notikumus, pārstavot prarabha karmu (iepriekšējo dzīvju karmu), neredzamā veidā nosaka un ietekmē gan personīgās, gan globālās tendences. Viss pasaulē notiekošais gan saistībā ar Covid19, gan nemieriem, ierobežojumiem, darba, naudas, personīgām problēmām ir bijis cieši saistīts ar visu šo četru grahu (planētu) aktuālo gočaru (tranzītu). 

Astrologa prognoze – gaidāmās tendences

Tagadējais Guru (Jupītera) gočars (tranzīts) ienesīs šādas tendences:

Galvenajos vilcienos, kas iezvanās 5.aprīlī un turpinās līdz 23.maijam, bet tad arī līdz 20.jūnijam - gaidāms vispārējās situācijas uzlabojums globāli. Līdz 23.maijam Guru atrodas Dhaništa nakšatrā (Mēness zvaigznājā), tāpēc vēl nav pilnībā izgājis no nīčas (vājuma zīmes), līdz ar to pozitīvais iešūpojas pamazām. Savukārt 23.maijā Guru ieiet nākamajā nakšatrā Satabišā, kad pozitīvais uzņems apgriezienus. Tur tas atradīsies līdz 20.jūnijam, kad tas paliks vakri (retrogrāds). Savukārt Šaņi (Saturns) paliek vakri jau 24.maijā. Līdz ar to teikt, ka periodā no 5.aprīļa līdz 20.jūnijam viennozīmīgi gaidāms tikai uzlabojums, mēs nevaram. 

Prognozēju, ka fokuss būs vairāk uz bērniem un to, kā uzlabot tieši viņu ikdienu. Bērniem atļaus būt vairāk sociāli aktīviem arī ārpus mājas. Palaidīs vaļīgāk, brīvsolī. Pēc aprīļa vidus Minu (Zivis), kas pārstāv 12.bhavu (māju), pametīs visas trīs tur patreiz esošās grahas (planētas), līdz ar to situācija saistībā ar ierobežojumiem vispār uzlabosies, "atmaigs".

Vakcinēšanās plāns arī pamazām tiks īstenots. Tā kā fokuss vairāk būs uz bērniem, tad sāks prioritēt un vakcinēt bērnus, jauniešus – sociāli aktīvākās grupas, pirms pārējām. Neveiksmīgo Astra Zeneca pirmo vakcīnas devu kombinēs ar otro vācu Pfitzer devu ar it kā labiem rezultātiem, arī ar Moderna kombinēs – it kā neslikti rezultāti. Tā vismaz šķitīs, tāpat kā, ka atgūstam kontroli un pamazām atgriežamies pie ierastā dzīves ritma. Taču jāsaprot, ka vakcinēšanās ir jāpabeidz un kontrole jāatgūst. Tas ir viens no vajadzīgajiem posmiem.

Tad nu visi mēģinās dikti "saraut". Būs enerģijas pārpilnība mērķu sasniegšanai. Aktuāls būs fokuss, mērķtiecība, kustība. Visi centīsies atgūt zaudēto, nokavēto. Mērķi, ambīcijas, vēlmes, nauda, socializēšanās, uzņēmējdarbība - mēģināsim īstenot visu, kas bijis "uz bremzēm", kas bijis grūti īstenojams. Varēsim atļauties īsus ceļojumus. Tomēr visā šai "palaišanas vaļīgāk" laika posmā ieteicams būtu saglabāt modrību.

Krievija pozitīvi izcelsies saistībā ar savu vakcīnu, tā dos pozitīvus rezultātus. Viss rādīsies gaišākās krāsās – ierobežojumi, vakcinēšanās, rezultāti, kontrole pār vīrusu, darbs, bērni, nauda utt. Polija talantīgi uzsāks jaunus projektus, kas ietekmēs arī citas valstis. Būs ļoti praktiska un novatoriska saistībā ar struktūrām un kārtību, liekot cilvēkiem stingri turēties pie noteiktām aktivitātēm. Pratīs virzīties uz priekšu.

Vēdiskajā astroloģijā Mēness ir svarīgs faktors

Chandra-Meness

Čandra (Mēness) Guru gočara (tranzīta) brīdī atrodas Uttarašadha nakšatrā (Mēness zvaigznājā), kas mazliet kompensē citādi nelāgo Čandras (Mēness) un Šaņi (Saturna) sambanhu (planetāro savienojumu), ko sauc Punarpu joga un kas norāda uz emocionālām problēmām. Šinī gadījumā saistībā ar darbu, mājām un veselību. Attiecīgi 10., 4. un 1.bhavas (mājas), kas visas trīs ir kendras – pamatbalsti, pīlāri, kolonnas. Tātad jaunā Guru gočara situācija balstīsies uz šiem trim pīlāriem. Gan mazliet tomēr emocionāli problemātiskā izpildījumā, gan arī Uttarašadha nakšatras glābjošajā režijā.

Nakšatras simbols ir "Dēļu gulta", kas kā askētiska guļas vieta simbolizē Uttarašadhas potenciālu caur disciplīnu un askētismu sasniegt garīgās virsotnes. Šīs nakšatras pašaizliedzība vērš ziedot savu komfortu cilvēku labklājības labā. Aicinājums attīstīt tādas īpašības kā: labestība, patiesība, gribasspēks, prasme, izpratne par laiku, vēlmju līdzsvarošana, noteiktība, priekšteču cildināšana, tiekšanās pēc spožuma un virsotnēm, bet ne reibinoša.

Uttarašadhas uzvara ir vēla, nevis agra kā Purvašadhai, kas dod agru, ātru rezultātu. Uttarašadha arī dod labu, bet tikai beigās. Paredzamas smagas cīņas, bet "pretiniekam" iznīcinošas. Mūsu uzvara ir atkarīga no labā mērķa, kurš būtu pieņemams it visiem, kam mēs palīdzam. Būs konstants konflikts starp materiālajām un garīgajām vērtībām – mums jācenšas sasniegt līdzsvaru.

Uttarašadhas galvenais pārvaldītājs ir Surija (Saule). Surijas princips šeit sasniedz savu zenītu. Teorētiski varam teikt, ka Surija (Saule) pēc šīs nakšatras vairs neeksistē. Tas nozīmē, ka dvēseles spējas ietekmēt savu vidi un apkārtni šajā nakšatrā sasniedz virsotni. Pēc šī vairs nespēsim neko ietekmēt. Tagad vēl būs posms, kad spēsim. Tāpēc tas arī ir jādara. Jādara pareizi. Pēc tam mūsu ego (Saule = Ego) vairs neeksistēs. Savā ziņā beigu sākums.

Skatoties augstākajā aspektā, indivīda griba ir pilnībā saskaņota ar universālo gribu un tādējādi aktivitātes pasaulīgajā līmenī iespējamas bez ego jeb savtības klātbūtnes. Izpratne par labo un slikto, kas šeit ir nepieciešama, vairs nav saistīta ar cilvēku sabiedrības likumiem, bet gan ar universālajiem, dievišķajiem principiem. Šī ir nakšatra, kurā ego un individualitāte tiek ziedota augstāka labuma vārdā. Tie, kuru darbības veidos materiālo pasauli saskaņā ar Visuma likumiem, būs dzīvotspējīgi - ilgtspējīgi.

Šī ir tātad vēl viena norāde uz to, ka par spīti uzlabojumiem un "brīvsolim", modrību saglabāt nebūtu peļami, kā arī, ka nevajadzētu sapriecāties par agru.

Vēdiskā astroloģija prognozē – simbolismi un viedums


Aprīļa vidū mums tik netīkamā ierobežojumu māja iztukšojas, arī Surijai (Saulei) pametot Mina raši (Zivju zīmi – globālo 12.māju). Ieejot Mešā (Auna zīmē) Surija uzsāks jaunu apli, jaunu ciklu, tādējādi sāksies Surijas Jaunais gads, kas arī ienesīs svaigas, vērā ņemamas tendences, par ko vairāk varēsiet lasīt manā nākamajā bloga rakstā.  

Guru (Jupītera) gočara (tranzīta) brīdī grahas (planētas) veido Kalasarpa jogu, kas nozīmē, ka tās visas izvietojušās Rahu – Ketu asij (tie vienmēr atrodas pa diagonāli viens otram pretim) vienā pusē, līdz ar to – Guru tagad nomaina savu atrašanās vietu ar vienu mērķi, vienu nolūku, pasaulei ir viens uzdevums.  

Surija-Saule

Tātad labāki laiki iezvanās jau šodien, 5.aprīlī, saulīte mūsu dārziņos uzspīdēs vēl siltāk pēc aprīļa vidus un tāda zināma stabilitāte turpināsies līdz 23.maijam, kad situācija no vienas puses kļūs vēl labāka – Guru ieies Satabišā, bet no otras mazliet sarežģīsies, jo Šaņi (Saturns) 24.maijā paliks vakri (retrogrāds). Taču lielu paniku vēl nevarēsim celt līdz pat jūnija sākumam, kad tranzīts sāks kļūt problemātiskāks un īpaši līdz 20.jūnijam, kad arī Guru paliks vakri (retrogrāds).  

Guru un Sani

Tātad Šaņi (Saturnam) kļūstot vakri, šī milzīgā planetārā enerģija sāks virzīties atpakaļgaitā, ejot pakaļ karmai uz pagātni, ceļot to augšā. Visas ar Šaņi saistītās lietas kļūs apgrūtinātas. It kā sāksies viss no gala. Muļļāšanās un atkārtošanās. Saistībā ar darbu, karjeru, naudu, socializēšanos, mājām, pedagoģiju, mājokli, kā arī ierobežojumiem, slimnīcām, komunikāciju un sadarbību. Būs lietas un situācijas, kas atkārtosies jeb stāvēs uz vietas. Iesim atpakaļ turp, kur jau bijām. Taču lielais Labdaris Guru tai laikā jutīsies salīdzinoši labi, tāpēc vienā vai otrā veidā mēģinās mūs "glābt", situācijas un problēmas risināt. Atkārtošanās var būt pat uz pozitīvas nots – izdosies atrisināt vecas problēmas un jautājumus.

Taču 20.jūnijā Guru arī paliks vakri (retrogrāds). Abas lielās grahas (planētas) – attiecīgi karma un dharma – atradīsies apgrūtinātā stāvoklī. Tāpēc kaut kādā ziņā viss sāksies no gala. Saistībā ar karmu, dharmu, lietām, kas ir Guru un Šaņi pārziņā, kā arī bhavām (mājām), ko šīs grahas pārstāv. Būs liela pagātnes karmas ietekme (vecu sastrādājumu ietekme, kas apmēram 60% gadījumu ir negatīva). Tas attieksies uz jau minēto, kā arī kustību, pārvietošanos, bērniem, valsti, ārzemēm, likumiem. Īpaši aktuālas tēmas: socializēšanās, nauda, sadarbība, komunikācija, ierobežojumi, slimības.

Valstiskā ziņā aktuālas būs Krievija, Ziemeļu valstis, Indija un Baltijas valstis. 

Šo prognozi papildina tas, ka jau jūnija sākumā Budha (Merkūrs) paliks vakri (retrogrāds), Surija (Saule) būs kopā ar Rahu (nelabvēlīga kombinācija), bet Mangala (Marss) ieies nīčā (sava vājuma zīmē). Šis planetārais stāvoklis iezvanīs jaunu situāciju, kas uzņems apgriezienus pēc Guru (Jupītera) kļūšanas vakri 20.jūnijā.

Ņemot vērā visu planetāro situāciju tajā brīdī, nebūtu gluži bez pamata teikt, ka būs notikumi, kas skars plašas masas, visu sabiedrību. Daudzus nodarbinās mājokļa un dzimtenes jautājums, darbs, pedagoģija būs no mājām, veselības jautājumi kļūs atkal aktuāli, saistībā ar to, kas jau minēts citkārt: asinis, sliktas asinis, vēnas, muskuļi, galva, smadzenes. Un beigās tāpat visiem atkal būs jāsēž mājās. Būs emocionālā spriedze, spiediens uz psihi. Paaudžu konflikts, laulāto konflikts. Būs aktuāli vakcinēšanās seku un mistisku veselības sarežģījumu jautājumi. Atkārtoti. Kustība notiks pakaļ pārtikai. Serviss, kalpošana, dzīvnieki – aktuālas tēmas. Karstas emocijas saistībā ar mums tuviem cilvēkiem, svarīgiem, eksistenciāliem jautājumiem.

Grūti klāsies Norvēģijai, Zviedrijai un Francijai, bet problemātiski dominēs Tuvo Austrumu valstis (arī Izraēla) un Ķīna.

Rodas jautājums: vai no Ķīnas šovasar nāks jauns vīruss, kam būs saistība ar ēšanu? Visa planetārā situācija jūnijā, jūnija beigās rada šīs aizdomas. Kad nomirst cerības, parādās iespējas. Vai vajadzēs mirt cerībām, lai parādītos iespējas? Katra ziņā, jāsaprot ir tas, ka nekur nekas nepazudīs. Nekur nekas nevar pazust arī principā.

Guru, būdams vakri (retrogrāds) aizies atpakaļ no Satabišas (Mēness zvaigznājs) uz Dhaništu un tad atkal atpakaļ uz Makaru (Mežāzi) – savu vājuma zīmi, kur atkal veidos planetāro savienojumu ar Šaņi (Saturnu). Bet tas notiks tikai septembra vidū, tāpēc par to - citreiz.

Lai cik ļoti mums tas nepatiktu, jāsecina, ka prieciņš būs, bet tas nebūs ilgi. Tomēr teikšu, ka gala beigās uzvaru gan sagaidīsim, viss nostabilizēsies un atrisināsies, bet tas nebūs tik drīz. Pasaulei vispirms ir jāattīrās.

Harmonija

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma