Astroloģiskā karte

 

Vēdiskā astroloģiskā karte jeb individuālais horoskops – Janma Kundali.

Divu vienādu astroloģisko karšu nav tāpat kā nav divu vienādu cilvēku. Visas domas, gaitas, notikumus nosaka un atspoguļo planētu izvietojums cilvēka dzimšanas brīdī, ko parāda cilvēka individuālais horoskops jeb dzimšanas karte (Janma Kundali). To sastāda vēdiskais astrologs. Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem.

Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Šīs kartes atspoguļo katra cilvēka individuālo dzīvi, gaitas, domāšanu, talantus u.c. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. 

Džataka - natālā astroloģija jeb dzimšanas brīža nozīme - analizē Džanma Kundali (dzimšanas karti), ņemot par pamatu cilvēka individuālos dzimšanas datus (datums, laiks, vieta) un sastāda personīgo horoskopu. Balstoties uz to, nosaka Lagnu jeb Ascendentu (uzlēcošo zodiaka zīmi dzimšanas brīdī). Lagna ir galvenais atskaites punkts, kamēr Čandra Lagna (Mēness atrašanās vieta dzimšanas brīdī) ir otrs svarīgākais kritērijs. Čandra jeb Mēness atbild par cilvēka psihi un emocijām. Surija jeb Saule vēdiskajā astroloģijā, atšķirībā no Rietumu astroloģijas, darbojas tikai kā trešais svarīgākais kritērijs.
Tālāk vēdiskais astrologs pēta to, kā grahas (planētas) izvietojušās attiecīgajās raši (zodiaka zīmēs) un bhavās (mājās jeb dzīves sfērās). Apskata arī drišti (planētu savstarpējos aspektus), nakšatras (Mēness zvaigznājus), jogas (planetāros savienojumus) un dašas (planetāros periodus).

Džataka izskata visas dzīves sfēras un jautājumus. Lai tas izdotos vēl precīzāk, izmanto vargu sistēmas - kā atsevišķu horoskopu iespējams apskatīt kādu interesējošu dzīves sfēru. Pati svarīgākā no tām ir Navamša – varga, kas kļūst aktīva ap 30 gadu vecumu.
Tāpat ir iespējams ar Aštakavargas (astoņi spēki) palīdzību apskatīt enerģijas sadalījumu uz katru no dzīves sfērām, tādā veidā apzinot, kura dzīves sfēra ir stiprāka, kura - vājāka.
Samhita ir metode, ar kuras palīdzību skatās globālos notikumus. Personīgo dzimšanas karti var sastādīt ne tikai cilvēkam, bet arī valstij un nācijai.

Prašna Kundali ir metode, ar kuras palīdzību sastāda astroloģisko karti jautājuma uzdošanas brīdim. Šī tehnika balstās uz uzskatu, ka dzimšanas karti var sastādīt ne tikai cilvēkam, bet arī idejai, jautājumam, notikumam, nolūkam. Šeit izmanto arī Nimitu – zīmju tulkošanu, pievēršot uzmanību tam, vai ap jautātāju jautājuma uzdošanas jeb tēmas pacelšanas brīdī ir zīmes un kādas tās ir – labvēlīgas vai nelabvēlīgas. Tas palīdz gūt vēl precīzāku prognozi tam, vai aktuālā tēma jeb process notiks pozitīvā izpildījumā un vai notiks vispār.

Savā vēdiskās astroloģes praksē izmantoju dažādas metodes astroloģisko karšu, individuālo horoskopu un globālo prognožu sastādīšanai un veidošanai. Manas vēdiskā astrologa konsultācijas pieejamas gan klātienē, gan online.

Tags: astrologs, vēdiskais astrologs, astroloģija, astroloģiskā karte, vēdiskā astroloģijas karte

  • Hits: 1372

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums