Astrologa pakalpojumi

Mani astrologa pakalpojumi.

Es esmu vēdiskā astroloģe Inese Liepiņa, sniedzu klientiem astrologa pakalpojumus. Strādāju ar katru cilvēku individuāli, sastādot viņa personīgo astroloģisko karti jeb individuālo horoskopu (Janma Kundali), kam par pamatu ir ņemts dzimšanas brīdis un vieta.

Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish ir matemātiski precīza zinātne, kam blakus pastāvošais ezotēriskais aspekts - karmas un reinkarnācijas princips – uzskata, ka katrs cilvēks piedzimst tieši tajā vietā un laikā, kad planētas ir ieņēmušas to stāvokli, kas atbilst šī cilvēka karmai. Lai cilvēks, balstoties uz visu iepriekšējās dzīvēs sastrādāto, gan labo, gan slikto, varētu turpināt atstrādāt to šinī dzīvē, gan maksājot, gan saņemot, gan mācoties, un paralēli tiecoties uz augstāko mērķi mokšu - atbrīvi no pārdzimšanas loka, transformēšanos.

 

Divu vienādu astroloģisko karšu nav tāpat kā nav divu vienādu cilvēku. Visu nosaka cilvēka dzimšanas brīdis un vieta, uz ko balstās individuālais horoskops – dzimšanas karte (Janma Kundalī), ko apskatām astroloģiskās konsultācijas laikā, paralēli analizējot klienta interesējošo tēmu, kur sniedzu savu vēdiskās astroloģes komentāru un astrologa prognozi. Kā pie vēdiskās astroloģes manu konsultāciju laikā ir iespējams apskatīt un izrunāt jebko. Esmu atvērta ikvienam jautājumam, problēmai un ievēroju konfidencialitāti.

Manos astrologa pakalpojumos ietilpst astrologa konsultācijas gan online, gan klātienē, kam gatavojos iepriekš, sastādot klienta individuālo astroloģisko karti; ja nepieciešams, arī Prašnu – horoskopu jautājuma uzdošanas brīdim; tāpat piemeklēju veiksmīgus laikus dažādiem uzsākumiem – Muhurta; kā arī gatavoju individuālos personīgos gada horoskopus Varšaphal; sniedzu konsultācijas par jebkuru tēmu, dzīves sfēru, interesējošu jautājumu, apskatu ikvienu problēmu, sarežģījumu.

Savu vēdiskā astrologa konsultāciju laikā vispirms sniedzu tēmas / problēmas / jautājuma apskatu, skaidrojumu, analīzi un pēc tam - iespējamos risinājumus. Tātad runājam ne tikai par faktu un cēloņiem, bet arī par sekām un šķetinājumiem.

Tāpat savās astrologa prognozēs un pakalpojumos izmantoju Gočara apskatu – planētu tranzītu jeb ikdienas planetāro kustību.

Astrologa pakalpojumi ietver ne tikai individuālo horoskopu un astroloģisko karšu sastādīšanu, bet arī globālo procesu analīzi, jo prognozes, horoskopus un astro kartes iespējams sastādīt ne tikai cilvēkiem, bet arī nācijām, tautām, valstīm, pasaules mēroga notikumiem.

Vēdiskā astrologa konsultācija: pēc konsultācijas, ja ir tāda vajadzība, nosūtu klientam arī interesējošus materiālus un atbildu uz papildjautājumiem saistībā ar aktuālo tēmu, ja tādi ir radušies; kā arī varu īsi papildināt sevis stāstīto, ja gadījumā kāda svarīga atbilde pie manis "atnāk" pēc mūsu sarunas. Tas ir iekļauts pakalpojuma cenā.

Tags: astrologs, astrologa pakalpojumi, vēdiskais astrologs, vēdiskā astroloģija, vēdiskāastrologa pakalpojumi

  • Hits: 1977

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums