Ar Vēdisko astroloģiju pirms tam nebiju saskārusies, bet savu izlikumu uz apaļo jubileju vēlējos. Milzīgu paldies saku Inesei, kas mani pārsteidza ar izvērsto, plašo aprakstu uz vairākām lappusēm, tik labu skaidrojumu, ka lasot bija jau skaidrs, ko nozīmē visi termini. Paldies par šo jauno pasauli, ko atklāji! Sazvanoties bija sajūta, ka esam pazīstamas jau sen, tā bija saruna, kas neiekļāvās laika limitā, un pēc tam vēl tika atsūtīti materiāli par Bhavu raksturojumu, atsevišķu tēmu apskatīšanu. Milzīgā mīlestībā, pateicībā par iegūto, vērtīgo ceļojumu sevis izzināšanā. No sirds uz sirdi

Dace
Kuldīga

Vērsos pie astroloģes Ineses pēc palīdzības karjeras izaugsmes jautājumos. Konsultācija tika sagatavota 5 dienu laikā. Tā bija ļoti izsmeļoša, profesionāli sagatavota, tika sistemātiski pasniegta un tai pašā laikā bija viegli uztverama. Tika izanalizēta dotā brīža situācija karjerā, apskatīti nākotnes potenciāli labie periodi. Tika doti padomi, kā līdzsvarot mazāk pozitīvās tendences un aspektus, un kā uzlabot situāciju. Ar sniegto kosnultāciju esmu ļoti apmierināts; arī pati komunikācija ar Inesi bija ļoti patīkama un viegla. Noteikti vēl atgriezīšos ar citiem jautājumiem, par kuriem būtu nepieciešama konsultācija nākotnē. No sirds rekomendēju astroloģi Inesi visiem!

Ivars Brauns

I have on several occasions been getting advices from Inese. Every time they have turned out to be good advices. I recommend Inese highly, she is a professional! Best regards

Stian
Norway

Man konsultācija bija nepieciešama meitai, lai palīdzētu veikt izvēli studiju programmā. Zināju, ka Inese nodarbojas ar vēdisko astroloģiju un nolēmu izmantot viņas zināšanas. Pēc Ineses ieteikuma meita nolēma nemācīties politoloģiju, jo tā paredzēja pilnīgu izdegšanu. Viņa toties vienlaicīgi iesniedza dokumentus Latvijas Universitātes antropoloģijas, vēstures un juridiskajā fakultātē. Inese pateica arī datumu, kad vajadzētu iesniegt dokumentus, ko mēs ievērojām. Meita veiksmīgi tika gan antropoloģijas, gan vēstures studijās. Izvēlējās antropoloģiju. Ir apmierināta un šogad jau beigs studijas. Ir veiksmīgi piedalījusies dažādās aptaujās un veikusi daudzus pētījuma darbus. Nebaidās komunicēt ar cilvēkiem. Mācību izvēlne ir bijusi pareiza, un tas pateicoties Inesei un viņas vēdiskajai astroloģijai. Ineses zināšanas varu ieteikt arī citiem, lai varētu izvēlēties pareizo ceļu savā dzīvē un ne tikai.

Ineta
Iecava

Inese - jauka, draudzīga. Detalizēti izklāsta un atbild ļoti izsmeļoši. Iepriekš nebiju dzirdējis par vēdisko astroloģiju, bet - kā to pasniedz Inese - esmu bijis pie viņas jau uz divām konsultācijām un noteikti vērsīšos pie viņas arī nākošreiz. Patika arī tas, ka uzdod un iesaka, ko un kā labāk darīt pašam - strādāt ar savām īpašībām, klausīties mantras utt.

A.Birznieks
Liepāja

We have had the pleasure of consulting with Inese on several occasions, ranging from minor inquires to bigger issues such as when we were selling a house. She has shown great professionalism and a genuine interest in our wish for advice, the communication has been easy to understand, most of all her interpretation of the astrological signs has been very accurate. We highly recommend Inese and her service, as she takes her job very seriously.

Arne Johan
Norway

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums