Online konsultācija


Astrologa online konsultācijas

Sniedzu vēdiskā astrologa konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Piemēram, WhatsApp, Skype un Microsoft Teams. Analizējot klienta vēdisko astroloģisko karti un sniedzot savas astrologa prognozes, izmantoju gan video zvanu, gan ekrāna kopīgošanu. Tā, lai klients ērti var sekot līdzi konsultācijai, savam individuālajam horoskopam un astroloģiskajai prognozei.

Online astrologa konsultācijas ir ērtas un praktiskas, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Manas konsultācijas ir pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.

Darbojos arī kā uztura speciāliste, sastādu individuālo uztura plānu, palīdzu risināt ar svaru, atkarībām un veselību saistītus jautājumus, arī ar seksuālo veselību saistītos, izskatu pāru un partneru saderības jautājumus, tai skaitā seksuālo saderību, risinu problēmas, kas skar darba, naudas, īpašumu, mantojuma, bērnu, attiecību un daudzas citas lietas.

Astrologa online konsultācija sastāv no vairākām daļām: īsa iepazīšanās un vēdiskās astroloģijas prezentācija, klienta dzimšanas datu un interesējošās tēmas precizēšana, klienta astroloģiskās kartes jeb individuālā horoskopa vispārēja analīze, gan arī analīze saistībā ar aktuālo tēmu, jautājumu uzklausīšana un atbildēšana, astroloģiskās prognozes, kā arī ieteikumi, padomi, risinājumi situācijas uzlabošanai.

Džjotiš (Jyotish) un vēdiskais astrologs konsultāciju laikā palīdz klientam tieši jeb netieši izprast Visumā darbojošos likumus - Sanatana Dharmu, un individuālo Janma Kundalī (vēdisko astroloģisko karti). Astrologa prognoze sastāv it kā no divām daļām: problēmas noteikšanas (karma) un variantiem, kā šo problēmu risināt (upaija). Upaijas ir planetāro enerģiju jeb grahu harmonizēšana apziņas līmenī, kas paver iespējas izmainīt karmu, uzlabot dzīvi un celt vispārējās vibrācijas. Tas ir svarīgs vēdiskās astroloģijas aspekts un vēdiskā astrologa darba instruments.

Upaija ir sava veida ziedojums, pielabināšanās grahām (planētām). Upaijas apliecina to, ka mums vienmēr ir izvēle un ka dzīvē vienmēr ir iespējams kaut ko mainīt, uzlabot.
Viss, kas ar mums notiek, atrodas mūsu apziņā. To, kā darbojas mūsu apziņa, nosaka un attēlo planetārās enerģijas. Tātad mūsu apziņas struktūra liek mūsu dzīvē notikt gan labiem, gan ne tik labiem notikumiem. Upaiju uzdevums ir transformēt apziņu tā, lai negatīvās situācijas mazinātos, bet pozitīvās būtu vairāk.

Upaijas ir ļoti dažādas, tāpēc arī šeit cilvēkam ir lielas izvēles iespējas atlasīt sev, savai personībai un vajadzībām piemērotu apziņas transformēšanas metodi.
Par šo stāstu saviem klientiem online konsultāciju laikā.

Tags: astrologs, vēdiskais astrologs, astroloģija, vēdiskā astroloģijas karte, astrologa konsultācija, astrologa konsultācija online

  • Hits: 1957

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums