Astrologa prognoze 2021, Marts.

Budha Merkurs

Gočars jeb planētu tranzīts - vēdiskās astroloģes prognoze: tehnisks skatījums, kā arī izpausmes sadzīvē, praksē un ikdienā. 

31.martā Budha (Merkūrs) iesoļo Minā (Zivju zīmē), kur tas atrodas nīčā (sava vājuma zīmē) līdz pat 16.aprīlim, kad tas dosies tālāk uz Mešu (Auna zīmi).

Tehniski Budha (Merkūrs) šeit atrodas sliktā pozīcijā, tādējādi ar šo grahu (planētu) saistītie procesi globāli izpaudīsies destruktīvi. Viss, kas saistīts ar komunikāciju, informāciju, informācijas nesējiem, domām, prātu, arī naudu, kriptovalūtu, saskarsmi, apmācību, skolu, jauniešiem - atradīsies apgrūtinātā stāvoklī.

Tomēr Budha nīčā norāda arī uz lielu pagātnes pieredzi un ietekmi. Līdz ar to visas zināšanas, informāciju, ko izdevies uzkrāt saistībā ar Budhu jau agrāk, var dot un atsevišķos gadījumos arī dos pozitīvu rezultātu. Mūsu Budha nīčā – viņš visu zina, visu prot vēl labāk kā citām reizēm, tikai viņš ir "nodeldēts", "nolietots", vājš – tāpēc jau ir vājuma zīme. Tādēļ pozitīvi rezultāti saistībā ar Budhas pārvaldes sfērām var nākt grūtāk. Jo graha (planēta) nīčā nevar būt bez "blaknēm". 

Astrologa prognoze – gaidāmās tendences

Mūsu Zeme

Būs raksturīgi nestandarta, paradoksāli lēmumi, arī valstu un valdības līmenī, bet daži no tiem dos arī paradoksāli labu rezultātu; jocīgi pieņēmumi, dīvainības saskarsmē, neloģiski, nepareizi lēmumi, nespēja adekvāti uztvert realitāti, iecerētais nerealizējas jeb nu realizējas pēkšņi, ātri un veiksmīgi (Budhas nīčā – uzkrātās pagātnes pieredzes efekts), depresīvi, pesimistiski mentālie stāvokļi. Svārstīgums, grūti izdarīt izvēli, nenoteiktība. Apmāns. Bet arī pēkšņi labi lēmumi, gaišas idejas, veiksme biznesā utml.

Mentālā spriedze neproduktīvu domu un "izdegšanas" formā. Problēmas ar nervu sistēmu. Bailes no atbildīgu lēmumu pieņemšanas. Grūtības lietu novešanā līdz galam. Pārlieks emocionālais jūtīgums.

Tas viss šobrīd atstāj nospiedumu globālā līmenī uz komunikācijas un sadarbības procesiem, kas notiek valstu un tautu starpā, kā arī tiem, kas saistīti ar medicīnu, slimībām, slimnīcām un valsts varas iestādēm. Masu medijos un sociālajos tīklos parādīsies veca informācija jaunās skaņās – tai vajadzētu pieiet kritiski. Ja to nedarīs, tas atsauksies uz dažu finansiālo stāvokli, biznesu, auto lietām un ne tikai. Informācija būs saistīta ar finansēm, pārtiku, vēsturi un visu jau esošo – valsts, tauta, vīrusi, vakcīnas.

Bet būs arī žurnālisti, kas atrisinās vecas neatrisinātas lietas, "uzodīs" noderīgu informāciju, publiskos to. Tas izraisīs plašas reakcijas. Sekss skandāli. 

Esot Minā (Zivīs), kas globāli pārstāv 12.bhavu (māju), Budha (Merkūrs) tur ir kopā ar Suriju (Sauli) un Šukru (Venēru). Labā ziņa ir tā, ka šoreiz Budham izdosies neapdegt – nepievirzīties pārāk tuvu Surijai (Saulei), kas visu augšminēto vēl vairāk apgrūtinātu un ienestu vēl destruktīvākas tendences. Toties Šukra (Venēra) būs aštami (sadegusi), kas izsauks problēmas mīlas un auto lietās, kā arī neapmierinātību ar materiālo stāvokli. Turklāt vairāk nekā citām reizēm, jo sadegusi – tātad destruktīva Šukra, atrodas ūčā (sava spēka zīmē), līdz ar to mūsu Šukra (Venēra) uzdarbosies neadekvāti, pa reizei kā "driģenes saēdusies". Šīs grahas (planētas) pārziņā ir mīlestība, romantika, greznība, komforts, medicīna, dziedniecība, auto, sekss u.c.

Vēdiskā astroloģija, "cietums" un dabas katastrofas

 

Tātad 12.māja šobrīd ir ļoti akcentēta. Ierobežojumi, "cietums", izolācija, zaudējumi, nevajadzīgi, nepārdomāti tēriņi, slimnīcas – tas viss joprojām būs aktuālas tēmas. Tāpat turpināsim dzirdēt vairāk nekā parasti par Indiju gan saistībā ar lielo inficēto skaitu un nāves gadījumiem, gan arī saistībā ar jaunajām vīrusu mutācijām un dubultmutācijām. Tas pats attiecas uz Dāniju. Arī Kanāda un Islande būs aktuālas. Vairāk gan dabas katastrofu un sabiedrībā notiekošo procesu dēļ. 

Sambanha - planetārie savienojumi

Astrologa prognoze par naudu un kriptovalūtu 

Nākotnes valūta Krypto

Esošā planetārā situācija – Surija (Saule) sambanhā (savienojumā) ar Budhu (Merkūru) norāda uz augstu intelektu, var iedot turību un norāda uz spēcīgu ego, kā arī tendenci konfliktēt un kritizēt. Tāpat šis savienojums rada tieksmi uz mācīšanos, zināšanu un informācijas ieguvi. Tomēr jāuzmanās no nesaprātīgas apiešanās ar naudu. Līdz ar to: jā, esošā kombinācija ir piemērota darbam ar informāciju, spekulācijām, menedžmentu, tirdzniecības biznesu, kā arī kriptovalūtu un visu minēto var mēģināt darīt, taču uzmanīgi! Jo četri ar finansēm saistīti elementi ir apgrūtinātā stāvoklī. Veiksmes gadījumi un pat ļoti pozitīvi iznākumi būs, bet daudzus piemeklēs zaudējumi. Pasaulē šobrīd valda spēcīgas ilūzijas par naudu jau sākoties pašā cēlonības – naudas enerģijas līmenī. Taču "nepelnīta nauda" atsevišķiem indivīdiem tiks iedota.

Surija (Saule) atrodas sambanhā (planetārajā savienojumā) ar Šukru (Venēru), kas ir zemes prieku iemiesojums. Surija savukārt pārstāv ego un izgaismo planētu, ar kuru kopā atrodas, līdz ar to rada vēlmi sevi apliecināt, kas var būt kādā no mākslas sfērām, ar efektīgas ārienes un greznības palīdzību. Vīriešiem būs problēmas ar sievietēm, sarežģījumi ģimenes dzīvē, sievietes uzvedīsies amorāli, vīrieši nezinās, ko pasākt. Nopietnas nepatikšanas ar auto un pēcnācējiem. Atsevišķās pasaules valstīs saslims un mirs no plaušu slimībām. Zināma saistība starp valstīm un dzīves līmeni. Bet ne tikai.

Budha (Merkūrs) atrodoties Minā (Zivju zīmē) veido sambanhu (planetāro savienojumu) ne tikai ar Suriju (Sauli), bet arī ar Šukru. Šis savienojums ir tīri labs, kas tātad būtu vēl viens mazliet tomēr pozitīvs jaunums. Laba situācija jaunām idejām un tam, lai kaut ko izgudrotu. Tas attieksies uz vakcinēšanos, vakcīnām un vispārējo Covid19 situāciju. Veiksies biznesā (Covid "draudzīgajās" jeb neitrālajās sfērās), kas uzlabos dzīves komfortu. 

Astroloģiskā prognoze 2021 


Joprojām akcentētas globālā līmenī ir 2., 8., 10. un 12.bhavas (mājas). Kas attiecīgi nozīmē, ka mūs turpinās pastiprināti nodarbināt naudas, budžeta, kredītu, darba, dharmas, slimību, slimnīcu un vakcinēšanas jautājumi. Sadarbība "cietuma" režīmā. Globāli pasaulē veidojas nabadzības joga (savienojums). Turpinās darba zaudējumi un bezdarbs. Problēmas partnerattiecībās budžeta sarežģījumu dēļ. Visa sadarbība, komunikācija, attiecības saistītas ar pedagoģiju, apmācību, resursiem, kustamajiem, nekustamajiem īpašumiem, mājsēdi. Pieaugs parādi. Konflikti ar valsti. Konflikti ierobežojumu dēļ. 

Bet no otras – medaļas gaišās puses, tiek solīts, ka: daudzi tieši šai sarežģītajā laikā meklēs savu aicinājumu, mainīs profesiju, nodarbošanos, turklāt veiksmīgi. Tagad ir īstais brīdis pārskatīt dharmas un darba jautājumus. To mums liek Guru (Jupīters) un Šaņi (Saturns). Un rezultāts būs pa lielam labs. Sliktums bez labuma nemēdz būt. Labs laiks arī sava biznesa, uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstīšanai, taču jārēķinās ar to, ka uz priekšu vismaz sākumā ies lēni.

Un atkal skumīgāka nots: būs jauni letāli gadījumi un komplikācijas saistībā ar vakcinēšanos. Briest jaunas, nesaprotamas slimības, kas saistītas ar vakcīnām, galvu, redzi, smadzenēm, asinīm, muskuļiem, arī ādu. Turpinās arī vecās un mutācijas, kā arī saistībā ar dzīvniekiem un socializēšanos. Īpaši "jaunumi" un komplikācijas skars sievietes un bērnus. Joprojām tēma Anglija – negatīvi izcelsies. Toties vīriešiem veselības problēmas vairāk saistītas ar muskuļiem, audiem, smadzenēm.

Vēdiskā astroloģija – prognozes kopsavilkums "Uzvara un jaunu izaicinājumu sākums" 

Čandra (Mēness) Budhas gočara (tranzīta) brīdī atrodas Tulā (Svaros), kas globāli ir 7.bhava (māja), turklāt Čandra atrodas Višakha nakšatrā (mēness zvaigznājā). 

Chandra-Meness

Višakhas galvenais simbols ir "Triumfa arka". Iziesim cauri Triumfa arkai un domāsim, ka esam uzvarējuši, triumfējuši, taču gluži tā nebūs. Izaicinājumi nebeigsies, lai arī vārti būs šķērsoti un mērķis it kā sasniegts. Vārtu šķērsošana būs tikai sākums! Iezīmēsies jauni izaicinājumi un mērķi, uz ko nāksies fokusēties un iet. Par spīti asociācijai ar svinībām, Višakhu nevar uzskatīt par visai jauku nakšatru.

Situācija būs tik neparedzēta, negaidīta, ka radīs lielu svārstīgumu, mētēšanos no mērķa uz mērķi un maldināšanu. Būs gļēvums un nevēlēšanās uzņemties atbildību.

Sertificēta vēdiskā astrologa konsultācijas

Sniedzu savas sertificēta vēdiskā astrologa konsultācijas gan online, gan arī klātienē. Sastādu: individuālā astroloģiskā karte, globālā prognoze, individuālais gada horoskops, vēdiskās astroloģijas karte un izmantoju arī citas Jyotish metodes.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma