Astroloģiskie jaunumi novembrī, 2021.


Vēdiskā astroloģiskā karte

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas! 

 Vēdiskā astroloģija par planetāro stāvokli oktobra – novembra mijā

17.oktobrī Surija (Saule) pārvietojās no Kanja raši (Jaunavas zīmes) uz Tula raši (Svaru zīmi), kur veselu mēnesi – līdz pat 16.novembrim, tā atrodas nīčā (sava vājuma zīmē). 21.oktobrī Mangala (Marss) pievienojās Surijai Tulā un turpina būt aštami (apdedzis), tā kā atrodas karstajai Saulei pārāk tuvu. Situācija uzlabojās no 1.novembra, kad Surijai (Saulei) kustoties ātrāk nekā Mangalam (Marsam), abas grahas (planētas) viena no otras pamazām attālinās un to grādi kļūst veselīgāki.

Surijai (Saulei) esot nīčā līdz 16.novembrim ir apgrūtinātas visas šīs grahas (planētas) karakas (īpašības, sfēras), līdz ar to paredzamas problēmas ar priekšniecību, valsts varas iestādēm; valstīm un valdībam grūti laiki; cieš cilvēka ego un pašapziņa; dažiem problēmas ar tēvu; tāpat arī sarežģījumi saskarsmē un komunikācijā, konflikti pārmēra ego dēļ. 

Tas ir saistīts ar Mangala (Marsa) un Surijas (Saules) sambanhu (planetāro savienojumu) Tula raši (Svaru zīmē), kas globāli ir 7.bhava (māja) un atbild par sadarbību, komunikāciju, arī par partneri (vīru, sievu) un biznesa partneriem. Šīs lietas atrodas apgrūtinātā stāvoklī, gan tāpēc, ka Mangala (Marss) bija apdedzis, gan arī tāpēc, ka tas šobrīd "karo" ar Budhu (Merkūru). Novērojamas tādas izpausmes kā depresīvi stāvokļi, slikts miegs, liela, ilga gulēšana, enerģijas trūkums, bezspēks, apgrūtinājumi saistībā ar šķidrumiem ķermenī, sāpes un vājums visā ķermenī, veselības problēmas saistībā ar galvu, redzi, asinīm, muskuļiem, sirdi, audiem. Mangala un Surija sambanhā globālajā 7.bhavā var iedot arī konfliktus dzīvesbiedru starpā un ar biznesa patneriem.

30.oktobrī Šukra (Venēra) devās no Vriščika raši (Skorpiona zīmes), kur atradās sambanhā (planetārajā savienojumā) ar mistisko čaja grahu (ēnu planētu) Ketu, uz Dhanu raši (Strēlnieka zīmi). Šī planetārā situācija radīja spēcīgu sekss dziņu, milzīgas kaislības, greizsirdību, vīriešiem konfliktus ar sievietēm, lielas alkas pēc baudām un sekss skandālus, arī biežas garastāvokļa maiņas un slepenus netikumus, nesaprotamas slimības.  

Kopsummā Šukras (Venēras) pārvietošanās uz Dhanu raši (Strēlnieka zīmi) būtu vērtējams kā pozitīvs jaunums, jo globāli Dhanu atbilst 9.bhavai (mājai). Tā ir laimes, veiksmes, viedības, likumdošanas, tradīciju, valsts māja, un Šukra (Venēra) šeit jūtas labi. Veiksme un laime vairojas, arī turība vairojas, tomēr tas viss Šukras pasaulīgajā, materiālajā izpildījumā, ne Guru (Jupītera) viedajā, garīgajā izpildījumā. Jo Guru, kā nekā, ir Dhanu raši (Strēlnieka zīmes) saimnieks, taču atrodas šobrīd vēl nīčā (sava vājuma zīmē), tāpēc pēc vairākiem testiem redzam, ka valstij, valstiskajam veidojumam kā tādam šobrīd ir grūti laiki. Šukras klātbūtne Dhanu sola to, ka būs cilvēki, kas no esošās globālās situācijas gūs popularitāti, bagātību un spēku.  

Astroloģija par globālajām noskaņām


Planetārā situācija 1.novembrī tātad bija šāda: Budha (Merkūrs) atradās Kanja raši (Jaunavas zīmē) globālajā 6.bhavā (mājā), Surija (Saule) un Mangala (Marss) – Tula raši (Svaru zīmē) 7.bhavā, Ketu – Vriščika raši (Skorpiona zīmē) 8.bhavā, bet Rahu – pa diagonāli pretīm - Vrišabha raši (Vērša zīmē) 2.bhavā, Šukra (Venēra) - Dhanu raši (Strēlnieka zīmē) 9.bhavā, kamēr Guru (Jupīters) un Šaņi (Saturns) atradās Makara raši (Mežāža zīmē) globālajā 10.bhavā – Karmas mājā.  

Līdz ar to globālās tendences īsumā varu raksturot šādi: joprojām aktuālas slimības, vakcīnas, mistiskas veselības problēmas; grūts, sarežģīts, nevienkāršs laiks, tomēr vērojams zināms optimisms, pozitīvisms, cerība; tauta turpina konfliktēt ar valsti, valdību, nesadarboties; nedraugus, konkurentus, nelabvēļus uzveicam diplomātiskā ceļā, lai arī dažam gadās sājāku vārdu apmaiņa; paplašinās zināšanas un praktiskas iemaņas medicīnā, lai arī nozare pārslogota; rodas jaunumi servisa, pakalpojumu, piedāvājumu klāstā, esam radoši un izdomas bagāti, protam atrast neordinārus risinājumus tikpat neordinārā situācijā; tāpat raksturīga nomāktība, iekšēji konflikti, spriedze, nogurums, apātija, negatīva domāšana un sūdzēšanās.  

Taču jau 2.novembrī Budha (Merkūrs) pameta savu svakšetras (paša "mājas") un ūčas (spēka, eksaltācijas) zīmi Kanju (Jaunavu), pievienojoties Tula raši (Svaru zīmē) esošajiem Surijai (Saulei) un Mangalam (Marsam), līdz ar to Tula šobrīd ir un būs ļoti akcentēta, īpaši līdz 16.novembrim, kad Surija dosies tālāk. Turklāt Tulā (Svaros) notiek arī planētu karš starp Budhu (Merkūru) un Mangalu (Marsu), kas savstarpēji konkurē, atrodoties viens otram pārāk tuvu. Tas tā turpināsies līdz pat 19.novembrim, kad abas grahas (planētas) viena no otras attālināsies, ieņemot veselīgākus grādus. Sanāk tā, ka prāts un domas konkurē ar enerģiju un spēku; informācijas un komunikācijas sfērās strādājošie konkurē un konfliktē ar operatīvo sfēru un dienestu darbiniekiem; intelekts un zinātne novedīs pie konfliktiem un dinamikas; nelaimes gadījumi un traumas, kas neveiksmīgas komunikācijas rezultātā skars skolēnus un studentus; kā arī nemierīgs prāts, aktīvs, ar daudz mazproduktīvām domām; dīvains miegs, kaut arī kā "lācim", bet ar pārtraukumiem; īsumā – intelektuālais konkurē ar fizisko; toties savienojums labs tehniski - loģiskai domāšanai. 

Astrologa prognoze - par jaunām globālām tendencēm

Surija (Saule) pametīs sava vājuma zīmi nīču 16.novembrī un dosies tālāk uz Vriščika raši (Skorpiona zīmi), kur veselu mēnesi atradīsies kopā ar mistisko ēnu planētu Ketu globālajā 8.bhavā (mājā). Šis gočars (planetārais tranzīts) tulkojams neviennozīmīgi. Nīčas pozīcija tomēr ir konkrētāka, prognozējamāka, kaut arī ne īpaši daudzsološa, nedz veiksmīga, kamēr mistiskā Vriščika (Skorpions) un tur esošais vismaz tikpat mistiskais Ketu var sataisīt visādus brīnumus tieši saistībā ar Surijas karakām (īpašībām, sfērām): ego, prānas avots, valdība, līderi, godkāre, motivācija, izdzīvošanas spēks, popularitāte, statuss – tas viss tiks ierauts kā atvarā, melnajā caurumā mistiskajā 8.bhavā (mājā). Sagaidāmas neparedzētas, neordināras, mistiska rakstura un izcelsmes problēmas valdībām, valstij saistībā ar vakcīnām, slimībām, pabalstiem; cilvēka es atradīsies aizplīvurotā stāvoklī pie vārtiem starp dzīvību un nāvi; būs daudz ilūziju gan mums pašiem gar un ap savu es, ticību sev, gribasspēku, gan arī varas iestādēm par esošo situāciju, gan arī ilūzijas tiks radītas un nodotas mums. Esot savakcinējušies, īpaši vietās, kur vairums ir savakcinējušies, jutīsimies drošībā un atslābsim tā, it kā vīrusa nekad nebūtu bijis, tādējādi kļūstot par vieglu mērķi jaunumiem, kur vakcīna sevišķi nelīdzēs.  

 Vēdiskā astroloģija par gaidāmajām tendencēm

Pozitīvs jaunums gaidāms 20.novembra vakarā. Lielais Labdaris Guru (Jupīters) pametīs savu nīčas (vājuma) zīmi Makaru (Mežāzi) un dosies uz Kumbha raši (Ūdensvīra zīmi). Tas nozīmē, ka pati galvenā lielā planēta, kuras uzdevums ir darīt labu, glābt, palīdzēt, sekmēt, veicināt, spēs sev paredzētos uzdevumus pildīt labāk, jo vairs nebūs vāja un kopā ar skarbo, bremzējošo, Taisnīgo Karmas Skolotāju Šaņi (Saturnu). 

Tomēr Kumbha (Ūdensvīrs), lai arī pozitīvā, universālā, globālā 11.bhava (māja), kur labi jūtas visas grahas (planētas), joprojām ir un paliek Šaņi (Saturna) zīme. Tāpēc teikšu, ka situācija solās būt, kaut arī labāka, taču diezgan sarežģīta. Guru un Šaņi ir ļoti dažādas grahas (planetārās enerģijas), kas atrodas neitrālās attiecībās viena pret otru. Visticamāk būs tāds kā "nulles" variants. Guru (Jupīters) paplašina un grib dot, kamēr Šani (Saturns) sašaurina un bremzē. Rezultātā sanāk tā, ka abi viens otru kompensē.

Tas viss radīs lielu nenoteiktību un svārstīšanos. Dažiem būs liela dzīves gudrība, kamēr citi - tieši otrādi, pieņems biežus kļūdainus lēmumus. Būs nepareiza darba izvēles izpausmes un tendence zaudēt naudu nepareizas rīcības dēļ. Nāksies kontaktēties ar par sevi zemāka sociālā slāņa cilvēkiem (šudrām). Gaidāmi sarežģījumi ar bērniem. Dažiem dzīve nenesīs gaidīto apmierinājumu un gandarījumu, jo nemainot sevi cenšamies mainīt apstākļus. Kumbha ir 11.bhava (māja) – upačaja - kur situācija ar laiku uzlabojas, pie nosacījuma, ka ar sevi strādājam un pilnveidojamies. Planetārais izvietojums būs labs dzīves diplomātijai. Taču visumā joprojām trūks dievišķās aizsardzības un gādības. 

Guru (Jupītera) gočara (tranzīta) brīdī tas atradīsies 8.bhavā, tādējādi liekot mums tiekties pēc sakrālajām zināšanām un viedības. 8.bhava ir pati mistiskākā, slēptākā, dziļākā, vārti uz viņpasauli, Dzīvības un Nāves māja, kur būs viedais, lielais, gudrais Guru (Jupīters), kas pārstāv filozofiju, reliģiju un liks mums domāt, lai beidzot saprastu, kāpēc esam šeit, kādi ir uzdevumi, kā ir jādzīvo. Jo mēs diemžēl dzīvojam ļoti tālu no patiesajām vērtībām un mūsu uzdevumiem. Tāpēc arī ir tā kā ir. Tāpat Guru gočara brīdī ļoti lielai prarabha karmas (iepriekšējo dzīvju karmas) ietekmei tiks pakļauti mūsu gars un dvēsele, prāts un psihe. Būs tādi, kuriem izdosies saprast un gūt kaut nelielu ieskatu sakrālajās zināšanās, bet būs arī tādi, kas turpinās dzīvot miglas un dūmu aizsegā.  


Vēdiskā astrologa konsultācijas online

Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma