Astroloģiskie jaunumi augustā, 2021.

  Vēdiskā astroloģija par planētu tranzītu augustā 


Vēdiskā astroloģiskā karte 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas!

Augusts bijis īpašs ar četriem gočariem (planetārajiem tranzītiem). Raši (zodiaka zīmi) divreiz nomainīja Budha (Merkūrs), sākotnēji pārvietojoties no Karka raši (Vēža zīmes) uz Simha raši (Lauvas zīmi), bet pēc tam attiecīgi tālāk uz Kanja raši (Jaunavas zīmi). Savukārt Surija (Saule), kas maina savu atrašanās vietu reizi mēnesī, augustā devās no Karkas uz Simhu, kur tā atrodas svakšetrā (pati savā zīmē). Bet Šukra (Venēra) no Simhas pārvietojās uz Kanju - uz sava vājuma zīmi nīču tātad, kas sākotnēji bija šukriskajām lietām apgrūtinošs faktors (no 11. līdz 26.augustam), taču kopš Kanjā iesoļoja arī Budha (26.augustā), Šukrai un tās pārziņā esošajām lietām klājas nedaudz labāk, jo Budha Kanjā ir gan svakšetrā, gan ūčā – savā spēka zīmē. Un kā mājas saimnieks viņš uzlabo arī savas draudzenes Šukras (Venēras) pašsajūtu.  

Astroloģija par globāli sadzīviskām tendencēm

Šukra (Venēra) tātad atbild par auto un attiecībām, par greznību un komfortu, par mākslu un mīlu, kā arī citām jaukām, skaistām lietām. Ķibeles ar auto, šai grahai (planētai) atrodoties vājuma zīmē, bija gluži parasta lieta. Daudziem. Turklāt pēkšņas un bieži vien ar lieliem izdevumiem saistītas. Problēmas iespējamas ar transportu, transporta līdzekļiem vispār, kā arī saistībā ar medicīnu, medicīnas iestādēm.  

Te jāpiebilst, ka Budha (Merkūrs), būdams Šukras patreizējās mītnes saimnieks, iesaistīts Agni yogā (Uguns savienojumā) ar Mangalu (Marsu) un Suriju (Sauli), tāpēc ugunīga rakstura notikumi kā konflikti, vardarbība, dusmas skāra Šukru un tās pārstāvētās lietas. Tostarp medicīnas darbiniekus, transporta līdzekļus, interjerus un eksterjerus, kā arī sievietes vispār. Īsumā – kamēr Šukra ir Kanjā, ar šukriskajām lietām labāk pagaidīt. Tām ieteicams pievērsties pēc 5.septembra, kad šī jaukā, visu skaisto pārvaldošā graha (planēta) gandrīz mēnesi atradīsies pati savā zīmē Tulā (Svaros).


Budha (Merkūrs), kā minēju, šomēness paspēja izceļoties cauri divām zīmēm – no Karkas (Vēža) uz Simhu (Lauvu) un tad tālāk pats uz savām mājām – Kanju (Jaunavu). Nav jau nekāds brīnums – Budha ir ātrs, viegls un žiperīgs. Ko tur ilgi vienā zīmē sēdēt, viss jau tāpat ir skaidrs. Jāskrien tālāk, jaunas lietas jāizzina, jāapgūst un jaunas planetārās situācijas jārada. Kamēr Budha Kanja raši (Jaunavas zīmē) atrodas – ļoti labi! Jo nekur taču nav tik labi kā mājās! Pat pārmaiņas mīlošajam Budham (Merkūram). 

Tāpēc situācija ir brīnišķīga visām šīs grahas (planētas) pārziņā esošajām lietām: informācijai, komunikācijai, studentiem, skolēniem, zināšanām, žurnālistiem, tirdzniecībai, komercijai, uzņēmējdarbībai un tā tālāk, un tā joprojām, jo Budha ir ļoti daudzpusīgs. Un viss jau būtu labi, ai, cik labi, ja vien abi lieli, smagie, lēnie Guru (Jupīters) un Šaņi (Saturns) atrastos mazliet citādākā planetārajā situācijā. Taču tā diemžēl nav. Abi ir vakri (retrogrādā), un Guru faktiski jau ir nīčā (sava vājuma zīmē). Mazliet to uzlabo fakts, ka Šaņi tomēr ir svakšetrā – pats savā zīmē. 

Esot vakri abi rada globālās situācijas saasināšanos un atkārtošanos, kas tikai vēl pieaugs no septembra vidus. Te nu bija – Budha un bērni, jaunieši, studenti, skolēni... Skolas gaitas sākās 1.septembrī, līdz ar to pieaug socializēšanās, komunikācija, zināšanas, kam Budha šobrīd pozicionēts it kā ļoti labi, taču citu planetāro kombināciju dēļ gluži tik labi tur nemaz nesanāk.. Un šīs globālās tendences problemātiskā izpildījumā visvairāk šobrīd skars (un jau skar) tieši mūsu sabiedrības jaunāko daļu.  

Astroloģija par gaidāmajām tendencēm

Mēnesi (no 16.augusta līdz 16.septembrim) atrodoties pati savā zīmē, Surija (Saule) jūtas labi. Līdz ar to veiksmīga situācija valsts varas iestādēm, priekšniecībai, pašapziņai, motivācijai, statusam, popularitātei un citām Surijas pārziņā esošajām lietām, kā arī tam, par ko nu Saule atbild mūsu katra Janma Kundali (Dzimšanas Kartē). Vienvārdsakot ilūzija par to, ka viss ir kārtībā jeb situācija vismaz sākusi stabilizēties, uzņem apgriezienus.  

Tomēr globālie saasinājumi un sarežģījumi, kas tik driz vēl nebeigsies un ko iezvanīja minētais Guru (Jupītera) un Šaņi (Saturna) gočars (tranzīts), izpaudīsies vairāk pēc tam, kad Surija 16.septembrī būs devusies uz Kanja raši (Jaunavas zīmi), kas globāli atbilst 6.- slimību mājai (bhavai). Un vēl pēc mēneša Surija būs jau nīčā (sava vājuma zīmē), pēcāk - kopā ar Ketu 8.- mistisku sarežģījumu un slimību mājā (bhavā), tā kā valstij, valdībām, autoritātēm būs vēl grūti laiki. Un visvairāk cietīs tieši šie veidojumi un instances. Par to rakstīšu sīkāk savos nākamajos bloga rakstos.  

Astroloģija par globāliem notikumiem

Surijas gočara (tranzīta) brīdī lagna (1.bhava - māja) atrodas Meša raši (Auna zīmē). Līdz ar to Surija, iesoļojot Simha raši (Lauvas zīmē), ievietojās savā dabīgajā 5.bhavā (mājā), kur to draudzīgi sagaida Mangala (Marss) un Budha (Merkūrs). Izgaismotas tiek visas mangaliskās (enerģija, dinamika, agresija, kari, ugunsgrēki, militārisms u.c) un budhiskās (intelekts, kustība, runāšana, zinības u.c) lietas, īpašības, mājas, ko viņi pārstāv, kā arī, protams, pati 5.māja, kas cita starpā atbild par bērniem. Bet ne tikai.  


Simha raši (Lauvas zīme) pārstāv arī Afganistānu. Pretīm Simhai atrodas Kumbha (Ūdensvīra zīme), kas atbilst Krievijai un kur atrodas Guru vakri (Jupīters retrogrādā), kā pārziņā ir Amerika. Retrogrādi nozīmē atkārtojumus, atgriešanos pie kaut kā, kas jau ir bijis un tamlīdzīgi. Līdz ar to vēsture atkal atkārtojas..

Vēl 5.bhava simbolizē politiku, investīcijas, finanses, padomdevējus – tās visas ir bijušas aktualās tēmas, arī dramatiskā izpildījumā uz pasaules skatuves. 5.bhavā (mājā) šobrīd koncentrējas veselība un slimības, kari un vakcīnas, kustība un konflikti, talanti un intelekts, kā arī valdības un finanses. 

  Vēdiskā astroloģija par sabiedrību un tautu 

Surijas (Saules) gočara brīdī Čandra (Mēness) ir nīčā – vājuma zīmē Vriščikā (Skorpionā) kopā ar Ketu. Pēkšņi, negaidīti notikumi, nesaprotamas problēmas un nenosakāmas izcelsmes rīcība piemeklēs tautu, un tas būs saistīts cita starpā ar vakcinēšanos.  


Tomēr situāciju mazliet uzlabos nakšatra, kurā atrodas Čandra, – Anuradha. Tās simbols ir "Lotoss", kas kopš senseniem laikiem saistīts ar skaidrību, labvēlīgumu, zināšanām un apgaismību. Zināšanu dieviete Saraswati un labklājības dieviete Lakšmi bieži tiek attēlotas sēžot uz lotosa zieda. Kā zināms, lotosam ir spēja augt un ziedēt arī dubļainos, dūņainos ūdeņos.. Atslēgas vārdi Anuradhas darbībai ir "izpēte, pētījumi". Notiks kaut kas tāds, kas liks visiem apvienoties. Lai gan tagad šķeļamies. Tomēr Anuradha spēj visu šķīdināt – gan sociālās, gan uzskatu atšķirības un tā tālāk. Tautai nevajag šķelties.  Vēdiskā astrologa konsultācijas online 

Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums