Abhidžit nakšatra un Krievijas – Ukrainas konflikts


Vēdiskā astroloģiskā karte 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish astroloģijas speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas! 

Vēdiskā astroloģija par Marsa un Venēras tranzītu 

Vēdiskajā astroloģijā ir divas svarīgas grahas (planētas) Mangala (Marss) un Šukra (Venēra), kas kopš pašām janvāra beigām ir atradušās ļoti tuvos grādos Dhanu raši (Strēlnieka zīmē), savstarpēji viena otrai traucējot un "karojot". Šī sambanha (planetārais savienojums) notika Dhanu raši atbilstošajai globālajai 9.bhavai (mājai), tādējādi nosakot un ietekmējot svarīgus notikumus, piemēram, arvien augošo saspīlējumu un beigās arī Krievijas militāro uzbrukumu Ukrainai.

Protams, var piemetināt, ka apgrūtinātā situācijā atradās visas ar Mangalu un Šukru saistītās karakas (īpašības, pārstāvētās sfēras). Mangala atbild par kariem, militārismu, ieročiem, operatīvajiem dienestiem, traumām, nelaimes gadījumiem, vardarbību, arī par nekustamajiem īpašumiem, elektrību, sadzīves tehniku, brāļiem, māsām, sportu, muskuļiem, seksa fizisko pusi un daudzām citām lietām. Mangala pārstāv Vāciju un Eiropas Savienību.

Šukra savukārt atbild par auto, mīlestību, seksu, romantiku, greznām lietām, visām mākslām, medicīnu, dziedniecību; Šukra pārstāv Ukrainu un Baltijas valstis.

Šai periodā – visu februāri un visu martu - karos ne tikai valstis, bet arī vispārīgi vīrišķais un sievišķais, tā kā Mangala ir vīrietis, bet Šukra – sieviete.

26.februārī Mangala (Marss) no Dhanu raši (Strēlnieka zīmes) devās uz Makara raši (Mežāža zīmi), kur tas uzturēsies līdz 7.aprīlim, atrodoties ūčā – eksaltācijā (savā spēka zīmē). Turpat atrodas arī Šaņi (Saturns), kas ir zīmes saimnieks un liels Mangala nedraugs. Kopā šīs grahas (planētas) veicina agresijas izpausmes kompleksu dēļ, ko novērojam cita starpā globālajā situācijā.

Savukārt 27.februārī Šukra no Dhanu raši (Strēlnieka zīmes) pievienojās Mangalam Makara raši (Mežāža zīmē), dodoties tālāk 31.martā.

 
Astroloģija par Abhidžit nakšatras ietekmi uz Krievijas – Ukrainas konflikta gaitu 


Šeit piebildīšu, ka laika posmā no 7. līdz 11.martam Mangala (Marss) un Šukra (Venēra) esot Makara raši atradīsies Abhidžit nakšatrā (Mēness zvaigznājā), kas ne vienmēr astrologu prognozēs tiek izmantota. Parasti astrologi izmanto 27 nakšatras, taču lunārais mēnesis ir 27,3 dienas, nevis precīzi 27. Tieši šis apsvērums, visticamāk, kalpo par pamatu divdesmit astotās nakšatras – Abhidžit izmantošanai. Šī nakšatra atrodas Makara raši (Mežāža zīmē) 06°40′ līdz 10°53'20 grādos un tiek novietota starp UttaraAšadhu (21.nakšatra) un Šravanu (22.nakšatra). Abhijit tulkojumā nozīmē „neuzvaramā", „vienmēr uzvarošā", „pilnīga uzvara". Visi tulkojumi noved pie vienas nozīmes – runa ir par sasniegumiem un triumfu.


Mangala (Marsa) un Šukras (Venēras) atrašanās Abhidžit nakšatrā uzskatāms par veiksmīgu periodu. Marss, kā zināms, senajiem romiešiem bija kara dievs, un situācija starp Krieviju – Ukrainu lielā mērā saistīta tieši ar šīs grahas (planētas) stāvokli un izvietojumu. Tāpēc globālajā situācijā gaidāms uzlabojums. Sāksies pārrunas, bet līdz 6.martam tām, visticamāk, lielu rezultātu nebūs. Uzlabojums gaidāms starp 7.-11.martu, taču nesolīšu, ka tieši tad viss beigsies. Būs vēl lieli notikumi un jaunumi, arī citas sfērās.

Abhijit nakšatrā ietilpst zvaigzne Vega (Alpha Lyra), kas ir visspožākā zvaigzne Lyra zvaigznājā un otra spožākā zvaigzne visā Ziemeļu puslodē. Vēdiskā astroloģija uzskata, ka starp Vegu un mūsu Sauli pastāv saistība – Vega ir kā kontrolieris un kā vadonis mūsu Saulei. Pirms apmēram 15000 gadiem Vega norādīja Ziemeļpolu, no kurienes uz Zemi nāca spēcīga garīga ietekme. 

  Vēdiskā astroloģija par globālo situāciju un jaunumiem 

Abas grahas (planētas) Mangala (Marss) un Šukra (Venēra) turpinās atrasties tuvos grādos vēl visu martu un sāks attālināties viena no otras tikai marta beigās. Turklāt Mangala atrašanās ūčā kopā ar Šaņi (Saturnu) vienā zīmē nav astroloģiski veiksmīgs faktors, cita starpā kariem, traumām, konfliktiem, un ne tikai. Šī pozīcija var izraisīt diezgan ekstrēmas militāras aktivitātes. Domājams, ne visi Krievijas draudi tiks īstenoti, bet daži - jā, tiks. Līdz ar to situācija starp Krieviju un Ukrainu, visticamāk, būs saspīlēta visu mēnesi, ar kritumiem un kāpumiem, un jaunumus globālajos notikumos ienesīs arī Rahu - Ketu gočars (tranzīts), kas notiks 17.martā. Marts vispār solās būt notikumiem bagāts mēnesis.

Guru (Jupīters), kas pārstāv Dhanu raši (Strēlnieka zīmi) un atrodas Kumbha raši (Ūdensvīra zīmē), kas atbilst Krievijai, liecina par to, ka Amerika un citas valstis vienādi vai otrādi kontrolēs Krieviju, cita starpā caur ekonomiskām represijām, jo Guru globāli pārstāv naudu, finanses, bankas. 

Nozīmīgu lomu cīņā pret lielo ļaunumu spēlēs slepena hakeru biedrība - interneta sabiedrība, kas cīnīsies pret karu un atomieročiem no "pagrīdes". Šai organizācijai ir saistība ar Vāciju - par to mēs vēl dzirdēsim saistībā ar jau minēto 17.martu, kad abas mistiskās čajagrahas (ēnu planētas) Rahu – Ketu mainīs savu atrašanās vietu, no Vrišabha raši (Vērša zīmes) un Vriščika raši (Skorpiona zīmes) pārvietojoties attiecīgi uz Meša raši (Auna zīmi) un Tula raši (Svaru zīmi). Šis Vēdiskajā astroloģijā ir ļoti svarīgs notikums, kas būtiski ietekmēs globālo situāciju un norises gan saistībā ar slimībām un vīrusiem, gan militāriem konfliktiem. Meša raši atbilst Vācijai, tur atradīsies Rahu, izceļot šo zīmi un jūtoties pretrunīgi. Rahu ir revolucionārs pagrīdes darbonis, "pelēkais kardināls", bet Meša ir arī pirmā zīme globālajā zodiaka aplī – horoskopa galva, tāpēc atbild par cilvēka ķermeni, veselību, cilvēku pašu, līdz ar to jaunumi un notikumi būs saistīti ne tikai ar Vāciju, slepenām organizācijām, karu, bet arī ar veselību. Būs daudz jaunu, dīvainu, mistisku notikumu saistībā ar šīm lietām. Kamēr Ketu, atrodoties tieši pretim Rahu Tula raši (Svaru zīmē) - globālajā 7.bhavā (mājā) - , dos savas spēcīgās, karmiskās, grūti prognozējamās ietekmes uz Baltijas valstīm un sadarbību, komunikāciju.  


Astroloģija par notikumu gaitu pasaulē un tās cēloņiem 

Domājot par to, kāpēc Krievija uzbruka Ukrainai, jāsaka, ka pirmās līderim nebija variantu. Un jāpatur prātā, ka neba viens cilvēks visu lemj un kontrolē. Saspīlējums auga, neviena no iesaistītajām pusēm nepiekāpās, ultimāti netika pildīti un, protams, ka risinājums vienkārši sapakot mantiņas un doties mājās Krievijai nebija vispār kā variants. Situācija bija nobriedusi tik tālu, ka kaut kam bija jānotiek, sprādzienam bija jābūt un Krievija darīja to, kas tai bija jādara, to, kas daudzus biedēja. Notiek tas, kas ir mūsu apziņā.

Astroloģiski skatoties - no 23.februāra Guru (Jupīteram) kā Lielajam Labdarim ir bijis grūti labvēlīgi izpausties, jo Surija (Saule), kas atrodas vienā zīmē ar Guru, pietuvojās tam par tuvu un Guru ir aštami (apdedzis). Tas iezīmēja kara sākumu. Un tā tas būs līdz 14.martam, kad Surija (Saule) mainīs zīmi un no Kumbha raši (Ūdensvīra zīmes) dosies uz Mina raši (Zivju zīmi), kur sākotnēji tā turpinās atrasties Purvabhadrapada nakšatrā (Mēness zvaigznājā) "bēru gultas priekšējā daļā" līdz 18.martam, un pēc tam Uttarabhadrapada nakšatrā līdz 31.martam, kuras simbols ir "bēru gultas aizmugurējā daļa". Par Suriju (Sauli) un tās atrašanos nakšatrās vairāk rakstīju savā iepriekšējā bloga rakstā (no 15.februāra). 


Vēdiskās astroloģijas prognoze - Īsumā notikumi risināsies šādi: 

4.martā Surija (Saule) ieies Purvabhadrapada nakšatrā, kuras simbols ir "bēru gultas priekšējā daļa". Simbols apraksta notikumus gana labi.

6.martā Budha (Merkūrs) no Makara raši (Mežāža zīmes) ieies Kumbha raši (Ūdensvīra zīmē), kur tas atradīsies kopā ar Guru (Jupīteru), tādējādi rosinot tendences uz sapratīgu komunikāciju un pārrunām, kas sakritīs ar jau minēto veiksmīgo Abhidžit periodu.

No 7. līdz 11.martam - Abhidžit periods – gaidāms situācijas uzlabojums, tomēr neaizmirsīsim par Purvabhadrapada nakšatrā esošo Suriju (Sauli).

14.martā Surija (Saule) mainīs zīmi un no Kumbha raši dosies uz Mina raši, līdz ar to Guru (Jupīters) vairs nebūs aštami ("apdedzis") un varēs labvēlīgāk izpausties.

17.martā Rahu – Ketu gočars, kas būs svarīgs pagrieziena punkts globālajā situācijā un notikumos.

No 18. līdz 31.martam Surija (Saule) atradīsies Uttarabhadrapada nakšatrā, kuras simbols ir "bēru gultas aizmugurējā daļa". 


28. līdz 31.marts - Čandra (Mēness) atradīsies sambanhā (planetārajā savienojumā) kopā ar Guru (Jupīteru) un Kumbha raši (Ūdensvīra zīmē) veidos Gadžekasari jeb Viedības jogu (savienojumu). Tas būs labvēlīgi veiksmīgam risinājumam.

Kulminācija globālajā situācijā gaidāma marta beigās – aprīļa sākumā. Notikumi solās būt drastiski, taču ap 7.aprīli, bet īpaši ap 13.aprīli paredzams uzlabojums - jo Lielais Labdaris Guru (Jupīters) no Kumbha raši (Ūdensvīra zīmes) ieies Mina raši (Zivju zīmē), kur tas jutīsies labi, jo būs svakšetrā – pats savā mājā, līdz ar to varēs izpausties vēl labvēlīgāk.

Tas sakrīt ar 14.aprīli, kad Surija (Saule) ieies Meša raši (Auna zīmē), globālā zodiaka 1.mājā, tādējādi noslēdzot veco un uzsākot jaunu ciklu – Jaunu Saules gadu. Domājams, ka šie "vecie" notikumi tad arī beigsies.

Šīs astroloģiskās norises apraksta ne tikai situāciju Krievijā, Ukrainā un ar parējiem iesaistītajiem, bet arī citas globālās sfēras un aspektus. 

Tātad marts vēl būs mainīgs, nemierīgs un agresīvs, jo "bēru gulta" attiecas arī uz bojā gājušajiem, ne tikai gaidāmo karmisko sodu, kas noteiks to, ka Krievijā būs svarīgs notikums, kas mūs izglābs. Tas skars valsts vadītāju un vadībā esošos, tam būs sakars ar veselību, vietējo eliti, naudu, ārvalstu ietekmēm un "pagrīdes personāžiem".

Situācija atrisināsies tādējādi, ka no valstiskā līdera kā nevajadzīga grēkāža vajadzēs "atbrīvoties" pēc tam, kad viņš būs spēris ļoti drastisku soli.

Krievijas varas gaiteņos būs pārmaiņas.

Šis militārais konflikts valstiskā, valstisko veidojumu, starptautisko attiecību, ģeogrāfiskā ziņā un ne tikai, noslēgs Veco ēru un ievadīs Jauno, kas citos aspektos, citādā ziņā jau ir aizsākusies. Pastāvēs, kas pārvērtīsies. 

Om! 

Astrologa ieteikums – joprojām vēlams būt uzmanīgiem saistībā ar īpašumiem, sadzīves tehniku, elektroierīcēm; sekss – tikai drošs; uzpasēt attiecības, kontrolēt kaislības; tāpat liels ir traumu un avāriju risks – brauksim uzmanīgi, sargāsim paši sevi un savus tuvos.


Vēdiskā astrologa konsultācijas online 


Sniedzu savas astrologa konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma