15.novembris, 2020.

Globālā prognoze 2021. un nākamajiem gadiem

2020.gads ir bijis visai raibs un interesants, daudzējādā ziņā arī sarežģīts un smags. Pasauli piemeklēja zaudējumi, ierobežojumi, slimības, tāpat arī kārtējie konflikti valstu starpā un dabas katastrofas, piemēram, ugunsgrēki Brazīlijas Amazones baseinā, kuru rezultātā nodega milzīgas platības un gāja bojā neskaitāmi dzīvnieki, kas izpelnījās plašu starptautisku ievērību, jo reģionā augošie lietus meži tiek uzskatīti par pasaules plaušām.

Covid-19 ar visām tā sekām, apgrūtinājumiem, izolāciju, ierobežojumiem liek aizdomāties par to, kāpēc vispār tā notiek, kāda ir mūsu vērtību skala, prioritātes, vai viss, ko darām, ir pareizi un nepieciešams? Cik daudz vietas aizņemam? Visi šie notikumi savukārt rada jautājumus par to, kas būs tālāk, kas mūs sagaida 2021. un nākamajos gados? Kad un vai atgūsim stabilitāti?

Sniegšu savu astroloģisko skatījumu saistībā ar nākotnes tendencēm un to, kas mūs piemeklēs, sākumā apskatot situāciju globālā līmenī, pēc tam jau arī pašmāju un dažu citu valstu kontekstā.
Tātad globālajā horoskopā jaunajam gadam ir zināmas līdzības un paralēles ar veco gadu, tāpēc tas, ko mums iezvanīja un atnesa 2020.gads, turpināsies arī 2021.gadā. Tiesa - gan vecajās, gan jaunās skaņās.
Slimības, konflikti, dzīvnieki, dabas katastrofas, ierobežojumi, zaudējumi, krīzes, noziegumi, finanšu problēmas – tas viss būs aktuāla tēma pasaules mērogā.
To nosaka svarīgi un lieli notikumi, kas iezvanījuši 2021.gadu. Jau septembrī bija Rahu – Ketu (Rahu un Ketu ir mistiskas ēnu pusplanētas, kurām nav sava fiziskā veidola, un tās atrodas citā dimensijā, viena otrai pretim) gočars (tranzīts), kas vienmēr ir svarīgs jaunums, jo Rahu un Ketu vienā raši (zodiaka zīmē) atrodas pusotru gadu, kas ir pietiekoši ilgs laiks, lai ietekmētu globālo situāciju un parādītu prioritātes (Rahu) un atbrīves (Ketu) tēmu pasaules mērogā.  Par šo lasīt vairāk iespējams zemāk šinī rakstā.

Tāpat arī esošos un nākamos notikumus iezvanīja Šani (Saturna) gočars uz Makaru (Mežāzi) šā gada janvāra beigās, kur Šani divus gadus atradīsies pats savā zīmē, kas globāli sakrīt ar 10.bhavu (māju) – karmasthanu, līdz ar to esot tur Šani testē karmu, testē mūs. Situāciju padara dramatiskāku lielā labdara Guru (Jupitera) gočars uz Makaru (Mežāzi), kas notika jau šā gada marta beigās un notika atkal 20.novembrī. Makarā Guru atrodas nīčā – sava vājuma zīmē, kas nav labvēlīgi. Turklāt abas šīs varenās grahas (planētas), kas pārstāv attiecīgi karmu un dharmu, sagāja vienos grādos 2020.gada decembra vidū, tādējādi iezīmējot jaunu lappusi civilizācijas tautu dzīvē, attīstībā, jaunas ēras sākumu. Šis gočars iezvanīja globālus pavērsienus nākotnē.

Dzīves līmenis, darbs, ģimene, mājoklis, pedagoģiskā sistēma, resursi, lauksaimniecība, kustamie, nekustamie īpašumi – to visu diktēs ekonomiskie procesi līdz pat 2022.gadam, tomēr kaut kāda stabilitāte radīsies tikai 2023.gadā. Bet... tad būs citas rūpalas. Par to lasīsiet manās turpmākajās prognozēs.

Būs jauns laiks, jauna ēra. Tagad notiekošais visnotaļ lielā mērā transformēs mūs, pasauli, sistēmu, procesus utt. Daudzi ar to manipulēs, nostrādās propagandas instrumenti, tāpec jābut uzmanīgiem, domāt vajag pašiem un neļaut ar sevi manipulēt.

Nākotne tātad, kā var saprast, solās būt ekstrēma. Pasliktināsies kriminogēnā situācija. Pieaugs pašnāvību, zādzību, nelaimes gadījumu skaits, būs «džungļu likumi», vardarbība, nogalināšanas, nemieri. Paaugstināta riska pakāpe būs arī saistībā ar pārvietošanos, ar transportu. Daudz avāriju, cietušo. Auto zādzības, īpašumu apdraudējums, protesti, nesaskaņas, mazi un lieli bruņoti konflikti ar letāliem iznākumiem arī būs raksturīgas tendences.

Viens svarīgs jaunā gada nosacījums - lai iepriekšminetās problēmas kaut kā risinātu, visiem būs savā starpā jākomunicē, jāmēģina vienoties, gan globāli, pasaules un valstu līmenī, gan arī lokāli, cilvēkiem pašiem savā starpā. Komunikācija un sadarbība būs svarīgi pamatpīlāri, taču diemžēl komunikācijas un sadarbības problēmas gan valstu, gan cilvēku starpā būs. Tas savukārt traucēs rast konstruktīvus risinājumus. Ļoti populāras būs dažādas konspirācijas teorijas saistībā ar Covid-19, kas sarežģīs un apgrūtinās optimāla rezultāta sasniegšanu. Teorijas izplatīsies ar masu saziņas līdzekļu, sociālo tīklu palīdzību. Tāpēc aicinājums neietekmēties, saglabāt mieru un rīkoties adekvāti. 

Tomēr būs arī sadarbības, alianses tādu valstu starpā, kas citkārt liktos neiespējamas. Arī konflikti gan slēpti, gan atklāti it kā draudzīgu valstu starpā. Veci, neatrisināti konflikti būs jārisina. Taču visu mierīgā politiskā ceļā atrisināt neizdosies. Būs (un jau ir) militāras sadursmes. Valdīs dusmas un agresija.

Svarīgi un globāli notikumi grozīsies ap finanšu sfēru. Budžets un bankas būs aktuāla tēma. Bankas uzvedīsies infantīli. Būs lieli zaudējumi finanšu, vērtspapīru, akciju tirgū. Parādi, kredīti, aizņēmumi – aktuāla tēma. Tomēr labs un veiksmīgs laiks kriptovalūtai. Bankas būs spiestas iziet uz lietām, ko līdz šim nedarīja. Valdība un autoritātes būs spiestas domāt un izdomāt. Ne tikai saistībā ar bankām. Lai nosargātu ekonomiku, valsts diktēs bankām, ko un kā darīt finanšu struktūrā. Tādējādi valdību pieņemtie lēmumi būs labi, nobrieduši un konstruktīvi.   

Jāpatur prātā arī tas, ka Rahu neiet kopā ar drošību un, atrodoties  globāli 2.bhavā (mājā), kas, cita starpā, atbild par naudu, budžetu, bankām, veicinās krāpnieku uzdarbošanos. Ar naudu un tās glabāšanu jābūt uzmanīgiem. Vislabāk, ja tā tiek glabāta dažādās vietās un veidos. Būs arī vērā ņemami bankroti.

Panika liks cilvēkiem pieņemt nepārdomātus lēmumus, mesties uz nepārdomātām investīcijām un pirkumiem, tostarp zeltu, dārgmetāliem, kas savukārt ļaus dažiem labiem nopelnīt. Tāpēc ar panikas celšanu būsim tomēr moderāti. Tiesa gan, ekonomiskā sistēma tiks ļoti mainīta, pārorientēta, un, protams, būs gan zaudētāji, gan ieguvēji.

Valsts, valdība, autoritātes būs spiestas strādāt ierobežojumu un zaudējumu režīmā, tādā kā «cietuma» režīmā. Arī tautai tiks uzlikti ierobežojumi, tostarp vēl nebijuši. Būs lieli zaudējumi un haoss. Tauta būs neapmierināta, tomēr, par spīti visam, centīsies nezaudēt optimismu. Taču neviens vairs neuzvedīsies tā kā ierasts, kā līdz šim.

Daudzu valstu gada horoskopā ir aktuāla 5.bhava. Tā atbild par dharmu (uzdevums, pienākums), un tās pārziņas spektrs ir ļoti plašs – tostarp: bērni, finanses, spēja nopelnīt naudu, politika, sports, akcijas, vērtspapīri utt. Līdz ar to šis viss būs aktuāli, turklāt negatīvā izpildījumā – problēmas, skandāli, zaudējumi. Jo tur atradīsies Rahu kopā ar Mangalu (Marsu): Divas ļoti spēcīgas, bet nedraudzīgas enerģijas, kas liks visam augstākminētajam izpausties destruktīvi. Turklāt Guru no Makaras un nīčas pēc tam ieejot Kumbhā (Ūdensvīrā), būs Bala Avastha («bērna prātā»). Kas nozīmē to, ka mēs tiksim testēti caur mūsu atvasēm. Sagaidāmi arī letāli iznākumi. Visticamāk, Covid-19 nāks jaunā izpildījumā, jaunās skaņās, kā arī slimības būs saistītas ar asinīm, sliktām asinīm, asinsgrupām. Būs arī hroniskas, grūti atklājamas, nesaprotamas izcelsmes slimības. Nestandarta "slimības", kas nepadodas tradicionālajai ārstēšanai.

Dažādi vīrusi, slimības ir cilvēku «lielās staigāšanas» jeb etniskā kokteiļa rezultāts. Katrai rasei, tautai ir sava «toksiskā» mentalitāte, dzīvesveids, kas nosaka un veido mūsu imunitātes ģenētisko kodu. Tāpēc, kas vieniem der, otriem – neder, vieniem «līp klāt», citus - «neķer». Krīzes, slimības, vīrusi parāda arī to, ka kaut kas mūsu pasaulē nav sakārtots, ka rīkojamies nepareizi. Koronavīruss stāsta mums par mūsu prioritātēm un par dabu. Covid-19 ir arī mūsu attieksmes un vērtību rezultāts. Oficiālā versija apgalvo, ka tas radies no zvīņneša kādā Ķīnas tirgū. Tas rada jautājumu – vai viss ir jāēd? Tāpat vīruss ir ticis atrasts vistas gaļā, kas importēta Eiropā no Brazīlijas. Vai jāved vistas gaļa no Brazīlijas? Turklāt tika likvidētas visas ūdeles ūdeļaudzētavās Dānijā, jo tām atklāts mutējies koronavīruss, kas apdraud arī cilvēkus. Rodas iespaids, ka varam vilkt paralēles starp vīrusu un  dzīvniekiem, dabu, mūsu paradumiem attiecībā pret to, kas savukārt rada bažas – vai viss, ko mēs darām, ir nepieciešams? Domājams, nāksies ieviest pārmaiņas vīrusa, tā variāciju, mutāciju rezultātā un ne tikai tāpēc. Cilvēku vērtības mainīsies.

Turklāt, kad visas šī «pārejas laika» krīzes un problēmas būs beigušās, daudz kas būs pārvērties un transformējies, būs citādāk – jaunajam laikam labāk, piemērotāk. Jo, piemēram, tas pats Covid-19 ir atbrīvojis tehnoloģisko potenciālu, kas jau bija gaidīšanas režīmā. Pāreja uz informācijas tehnoloģiju laikmetu jau bija un būs vēl izteiktāka.
Labā ziņa ir arī tā, ka vairākas valstis pastiprināti nodarbojas ar pētniecību attiecīgajā virzienā un izdomās vakcīnu (ne tikai vienu), kā arī metodi ārpus klasiskajām zināšanām, kā cīnīties pret covidiem, mutācijām un citiem "jaunumiem". Īpaši izcelsies vāciski runājošās zemes.

Saprotams, ka aktuālas tēmas būs darbs, veselība, attiecības, ģimene. Darbs un mācības notiks arī no mājām, būs mācību reformas, kā arī medicīnas nozare, sistēma mainīsies.  Ar slimnīcām būs problēmas. Būs daudz darba zaudējumu visā pasaulē, īpaši menedžmenta, tirdzniecības, resursu jomā. Ar gāzi un naftu būs problēmas.  Cietīs daudzu valstu budžets. Slikti klāsies tūrisma jomā, īpaši, kas saistīts ar ārzemju braucieniem. Būs radikāli ierobežojumi. Tādēļ orientācija būs uz lokālo tūrismu. Situācija būs labāka vietējā tūrisma attīstīšanai. Vispār cilvēkiem būs aktuāli pārkvalificēties, pārskatīt dharmas jautājumus. Daudzas nozares, kas saistītas ar multikulturālismu, vērsies ciet. Apgrutinātā situācijā atradīsies loģistika, transports, pārvadājumi, «lielā staigāšana», arī lopkopība, zvēraudzēšana. Tomēr, lai gan zināmas nozares vērsies ciet, atvērsies un attīstīsies citas - jaunas.

Minēto problēmu un krīžu dēļ ļoti cietīs attiecības un ģimenes dzīve. Šukra (Venēra) un Mangala (Marss) globālajā horoskopā veido ļoti spēcīgu saikni, ko sauc Parivartana joga (apmainījušies mājām). Tāpēc redzēsim, ka vīrieši ir no Marsa, bet sievietes – no Venēras. Konflikts starp vīrišķo un sievišķo enerģiju, kas katrai valstij izpaudīsies caur konkrētām bhavām (mājām) – sfērām. Mangala pārstāv vīrišķo, fizisko spēku, dinamiku, enerģiju, sportu, konfliktus, dusmas, agresiju, militārismu, traumas, nelaimes gadījumus, elektrību, ieročus, ķirurgus u.c. Šukra savukārt pārstāv sievišķo, komfortu, greznību, labklājību, visu skaisto, laimi, mākslu, romantiku, transportu, medicīnu, baudas u.c. Abas šīs grahas jaunā gada horoskopā atradīsies «bērna prātā», turklāt Mangala būs Mritju Bhagja (nāves grādos - nelabvēlīgs rādītājs ar negatīvu rezultātu). Tāpēc gan vīrieši, gan sievietes uzvedīsies jocīgi, radot ne mazums problēmu personīgajā dzīvē. Atklāsies krāpšanas gadījumi, ģimenes irs. Cietīs arī komforts un dzīves līmenis. Vīriešu un sieviešu attiecības mainīsies, mainīsies lomas un attiecību modelis. Būs situācijas, kad sievietes uzņemsies «vīriešu» pienākumus, bet vīrieši - «sieviešu».

Tāpat būs pedofīlijas un noklausīšanās skandāli visā pasaulē. Slepenas lietas nāks gaismā, specdienesti atklās slepenu informāciju. Būs nodevības finanšu jautājumos, kas izskaidrojamas ar to, ka visiem būs grūtas dienas. Vispār ar seksuālo tēmu būs arī daudz manipulāciju. Meli, izdomājumi, puspatiesības, vecas lietas tiks celtas gaismā.

Nāksies domāt arī par pārtiku un ūdeni. Tie būs saindēti, sintētiski, modificēti, mākslīgi.  Uzsvars būs uz lokālu, dabīgu pārtiku. Jo tuvāk mājām - jo labāk. Jo videi draudzīgāk - jo labāk. Vispār fokuss būs vairāk uz to, lai un kā visu ražotu paši, nevis importētu no citām valstīm. Gaidāma vēlme attīstīt lauksaimniecību un reformas tajā. Populārāki kļūs bartera tipa darījumi pasaules valstu starpā.

Jau pieminētais Rahu – Ketu gočars (tranzīts) cita starpā nosaka to, ka Amerika, Krievija, Ķīna, protams, joprojām būs aktuālas valstis, taču vairāk «uz skatuves» uznāks Eiropas Savienība, īpaši Vācija, Beļģija, Itālija, Portugāle. Arī Izraēla, Argentīna, AAE, Katara, Saūda Arābija. Īpaši izcelsies Anglija.

Rahu atrodoties Vrišabhā (Vērša zīmē), kas globāli ir 2.bhava (māja), nosaka to, ka veidosim savu karmu caur runāšanu. Būs problēmas ar muti un zobiem. Kā arī pasaules prioritāte – vairot labklājību, tikt pie naudas, nodrošināt ģimeni un verbālā komunikācija ģimenē. Kriptovalūta popularizēsies, kā minēts. Tāpat kā māte Zeme, Rahu, atrodoties Rohini (viena no nakšatrām – Mēness zvaigznājiem), «pabaros» visus bez izņēmuma. Ar antibiotikām. Katrā ziņā ar visu mākslīgo un sintētisko. Uzzināsim patiesību par pārtiku.

Problēmu taisītājs globāli būs Šani (Saturns). Viņš liks maksāt par banketu. Visiem pēc nopelniem. Šani atbild par nāvi, ierobežojumiem, slimībām, zaudējumiem, kapsētām, visu veco utt. Šani mīl pazemību, pacietību, pieticību, disciplīnu, askētismu. Visu to viņš prasīs. Kas būs darbojušies vairāk saskaņā ar Šani karakām (īpašībām), tam bankets tik dārgi neizmaksās. Kas savukārt būs darbojušies pretēji - maksās par banketu pēc pilnas programmas. Taču, lai cik dīvaini tas neizklausītos - kopumā karma pasaulē ir laba. Mēs vienkārši būsim spiesti mācīties. Kad iet labi un viss ir labi - nemācāmies. Mācāmies tikai tad, kad ir problēmas un grūtības. Šani mācīs mūs ar bomi, liekot saprast, ka pienācis laiks norēķināties. Atrodoties 10.bhavā (mājā), kas ir karmas mājvieta, Šani vēl pagaidām vēro mūsu darbību, ko darām, ko nedarām, bet pēc tam ieejot Kumbhā (Ūdensvīra zīmē), kas ir 11.bhava, saņemsim rezultātu. Un rezultāts visiem, gan valstīm, gan tautai, gan katram indivīdam, būs tāds, kādu esam nopelnījuši.

* * *
Čandra (Mēness) jaunā gada globālajā horoskopā veido Kemadruma jogu (vientulības, atstumtības, izolācijas savienojumu), tāpēc valstis, kas saistītas ar Karku (Vēža zīmi -  Norvēģija, Francija, Zviedrija) turēsies jeb būs spiestas turēties savrup. Un atstrādās pagātnes karmu, maksās par grēkiem. No vienas puses šīs valstis tomēr jutīsies labi un situācija būs stabila, spēcīga, bet no otras – būs arī smagi, valstis tiks «terorizētas», cita starpā no tautas puses. Un būs ambīcijas, realitātes neapzināšanās, nevēlēšanās redzēt. Viss notiekošais būs sekas tam, ka pastāv parliecīga pieķeršanās (un ne tikai šinīs valstīs) laicīgajai dzīvei un materiāliem labumiem. Laicīgās dzīves neatņemama sastāvdaļa ir izbeigšanās. Laimes namu nevar uzcelt uz tik nepastāvīgiem pamatiem kā materiālisms. Tāpēc, kamēr notiks īsteno vērtību ignorēšana, noniecināšana, darbosies princips «augstu lec, zemu krīt».
Savukārt Krievija mēģinās jaukties ASV un Polijas attiecībās. Bet Izraēla, ne aiz vieglas dzīves, caur ASV un Poliju centīsies gūt ietekmes Eiropā. Taču Francija un Vācija to nepieļaus.Latvija.
Protams, ka globālie procesi un notikumi ietekmēs arī situāciju Latvijā un citās valstīs. Tomēr katrā valstī būs vēl arī savas iezīmes. Atbilstoši notikušā «banketa» apjomam, nepieciešamībai un izšķērdībai. Atbilstoši Šaniskajām pretīpašībām.
Tāpēc Latvijas situāciju kopumā, manuprāt, labi varētu raksturot trīs simboliskas frāzes:
** jau zināmais latīņu teiciens «Per aspera ad astra» jeb «Caur ērkšķiem uz zvaigznēm»;
** vēl varētu teikt, ka latvieši «sēdēs aplī, sitīs bungas un klausīsies», un tad «nolinčos». «Pa kluso, bez lieciniekiem, pēc tumsas iestāšanās»;
** kā arī Latvija «baros ar pienu un «atnesīsies»».

Tāpat kā citās valstīs, arī Latvijā aktuālas tēmas un jautājumi būs: budžets, spēja nopelnīt, pārtika, auto, īpašumi, zādzības, ģimene, izglītība, darbs, resursi, dzīves līmenis, uzņēmējdarbība, ierobežojumi, sabiedriskās aktivitātes. Sākotnēji šīs aktualitātes izpaudīsies problemātiski, būs tukšums, haoss, destrukcija, taču pēc tam viss risināsies un nostabilizēsies. Cita starpā tāpēc, ka problemtēmu risināšanai tiks veltīts daudz pūļu.  
Latvieši gribēs nonākt līdz patiesībai un saukt lietas īstajos vārdos. Tāpēc ar noslēpumiem un spēju tos glabāt neies diez cik labi. Izpļāpātas tiks skarbas patiesības visnepiemērotākajos brīžos. Būs tādēļ nopietnas sekas. Tauta būs agresīva. Sauks visus pie atbildības.

Kredīti, bankas un to infantīlisms būs aktuāla tēma arī Latvijā.  Baumošana, melošana saistībā ar ārzemju partneriem, banku, finanšu sfēru, politisko dzīvi un medicīnas nozari. Bet baumas un meli tiks atmaskoti.

Būs arī daudz auto zādzības, īpaši jaunu un sporta auto. Taču vainīgie tiks noķerti un saukti pie atbildības. Tomēr tas liks  aizdomāties par šādu destruktīvu rīcību iemesliem. Kredīti, dārdzība, visa banku sistēma, ekonomiskais modelis, spekulējot uz augļošanu, ir nepareiza stratēģija. Un ne tikai Latvijā. Tam visam būs sekas.

Grūti klāsies pakalpojumu un servisa sfērās. Valsts mēģinās atbalstīt un dotēt uzņēmējdarbību. Problēmas ar biznesa partneriem, sadarbību. Taču būs atsevišķas serfisa sfēras, kur situācija naudas pelnīšanai būs laba, bet jāpieliek ne mazums pūļu savas turības vairošanā.  Servisa, apkalpojošās, ēdināšanas iestādes, kas pamanīsies pielāgoties situācijai un pelnīs labi – izdzīvos. Ienākumi būs saistīti arī ar medicīnas sfēru. Pārvadājumi, transports, loģistika, tūrisms, kas saistīts ar ārzemēm, ārzemju braucieniem būs apgrūtināti. Līdz ar to kustība, parvietošanās, tūrisms vairāk notiks dzimtenes robežās. Situācija būs labāka lokālā tūrisma attīstīšanai.   

Cilvēki Latvijā vēl vairāk pieversīsies ezoteriskajām zinībām – dzīve piespiedīs. Garīgā attīstība caur ezoteriskajām zinātnēm var rezultatīvi notikt tikai tad, ja izdodas būt saskaņā ar Visuma garu, kas savukārt ir savienots ar kolektīvo apziņu. Tautai būs jāatrod kopīga valoda savā starpā, kā arī kopīga valoda ar valsti. Jāsaprot, ka esam viens veselums. Vajadzēs attīstīt kolektīvo apziņu. Latvijai un latviešiem uzdevums ir tikt skaidrībā ar sevi, būt vairāk principiāliem un neaizrauties ar palīdzēšanu, īpaši, ja to neprasa. Uzdevums ir vairot kolektīvo apziņu, meklēt vidusceļu, beigt čīkstēt un meklēt vainīgos. Citu vainošana ir atbildības neuzņemšanās. Sākt ar to, ka sakārtot savu sētu, sevi, vidi ap sevi. Koncentrēties par un ap vietējiem nacionālajiem elites spēkiem. Iemācīties cienīt sevi, savu valsti un neskaust, nekarot savā starpā. Rūpēties par latviešu tautas potenciālu, kultūru, tradīcijām, atlaist aizvainojumus. Ir arī norādes uz to, ka būs nācijas interešu aizstavība pret ārpasauli.
Latviešu pašapziņa pieaugs, neskatoties uz grūtībām.  Pret krīzi, nejēdzībām, darba un naudas trūkumu vērsīsimies ar dziesmām, deju, mākslu. Abstraktā māksla attīstīsies, plauks. Tauta protestēs aktīvi. Kūtruma nebūs. Runa būs agresīva. Lamāsimies svešvalodās.

Izveidosim ap sevi apli - izolēsimies, lai pasargātos. Aplis var darboties kā robeža un būt kā aizsardzība pret briesmām, kas ir ārpus apļa. Aplis var apslēpt lietas tāpat, kā necaurredzama pudele apslēpj šķidrumu savā iekšienē. Skatīsimies uz visu ar aizdomām. Vilksim robežas, būvēsim sienas, nevienu iekšā nelaidīsim. Ekstremāli notikumi, liela pagātnes karmas ietekme, maz izvēles iespēju – tāpēc nestandarta uzvedība, domāšana, notikumi.  

Ģimene. Daudzi pāri šķirsies. Valdošie notikumi un situācija ietekmēs emocionālo un finansiālo stāvokli, tāpēc šķiršanās. Laulātajiem būs slinkums censties, seksuāla nesaderība, nesaskaņas, konflikti. Problēmas laulības dzīvē, kuras uzradīsies saistībā ar maldiem, nereāliem sapņiem, pārmērīgām aizdomām vai ar visparastāko nesaprašanos. Saskarsme ar mājiniekiem cietīs.

Izglītībā būs reformas. Skolotāji vienādi vai otrādi protestēs. Grūti laiki celtniecībā, arī mākleriem, viesnīcās un viesu mājās strādājošiem. Ātri sociālā statusa zaudējumi, saistībā ar, cita starpā,  bankām, nekustamajiem īpašumiem, auto. Darbs, izglītība no mājām. Pēkšņas pārmaiņas, reformas ne tikai saistībā ar bankām, naudu, ģimeni, izglītību, bet arī ar resursiem, kustamajiem un nekustamajiem īpašumiem, ārstēšanu.

Identitāte un «apslēptās mantas» meklēšana būs aktuālas tēmas Latvijā. Problēmas, nesaskaņas valodu dēļ. Nāksies iet vidusceļu. Tomēr «apslēpto mantu» atradīsim. Un atdalīsimies. Norobežotas ūdenskrātuves būs tēma. Jaunais «naftas» laikmets tiek pamazām iezvanīts.
Žurnālisti būs agresīvi. Arī neadekvāta informācija parādīsies saziņas līdzekļos. Baumas un nepatiesības. Bet būs arī daudz humoristiskas un satīriskas dabas informācijas medijos un mutvārdu daiļradē, kas attainos esošo situāciju Latvijā un pasaulē. Būs arī nesaskaņas ar kaimiņu valstīm.
Lauksaimniecība – vēl viena aktuāla tēma tuvējā nākotnē. Mēģinās ieviest reformas un nozari attīstīt, taču neiztiks bez problēmām un strīdiem, līdz ar to apmierinātības tāpat nebūs. Gribēsies vēl, vairāk un labāk. Taču reformas būs. Būs fokuss uz lokāli ražotu, videi draudzīgu pārtiku. Mēģinās saglabāt un attīstīt vietējo ražošanu – tai zaļā gaisma. Cilvēki pāriet un pāries arvien vairāk «lauku formātā». Atgriežas pie saknēm, dabas, tālāk no urbanizācijas.

Tātad gan globāli, gan Latvijā būs nenoteiktība un svārstīšanās, kļūdas pieņemot lēmumus, naudas zaudēšana. Bankroti. Dažādi sarežģījumi, cita starpā ar bērniem. Problēmas ar slimnīcām. Negods, skandāli, nodevība. Dzīve nenesīs gaidīto apmierinājumu un gandarījumu, jo nemainot sevi cenšamies mainīt apstākļus, kas noved pie kraha.

Atcerēsimies, ka visas šīs problēmas un sarežģījumi ir transformējoša rakstura.Vācija.
Valstī būs krīze, stratēģiskā domāšana nebūs stiprā puse, bankas uzvedīsies neloģiski. Būs haoss. Labi risinājumi radīsies ne ātrāk kā 2022.gadā.
Vispār daudzas varas pasaulē uzvedīsies kā «lukašenko».
Vācijas vājie punkti – bankas, budžets, finanses, auto, auto tirgus, ģimene, izglītība, darbs, sadarbības un biznesa partneri, likumdošana, tradīcijas, viedu, gudru vadītāju, amatpersonu trūkums, problēmas autosportā.

Sarežģījumi būs arī lauksaimniecības politikā. Nenobriedusi domāšana šai jomā, kā rezultātā «turēs uz bremzēm» paši savu lauksaimniecību. Vājš punkts – partneri, īpaši tie, kas atrodas "aiz ūdeņiem". Tāpēc  būs problēmas ar kravas pārvadājumiem. Ar gāzes vadu arī. Tomēr, lai cik dīvaini tas neliktos, tiks izveidota slēpta, neoficiāla alianse, sadarbība starp Vāciju un Krieviju.

Valdošajā situācijā pati Vācija jutīsies pretrunīgi. Būs zināma stabilitāte, drošība, taču tai pat laikā - bērnišķīga domāšana, slēptas ambīcijas, iekšējas nesaskaņas, problēmas ar partneriem un vispārējs haoss, krīze. Par sevi atgādinās arī vecā elite.
Vācijai trūkst vieduma un garīguma. Toties ir daudz karmas, īpaši pagātnes karmas, kas tiek celta augšā un atstrādāta.  Vācija savas vainas apziņas dzīta ir darījusi to gadu desmitiem. Tomēr nedrīkst Vāciju nenovērtēt. Kā nekā Vācija asociējas ar kārtību, sistēmu, darbu, industriju, inženieriju, robotiku, dzelžiem, ķīmiju. Arī militārā tehnika tur ir ļoti augstā līmenī, bet tā netiek dotēta, paši to nevēlas. Bet būs haoss un būs «sprādziens» no Vācijas puses, jo to pārstāv Meša (Auna zīme) – ugunīga, aktīva, enerģiska raši (zodiaka zīme), kas gadiem tikusi slāpēta un slicinājusies savā «entschuldigung». Tas sasniegs kritisko punktu. 

Krievija.

Uz dažādu savtīgu lēmumu, zināma bērnišķīguma un ekonomiskās krīzes fona šeit notiks lieli un svarīgi notikumi. Valdība atradīs veidu, kā tikt pie naudas. Savu oligarhu naudas, citu valstu naudas. Lai varētu karot. Gan iekšienē, gan ārpusē. Un Krievija pārsteigs ar pavisam citādu rezultātu, iznākumu, kad visi citi domās, ka ir miers.

Varas ešalonos būs pārmaiņas. Gan savi, gan citu resursi un finanses tiks izmantotas stratēģiski. Būs savstarpēja sadarbība, vienošanās ar Vāciju. Slēpta. Valdībai joprojām nepiemitīs «niedrisms» un tā darīs, ko gribēs, taču sava izdevīguma dēļ veidos tandēmus. Strādās princips: mana ienaidnieka ienaidnieks – mans sabiedrotais. Tāpat būs tendence uzvarēt ienaidniekus un nevajadzīgos ar citu rokām.

Visur pasaulē būs tik liels haoss, ka Krievijai netiks pievērsta uzmanība. Tēlos, ka ir vāji, ka nekas viņus neinteresē, ka savu problēmu pietiek, taču gluži tā nebūs. Krievija rīkosies uz vispārējā haosa un citu valstu pretrunu fona. Izmantojot esošo situāciju un finanšu problēmas, mēģinās gūt ietekmes arī Baltijas valstīs (un ne tikai). Centīsies graut no iekšpuses, radīt pretrunas, sašķelt, vājināt.

 

Izraēla.
Izraēlas gada horoskopā ir zināmas līdzības un paralēles ar Krievijas un Turcijas horoskopiem. Līdz ar to situācijas šajās valstīs būs kaut kādā ziņā identiskas. Būs līdzības, paralēles un tandēmi.
Vieglas dienas netiek solītas - izolācija, zaudējumi, izdevumi, slimības, problēmas, darba un statusa zaudējumi. Vājie punkti – budžets, finanses, resursi, partneri, partneru spēja samaksāt. Līdz ar to būs liels fokuss uz naudu, budžetu, kā arī kaimiņiem, parvietošanos, kustību, informāciju. Tomēr tas viss būs infantīlā, problemātiskā, ierobežotā izpildījumā. Nāksies dzīvot un strādāt vairāk "ziedojumu formātā", taupīt, maksāt par visu vairāk. To Izraēla ne sevišķi gribēs darīt. Tāpēc, slēdzot darījumus ar Izraēlu, daudzi zaudēs, jo viss tiks atprasīts atpakaļ ar uzviju.
Mērķi būs aplami. Daudz domās, lēmumi būs nepareizi, mentālā inteliģence un stratēģiskā domāšana "klibos". Būs jāveic izvēle, un izvēlēsies nepareizo stiprāko. Būtu jāiegūst spiegošanas informācija no trešajām valstīm – neitrālajām, bet negribēs to darīt. Uzticēsies savējiem. Un tā būs kļūda.
Ļoti pārņemti ar sevi, viss fokuss uz sevi. Komunikācija un sadarbība nevedīsies. Daudz savtīgi interesēsies par resursiem un partneru resursiem. Tā kā domās tikai par sevi, negribēs palīdzēt parneriem, bet nāksies. Taču būs «partneris», kas izmantos Izraēlu.

Aktuāli būs arī vecie kari, senču kari, vecas problēmas. Tai skaitā problēmas ar visiem apkārtējiem – kaimiņiem, «jaunākajiem brāļiem un māsām» (musulmaņiem un kristiešiem). Ļoti aktīvi, ātri, bērnišķīgi lēmumi, pāragri lēmumi, strebs karstu saistībā ar budžetu, finansēm, bankām, komunikāciju, kaimiņiem, mērķiem, pārvietošanos, informāciju. Tā tiks pārprasta, tulkota nepareizi. Notiks arī citu kūdīšana uz savstarpējām nesaskaņām.  
Galvenais mērķis - nauda. Bet visa nauda tiks nobīdīta mērķiem. Manta un turība būs atkarīga no spējas adaptēties, iegūt informāciju un komunicēt ar kaimiņiem, jaunākajiem brāļiem un māsām. Bet to Izraēla nespēs un negribēs. Tāpēc manta un turība cietīs.

Pati Izraēla kopumā tomēr jutīsies viduvēji. Cietīs un dabūs. Kaut kādu naudu «atradīs», «izdomās», izmantos uzkrājumus. Vecā paaudze, vecā elite par sevi nepārprotami atgādinās – mazliet drastiski un neapmierināti. Visa pagātnes karma nāks ārā caur veco paaudzi, nāksies maksāt par nodarīto caur kaimiņiem. Uzdevums būs «brāļi un māsas», kustība, adekvāta informācija un komunikācija, pielāgošanās pārmaiņām, bet atbrīve notiks caur bankām, likumiem, tradīcijām, reliģiju, paštaisnumu, veiksmi. Tomēr kaut kā Izraēla «izgrozīsies». Par spīti problēmām jeb – tieši otrādi – problēmu ar kaimiņiem dēļ, Izraēlai būs arī ieguvumi. Jo spēcīga situācija 11.bhavā (mājā) - LABHJA (Labklājības - karmas rezultāts), kā ienākumi, ieguvumi, vēlmes un to apmierināšana. Un pa virsu visam - neapmierinātība ar iegūto...

Amerika.
Amerikas galvenais simbols jaunā gada horoskopā ir "Triumfa arka". Izklausās labi, tomēr gluži tā nav. Situācija būs diezgan ekstremāla un neparasta. Daudz notikumu, kas novedīs pie iekšējām izmaiņām.

Amerikai būs daudz un lieli mērķi. Darīs visu, lai tos sasniegtu, pielietos spēku. Gribēs triumfēt pār ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem. Taču tiekšanās pēc mērķa kļūs par galveno dzīves sastāvdaļu, kas novedīs pie kraha un zaudējumiem. Būs gatavi iet vienalga, cik tālu, lai tikai sasniegtu iecerēto. Lietos visai apšaubāmus līdzekļus. Nodarbosies ar maldināšanu –  nekautrēsies pakļaut sev tuvos zināmām briesmām, lai tikai sasniegtu, ko vēlas. Spēja dzīties pakaļ mērķim būs nepārspējama, tomēr „Ahileja papēdis“ - jautājums – kādu mērķi izvēlēties.

Amerika būs apsēsta, degs no iekšpuses, nerīkosies konstruktīvi. Darbosies neapdomīgi, bez refleksijas, būs ambiciozi projekti un zināms "diktatorisms". Nāksies izpirkt tālākas un tuvākas pagātnes nodarījumus.

Fokuss būs uz 5.bhavu (māju), kā arī darbs, slimības, konflikti būs saistīti ar šo bhavu. Tā ir, cita starpā, jaunā paaudze. Taču arī - bērni slimos, būs politiskie konflikti, problēmas finanšu, vērtspapīru, investīciju tirgū, fokuss būs uz azartspēļu un izklaides biznesu, kā arī izglītību. Mēģinās arī fokusēties uz efektīviem lēmumiem, iedzīvotāju skaitu un dzimstību valstī, valsts nacionālajām lietām, nodokļiem, nodevām. Amerika būs ļoti aizņemta pati ar sevi, saviem iekšējiem konfliktiem un tai draud statusa zaudēšana.

Jautājumi grozīsies arī ap darbu, slimībām, medicīnu, servisa, apkalpojošām sfērām un ēdināšanu. Pieaugs bezdarbs. Darbs būs, bet ne noteikti savā sfērā. Vienkāršais darbs. Daudz darba medicīnas personālam, policistiem, ugunsdzēsējiem. Darba sfēra, kas saistīta ar ārzemēm, cietīs.
Neiztiks arī bez nemieriem un vardarbības, iekšējiem un ārējiem konfliktiem. Konflikti ar Ķīnu, Turciju. Dabas katastrofas, ugunsgrēki, daudz nāves gadījumu, importa - eksporta problēmas, pacels nodokļus, problēmas ar pārtiku un lauksaimniecību.

Naudas ziņā situācija it kā nebūs tik slikta, lai gan negaidītas, mistiskas problēmas būs. Amerika mēģinās tikt pie naudas uz citu problēmu rēķina. Nāks klajā slepenas lietas par Ameriku saistībā ar pārtiku, ūdeni, bankām, finansēm. Partneru spēja maksāt Ameriku interesēs vairāk kā paši partneri. Būs notikumi, kas izsauks radikālus pavērsienus. Pagātnes karma diktēs aktualitātes saistībā ar partneriem. Un tās būs ļoti saistītas ar naudu. Būs apdrošināšanas skandāli. Nāks gaismā patiesība par Amerikas slepenajiem dienestiem.  Atmaskosies slepenas lietas saistībā ar Amerikas sadarbības partneriem. Slēptas lietas «uzpeldēs» arī saistībā ar Izraēlu un arābu valstīm. Partnerattiecības ar Izraēlu laika gaitā cietīs. Izraēla uzvedīsies neadekvāti, situācija gar un ap kaimiņiem būs ekstrēma. Amerika negribēs iesaistīties. Tomēr nāksies Amerikai «izpirkt grēkus» saistībā ar arābu valstīm, Izraēlu, naudu un ne tikai. Tāpēc Amerika iesaistīsies Izraēlas «padarīšanās» pret zināmu materiālas dabas izdevīgumu, tomēr zaudēs.

Vājā vieta Amerikas gada horoskopā ir pati Amerika, valsts, sadarbības partneri, mistiski, neparedzēti naudas jautājumi un problēmas, tostarp no pagātnes; jautājumi, kas saistīti ar bērniem, jauniešiem, jaunās un vecās paaudzes konflikts, kas iezīmēs vecās paaudzes pakāpenisku norietu, kā arī sociālā sašķeltība pēc etniskā principa, iekšējie nemieri, domstarpības, sadursmes un likumdošana.

Vienvārdsakot, Amerikas problēma būs pati Amerika.

 

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma