Globālā prognoze Latvija

Latvija 
Protams, ka globālie procesi un notikumi ietekmēs arī situāciju Latvijā un citās valstīs. Tomēr katrā valstī būs vēl arī savas iezīmes. Atbilstoši notikušā «banketa» apjomam, nepieciešamībai un izšķērdībai. Atbilstoši Šaniskajām pretīpašībām.
Tāpēc Latvijas situāciju kopumā, manuprāt, labi varētu raksturot trīs simboliskas frāzes:
** jau zināmais latīņu teiciens «Per aspera ad astra» jeb «Caur ērkšķiem uz zvaigznēm»;
** vēl varētu teikt, ka latvieši «sēdēs aplī, sitīs bungas un klausīsies», un tad «nolinčos». «Pa kluso, bez lieciniekiem, pēc tumsas iestāšanās»;
** kā arī Latvija «baros ar pienu un «atnesīsies»».

Tāpat kā citās valstīs, arī Latvijā aktuālas tēmas un jautājumi būs: budžets, spēja nopelnīt, pārtika, auto, īpašumi, zādzības, ģimene, izglītība, darbs, resursi, dzīves līmenis, uzņēmējdarbība, ierobežojumi, sabiedriskās aktivitātes. Sākotnēji šīs aktualitātes izpaudīsies problemātiski, būs tukšums, haoss, destrukcija, taču pēc tam viss risināsies un nostabilizēsies. Cita starpā tāpēc, ka problemtēmu risināšanai tiks veltīts daudz pūļu.  
Latvieši gribēs nonākt līdz patiesībai un saukt lietas īstajos vārdos. Tāpēc ar noslēpumiem un spēju tos glabāt neies diez cik labi. Izpļāpātas tiks skarbas patiesības visnepiemērotākajos brīžos. Būs tādēļ nopietnas sekas. Tauta būs agresīva. Sauks visus pie atbildības.

Kredīti, bankas un to infantīlisms būs aktuāla tēma arī Latvijā.  Baumošana, melošana saistībā ar ārzemju partneriem, banku, finanšu sfēru, politisko dzīvi un medicīnas nozari. Bet baumas un meli tiks atmaskoti.

Būs arī daudz auto zādzības, īpaši jaunu un sporta auto. Taču vainīgie tiks noķerti un saukti pie atbildības. Tomēr tas liks  aizdomāties par šādu destruktīvu rīcību iemesliem. Kredīti, dārdzība, visa banku sistēma, ekonomiskais modelis, spekulējot uz augļošanu, ir nepareiza stratēģija. Un ne tikai Latvijā. Tam visam būs sekas.

Grūti klāsies pakalpojumu un servisa sfērās. Valsts mēģinās atbalstīt un dotēt uzņēmējdarbību. Problēmas ar biznesa partneriem, sadarbību. Taču būs atsevišķas serfisa sfēras, kur situācija naudas pelnīšanai būs laba, bet jāpieliek ne mazums pūļu savas turības vairošanā.  Servisa, apkalpojošās, ēdināšanas iestādes, kas pamanīsies pielāgoties situācijai un pelnīs labi – izdzīvos. Ienākumi būs saistīti arī ar medicīnas sfēru. Pārvadājumi, transports, loģistika, tūrisms, kas saistīts ar ārzemēm, ārzemju braucieniem būs apgrūtināti. Līdz ar to kustība, parvietošanās, tūrisms vairāk notiks dzimtenes robežās. Situācija būs labāka lokālā tūrisma attīstīšanai.   

Cilvēki Latvijā vēl vairāk pieversīsies ezoteriskajām zinībām – dzīve piespiedīs. Garīgā attīstība caur ezoteriskajām zinātnēm var rezultatīvi notikt tikai tad, ja izdodas būt saskaņā ar Visuma garu, kas savukārt ir savienots ar kolektīvo apziņu. Tautai būs jāatrod kopīga valoda savā starpā, kā arī kopīga valoda ar valsti. Jāsaprot, ka esam viens veselums. Vajadzēs attīstīt kolektīvo apziņu. Latvijai un latviešiem uzdevums ir tikt skaidrībā ar sevi, būt vairāk principiāliem un neaizrauties ar palīdzēšanu, īpaši, ja to neprasa. Uzdevums ir vairot kolektīvo apziņu, meklēt vidusceļu, beigt čīkstēt un meklēt vainīgos. Citu vainošana ir atbildības neuzņemšanās. Sākt ar to, ka sakārtot savu sētu, sevi, vidi ap sevi. Koncentrēties par un ap vietējiem nacionālajiem elites spēkiem. Iemācīties cienīt sevi, savu valsti un neskaust, nekarot savā starpā. Rūpēties par latviešu tautas potenciālu, kultūru, tradīcijām, atlaist aizvainojumus. Ir arī norādes uz to, ka būs nācijas interešu aizstavība pret ārpasauli.
Latviešu pašapziņa pieaugs, neskatoties uz grūtībām.  Pret krīzi, nejēdzībām, darba un naudas trūkumu vērsīsimies ar dziesmām, deju, mākslu. Abstraktā māksla attīstīsies, plauks. Tauta protestēs aktīvi. Kūtruma nebūs. Runa būs agresīva. Lamāsimies svešvalodās.

Izveidosim ap sevi apli - izolēsimies, lai pasargātos. Aplis var darboties kā robeža un būt kā aizsardzība pret briesmām, kas ir ārpus apļa. Aplis var apslēpt lietas tāpat, kā necaurredzama pudele apslēpj šķidrumu savā iekšienē. Skatīsimies uz visu ar aizdomām. Vilksim robežas, būvēsim sienas, nevienu iekšā nelaidīsim. Ekstremāli notikumi, liela pagātnes karmas ietekme, maz izvēles iespēju – tāpēc nestandarta uzvedība, domāšana, notikumi.  

Ģimene. Daudzi pāri šķirsies. Valdošie notikumi un situācija ietekmēs emocionālo un finansiālo stāvokli, tāpēc šķiršanās. Laulātajiem būs slinkums censties, seksuāla nesaderība, nesaskaņas, konflikti. Problēmas laulības dzīvē, kuras uzradīsies saistībā ar maldiem, nereāliem sapņiem, pārmērīgām aizdomām vai ar visparastāko nesaprašanos. Saskarsme ar mājiniekiem cietīs.

Izglītībā būs reformas. Skolotāji vienādi vai otrādi protestēs. Grūti laiki celtniecībā, arī mākleriem, viesnīcās un viesu mājās strādājošiem. Ātri sociālā statusa zaudējumi, saistībā ar, cita starpā,  bankām, nekustamajiem īpašumiem, auto. Darbs, izglītība no mājām. Pēkšņas pārmaiņas, reformas ne tikai saistībā ar bankām, naudu, ģimeni, izglītību, bet arī ar resursiem, kustamajiem un nekustamajiem īpašumiem, ārstēšanu.

Identitāte un «apslēptās mantas» meklēšana būs aktuālas tēmas Latvijā. Problēmas, nesaskaņas valodu dēļ. Nāksies iet vidusceļu. Tomēr «apslēpto mantu» atradīsim. Un atdalīsimies. Norobežotas ūdenskrātuves būs tēma. Jaunais «naftas» laikmets tiek pamazām iezvanīts.
Žurnālisti būs agresīvi. Arī neadekvāta informācija parādīsies saziņas līdzekļos. Baumas un nepatiesības. Bet būs arī daudz humoristiskas un satīriskas dabas informācijas medijos un mutvārdu daiļradē, kas attainos esošo situāciju Latvijā un pasaulē. Būs arī nesaskaņas ar kaimiņu valstīm.
Lauksaimniecība – vēl viena aktuāla tēma tuvējā nākotnē. Mēģinās ieviest reformas un nozari attīstīt, taču neiztiks bez problēmām un strīdiem, līdz ar to apmierinātības tāpat nebūs. Gribēsies vēl, vairāk un labāk. Taču reformas būs. Būs fokuss uz lokāli ražotu, videi draudzīgu pārtiku. Mēģinās saglabāt un attīstīt vietējo ražošanu – tai zaļā gaisma. Cilvēki pāriet un pāries arvien vairāk «lauku formātā». Atgriežas pie saknēm, dabas, tālāk no urbanizācijas.

Tātad gan globāli, gan Latvijā būs nenoteiktība un svārstīšanās, kļūdas pieņemot lēmumus, naudas zaudēšana. Bankroti. Dažādi sarežģījumi, cita starpā ar bērniem. Problēmas ar slimnīcām. Negods, skandāli, nodevība. Dzīve nenesīs gaidīto apmierinājumu un gandarījumu, jo nemainot sevi cenšamies mainīt apstākļus, kas noved pie kraha.

Atcerēsimies, ka visas šīs problēmas un sarežģījumi ir transformējoša rakstura.

Tags: astroloģiskā karte, astrloģiskā prognoze latvijai, astroloģijaar latviju

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums