Astroloģiskie jaunumi maijā, 2021.

  Vēdiskā astroloģija maijs, 2021 

Astrologa pakalpojumi. Astrologa online konsultācijas. Astroloģiskā karte.

Gočars jeb planētu tranzīts maijā, 2021:

Ko mums sola astroloģiskie jaunumi? 

Tehnisks skatījums, kā arī izpausmes sadzīvē, praksē un ikdienā.

Maijs ir interesants ar to, ka trīs grahas (planētas) – Budha (Merkūrs), Šukra (Venēra) un Surija (Saule) pārvietojas no Meša raši (Auna zīmes) uz Vrišabha raši (Vērša zīmi), kur tās atradīsies kopā ar mistisko ēnu planētu Rahu diezgan ciešā, blīvā un neviennozīmīgā kompānijā. Budha šo manevru veica 1.maijā, Šukra – 4.maijā, bet Surijas gočars (tranzīts) gaidāms 14.maijā.

Visvairāk arī tieši Surija (Saule) un tās pārstāvētās lietas cietīs, jo, kamēr Budha (Merkūrs) un Šukra (Venēra) ir samērā draudzīgās attiecībās ar Rahu, tad par Suriju to gluži nevar teikt. Tāpat kā Surija un Šukra nekādi draugi nav. Līdz ar to Surijas un tās pārziņā esošo sfēru pozīcija būs ar apgrūtinājumiem.

Tā kā Surija ir mūsu Es, Ego, mūsu Atmans – Gars, un atbild par valsti, autoritātēm, iestādēm, vadītājiem, kā arī pārstāv globāli 5. - bērnu, politikas, popularitātes bhavu (māju), tad ap šīm lietām gaidāmi aktuāli, dinamiski, piesātināti notikumi nevienkāršā, problemātiskā, iluziorā izpildījumā. 

Faktiski visas trīs grahas (planētas) – Surija (cilvēka Es, Gars), Budha (cilvēka prāts, domas), Šukra (cilvēka mīlestība, sekss, komforts dzīvē) tiks pakļautas Rahu Prarabha Karmas (iepriekšējo dzīvju karmas) destruktīvajai, neprognozējamajai, arī neloģiskajai ietekmei. Būs daudz ilūziju. Rahu ietīs dūmos minētās Surijas, Budhas un Šukras pārziņā esošās sfēras. Lēmumi tiks pieņemti uz ilūziju pamata, rīkosimies dūmu aizsegā. Prāts būs aizmiglojies. Rahu visas ar Suriju (Sauli) saistītās lietas padara liktenīgas. Būs daudz neadekvātu domu, konspirācijas teoriju, dīvainu lēmumu, darbību gan individuālā, gan valdību, valstu, globālā līmenī. Tas skars komunikācijas procesus, auto un medicīnas lietas, valsts varas iestādes u.c. Iedomāsimies to, kā nav, un, kad migla izklīdīs, daudziem būs lieli brīnumi, neizpratne, pārsteigums.  

Venus_Shukra

Sanāk arī tā, ka Vrišabha raši (Vērša zīmē) vienlaicīgi atradīsies veselas 4 grahas (planētas), tādējādi ļoti akcentējot šo raši un globālo 2.bhavu (māju). Pilnīgi pietiktu jau ar to, ka pusotru gadu tur atrodas Rahu, veidojot Rahu - Ketu karmisko asi starp Vrišabhu (Vērsi) un Vriščiku (Skorpionu), attiecīgi 2. un 8.bhavām (mājām), taču tagad šo raši izgaismos arī Surija ar savu Saules gaismu un enerģiju, ienesot tur 5.bhavas (mājas) enerģiju. Tāpat Budha (Merkūrs) ienesīs tur 3. un 6.bhavu (māju) nozīmes un Šukra – 2. un 7.bhavu vēsmas. Kā arī Šukra šeit atradīsies pati savā zīmē, kas vērtējams pozitīvi.

  Kādas būs praktiskās izpausmes astroloģijas skatījumā? 

2.bhava (māja) ir ārgala - eksistenciālā dzīves sfēra, kas nodrošina ar pamatresursiem, atbild par ēšanu, dzeršanu, runāšanu un to, kas to apgādā, kā piemēram, nauda. Rāda labklājību, ģimenes budžetu, situāciju ar finansēm, vērtspapīriem, dārglietām un banku lietas. Mērķi un fokuss būs uz šīm lietām. Laba situācija kriptovalūtai, spekulācijām un vispār biznesam, sadarbībai. Bet arī izmaiņas kriptovalūtas tirgū. Pareizais bizness ies uz priekšu ātri un veiksmīgi. Būsim centīgi, neatlaidīgi un kaislīgi naudas pelnīšanā. Tāpat iespējami necerēti materiālie vai finansiālie ieguvumi.  

Izcelsies, būs īpaši redzamas tādas valstis un valstiskie veidojumi kā Izraēla, AAE, Katara, Ķīna un Eiropas Savienība. Finanšu jautājumiem pievērsīsimies patiesi nopietni, jo kļūst arvien svarīgāka sapratnes nepieciešamība tieši par naudas enerģiju cēlonības līmenī. Pasaules ekonomika pamazām pārorientējas, un naudas nozīme, vērtība mainās. Šeit gaidāmas lielas pārmaiņas. Tāpat kā tāda tēma kā valstiskais veidojums būs aktuāla un pārmaiņu meklējumiem nodrošināta. 

Komunikācijas un ēdināšanas sfēras arī būs aktuālas. Apkalpojošās sfēras, medicīna, serviss – svarīgi, pozitīvā izpildījumā. Gribēsies vērt visu vaļā un ņemt mutes apsējus nost. (2.bhavu vienā atslēgas vārdā varētu nosaukt "mute"). Gribēsies komunicēt, "tusēt", iziet ārpus mājas, paēst, satikt cilvēkus, iepirkties un tā tālāk. Un daudzi to arī darīs.

Spīdēsim caur prātu, intelektu un sevis izrādīšanu – dikti gribēsies pēc visiem ierobežojumiem sevi parādīt un būt sabiedriskiem. Būs visa vairāk un brīvāk - vairāk kustības, saiešanu, komunicēšanas un tā tālāk. Nu tik slūžas būs vaļā un centīsimies baudīt dzīvi tās daudzveidībā.

Bet aicināšu visus tomēr būt piesardzīgiem, jo, lai vai kā gribētos domāt un ticēt savādāk – nekas vēl nav beidzies un tik drīz nebeigsies. Atelpa un pauze būs, jā, bet arī ne vairāk.


Valdošā planetārā situācija toties ir laba radošam darbam, mākslai un darbam ar pārtiku. Sabiedrībā pieaugs interese par mākslas lietām. Varbūt aktīvās mājsēdes un ierobežojumu dēļ. Bizness, kas saistīts ar mākslas jomu, būs veiksmīgs. Tomēr arī daži "interesanti" notikumi risināsies šai jomā – pasaules mēroga zādzības un noziegumi saistībā ar mākslas sfēru.  

Medicīniska rakstura aktualitātes būs saistītas ar: kakls, mēle, deguns, acis, redze, zobi. Psiholoģiskas problēmas un psihiska rakstura sarežģījumi kā fobijas, kompleksi, uzmācīgas domas un utopiskas idejas. Īpaši liela problēma – jau minētās ilūzijas.

Nesaprotamas, grūti diagnosticējamas un ar parastām metodēm neārstējamas slimības. Sievietēm problēmas pie dzemdībām, ginekoloģiskas problēmas, sarežģījumi ar pēcnācējiem. Lielas problēmas bērniem un ar bērniem vispār.

Daudziem nopietnas nepatikšanas ar auto un problēmas ar valsts varas struktūrām, priekšniecību. Tāpat aktuāli ēšanas, dzeršanas jautājumi arī negatīvā izpildījumā - kā atkarības, liekais svars, saindēta, sintētiska pārtika; atsevišķās valstīs – tās trūkums, liela nabadzība kā sekas ieilgušajai ārkārtas situācijai.

Taču par spīti dažādiem sarežģījumiem un nobīdēm, pa lielam situācija visā visumā globālā līmenī būs veiksmīga - gaidāms vispārējs uzlabojums daudzējādā ziņā.

  Vēdiskā astroloģija par dharmu un karmu 

Guru (Jupīters) šobrīd atrodas 11. - Karmas rezultāta – mājā, un ir sācis dot mums karmas rezultātu. Viņš ir Lielais Labdaris, tomēr nevar dot labus rezultātus tad, ja ejam pa nepareizo dharmas ceļu. Guru uzdevums ir vest mūs pie prāta un nolikt mūs uz pareizā dharmas ceļa. Ja to nedarām, Guru ir jāķeras pie drastiskām metodēm, sataisot problēmas teju vai visās dzīves jomās, lai liktu cilvēkam beidzot attapties. Jo Guru kā nekā atbild par vīru (sievietēm), par bērniem, naudu, izglītību, reliģiju, likumiem un tā tālāk. Karmas rezultātu saņemam caur šīm lietām un caur draugiem, vecākajiem radiniekiem, laimi, veiksmi, uzņēmējdarbību, īpaši saistībā ar ārzemēm, naudu un tās zaudējumiem, vēlmēm, ambīcijām saistībā ar izglītību, tradīcijām, u.c.

Šaņi (Saturns) kā visas karmas kūrētājs joprojām atrodas – 10. - karmas mājā, un turpina mūs testēt. Tāpēc turpina būt aktuāli darba un vispār darbības, dzīves gaitu jautājumi. Profesionālā pārorientēšanās, darba maiņa, arī darba zaudējumi. Kā arī mājas, skola, resursi, īpašumi – tādā ziņā viss pa vecam...

  Astrologa pakalpojumi un konsultācijas – par Rahu un 2.māju - eksistenciālo dzīves sfēru 

Rahu, kas šobrīd atrodas Vrišabha raši (Vērša zīmē), kas globāli atbilst 2.bhavai (mājai), rāda cilvēku dzīves mērķi, uz ko mums būtu jāorientējas, mūsu karmiskie uzdevumi. Tie šobrīd tātad būtu saistīti ar pareizu ēšanu, uzturu, sekošanu līdzi saviem paradumiem, veselībai, vārdiem, labklājības vairošanu, fokusēšanos uz ģimeni, Zemes Godāšanu. Tāpat mūsu uzdevumiem jābūt vērstiem uz attiecībām, kritisku pieeju informācijai, pārdomātu, konstruktīvu komunikāciju, savstarpēju cieņu un sapratni, kas, pirmkārt, izriet no attieksmes pret vidi, kurā dzīvojam. Tas ir tas, ko neesam sapratuši, un ir pēdējais laiks to izdarīt.

Rahu mēģina izpildīt mūsu vēlmes, bet nedod apmierinājumu ar esošo un sasniegto. Kur ir Rahu, tur pastāv vislielākās iespējas sevi realizēt un pie viena atrisināt tās globālās karmiskās problēmas, kuras no iepriekšējām dzīvēm nes Ketu.

2.bhava (māja) tātad ir materiālo vērtību sfēra, kur Rahu dod iespējas naudas un bagātības vairošanai, rādot to, ka cilvēka uzdevums ir šajā virzienā sevi apliecināt bet tā, lai beigās saprastu, ka materiālās vērtības ir pārejošas un ka uz tik relatīva un nepastāvīga fundamenta Laimes ēku neuzcelt.

Šādā veidā tiktu apmierinātas abu mistisko čaja grahu (ēnu planētu) enerģijas un īstenots Rahu – Ketu ass noteiktais uzdevums pasaulei, kā izpildei mums kopsummā dots pusotrs gads.  

Tāpat 2.māja (bhava) liek cilvēkam tiekties pēc ģimenes dzīves un izglītības. Tajā pat laikā 2.bhava bez šaubām cieš no Rahu klātbūtnes. Rahu rīkojas neprognozējami un rada destruktīvas tendences visā, ko šī māja pārstāv. Kā piemēram, destabilizāciju ģimenes dzīvē, izglītībā, budžetā – visās ar ārgalu - eksistenciālo dzīves sfēru, un muti saistītajās lietās. Rahu šeit norāda, piemēram, uz to, ka cilvēks neievēro pareizu diētu, kas ir dažādu veselības problēmu cēlonis. Slimības, ko izraisa nepareiza un nesabalansēta barība, var būt par nāves iemeslu, jo Ketu atrodas 8.bhavā – Dzīvības un Nāves mājā. Tāpat Rahu šeit var izraisīt atkarības problēmas no alkohola, narkotikām, medikamentiem.

Rahu ir ārzemnieks, tā pārziņā ir ārzemes, tāpēc pastāv iespēja lielai saistībai ar svešām zemēm – izglītība, svešvalodas, bizness saistīts ar tām. Tomēr, lai kā tur arī nebūtu, cilvēkam jāpaļaujas tikai uz saviem resursiem, necerot un negaidot neko no malas. Īpaši tas attiecas uz partneriem, jo paļaušanās uz tiem var nest vilšanos. Nav izslēgta nelegāla naudas iegūšana un parādi. Tāpēc jābūt uzmanīgiem gan ar naudas aizdošanu, gan aizņemšanos – tas var bēdīgi beigties.

Turībai un resursiem šobrīd piemīt tendence aiziet kā melnā caurumā, ko garantē Ketu atrašanās 8.bhavā (mājā). Vienu vārdu sakot - Rahu šeit ienes lielu nestabilitāti un neskaidrību kā jebkurā citā bhavā (mājā), bet šeit tas ir sarežģītāk, jo pretīm ir 8.bhava, kur atrodas Ketu, un pie šādas kombinācijas joki ir mazi. Tas viss attiecas arī uz jau minētajām grahām (planētām) Budhu (Merkūru), Šukru (Venēru) un Suriju (Sauli), un to pārziņā esošajām lietām. 

Section Title

Mani astrologa pakalpojumi, konsultācijas, prognozes pieejamas gan klātienē, gan online.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums