Vēdiskais astrologs

Kas ir vēdiskais astrologs

Es esmu vēdiskā astroloģe Inese Liepiņa; sniedzu vēdiskā astrologa konsultācijas; sastādu vēdiskās astroloģiskās kartes, prognozes, individuālos horoskopus; prognozēju globālās tendences; darbojos un konsultēju daudzos citos jautājumos; nodrošinu savus astrologa pakalpojumus gan online, gan klātienē.

Uz jautājumiem: Kas ir vēdiskais astrologs? Un - ko dara astrologs? - varu atbildēt, ka: Vēdiskais astrologs jeb Jyotish speciālists ir starpnieks un padomdevējs. Starpnieks, kas nodod cilvēkiem sakrālās zināšanas, un padomdevējs, kas palīdz atrisināt dzīvē radušās problēmsituācijas. Jebkuras.

Šīs zināšanas nāk no senām, ļoti attīstītām būtnēm – riši, ar augstu intelektuālās un garīgās attīstības pakāpi. Pazīstamākie no šiem riši ir Mahariši Parašara, Mahariši Džaimini un Brigu Muni. Līdz mūsdienām šīs sakrālās zināšanas ir nonākušas vēdisko rakstu veidā – sutrās. Tā ir informācija, ar ko strādā vēdiskā astroloģija un kas satur tūkstošiem kombināciju, aptver visus garīgos un laicīgos jautājumus, tēmas, procesus. Taču liela daļa šīs informācijas mums nodota kodētā veidā – aforismos, simbolismos un mītos. Tāpēc vēdiskā astrologa starpniecība ir nepieciešama, ja gribam izprast tieši sev paredzēto informāciju, "message".

Vispār vēdisko astrologu sauc par graha mitri, kas tulkojumā nozīmē "planētu draugs". Graha mitri uzdevums ir palīdzēt cilvēkam un sabiedrībai ne tikai izprast un ieviest praksē šīs sakrālās zināšanas, bet arī īstenot četrus mūsu dzīves mērķus (dharma, artha, kama, mokša), izskaidrojot katras personas stiprās un vājās puses saskaņā ar tās individuālo horoskopu (Janma Kundali), palīdzēt likt lietā stiprās un uzlabot vājās puses, kā arī atrast un saskatīt dzīves uzdevumus un ceļu, uzlabojot nelabvēlīgās planetārās kombinācijas un situācijas.

Piebildīšu, ka vēdiskais astrologs strādā ar planetārajām enerģijām – grahām, nevis ar pašām fiziskajām planētām. Piemēram, Marsa enerģētiskais pavadonis ir Mangala, Venēras – Šukra, Merkūra – Budha un tā tālāk. Turklāt Jyotish speciālista rīcībā ir arī slēptas, mistiskas ēnu planētas, kā piemēram, Rahu, Ketu, Gulika un citas. Līdz ar to vēdiskā astroloģija ļauj radīt prognozes, individuālos un globālos horoskopus vēl smalkākā, dziļākā un precīzākā līmenī.

Vēdiskā astrologa uzdevums tātad ir prognozēt gaidāmos kolektīvos un globālos notikumus, kā arī būt palīgam, padomdevējam un starpniekam Viedības Gaismas nodošanā, izlejot to zināšanu un informācijas veidā pār katru indivīdu un sabiedrību kopumā. Lai pasaule kļūtu gaišāka, labāka, sakārtotāka un cilvēki – laimīgāki!
Om!

Tags: astrologs, vēdiskais astrologs, vēdiskā astroloģija, astroloģija

  • Hits: 1481

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums