Astroloģiskie jaunumi oktobrī, 2021. Retrogrādi.


Vēdiskā astroloģiskā karte 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas! 

Astroloģija par vispārējām iezīmēm oktobrī

Oktobris ir ievērojams ar to, ka trīs grahas (planētas) pamet savu vakri (retrogrāda) pozīciju. Šaņi (Saturns) iztaisnojās 11.oktobrī no rīta, kamēr vispirms Guru (Jupīters), bet pēc tam Budha (Merkūrs) vairs nebūs vakri 18.oktobrī.

Tas ir pozitīvs jaunums. Īpaši tāpēc, ka tagad neviena graha (planēta) vairs retrogrādā neatradīsies. Visas būs iztaisnojušās un virzīsies taisni uz priekšu. Un tā kādu laiku, līdz pat 20.decembrim, kad Šukra (Venēra) paliks vakri (retrogrāda). Par to rakstīšu, kad nāks tuvāk un kļūs aktuālāk.

Ir cerība, ka beidzot kaut kas sāks kustēt uz priekšu un lietas sāks rosīties raitāk, risināties, notikumi kļūs efektīvāki, ātrāki. Tas būs saistīts gan ar Šaņi (Saturna), gan Guru (Jupītera), gan Budhas (Merkūra) pārstāvētajām lietām.

Šaņi atbild par darbu, slimībām, aizturēm, atrodas 10. - darba un karmas mājā, ar savu 7.drišti (aspektu) aspektē 4. - emociju, resursu, pedagoģijas bhavu (māju). Globāli Šaņi pārstāv 10. un 11. - sabiedrisko aktivitāšu, naudas, iespēju māju. Līdz ar to varam cerēt, ka notikumi un lietas, kas saistītas ar Šaņi, viņa īpašībām un pārstāvētajām mājām, virzīsies priekšup. Un ne tikai. Kopsummā it kā globālā situācija kļūs labāka, lietas sāks notikt, notikumi raisīties, taču jāatceras, ka vēdiskajā astroloģijā visu skata kompleksi un tādēļ jāņem vērā arī pārējais planetārais tranzīts.

Šaņi iztaisnošanās brīdī 12. - ierobežojumu, zaudējumu un slimību māju, pārstāv Surija (Saule), kura atrodas 1. - cilvēka paša un veselības mājā, kas turklāt ļoti akcentēta, tur esot arī 3. - mērķu un kustības, kā arī 8. - mistisko slimību un vakcīnu māju saimniekam Mangalam (Marsam).

Turklāt Surija (Saule) 17.oktobrī iesoļo savā vājuma zīmē Tula raši (Svaru zīmē), kamēr Šukra (Venēra) jau atrodas sambanhā (planetārajā savienojumā) Vriščika raši (Skorpiona zīmē) kopā ar mistisko ēnu planētu Ketu tikpat mistiskajā 8. - dzīvības un nāves mājā.

Bet Lielais Labdaris Guru (Jupīters), kaut arī beigs būt vakri (retrogrāds), joprojām atradīsies sava vājuma zīmē nīčā Makarā (Mežāzī). Pastāv nevienprātīgs viedoklis par to, ka graha (planēta) nīčā , vienlaicīgi esot vakri (retrogrāda), uzlabojas, ir veiksmīgāka savā pārziņā esošajām lietām, tātad, iespējams, "baudīsim" Guru pilno nīču.

Ņemot vērā visu planetāro situāciju kopumā, domājams, ka, kaut arī lietas beigs stāvēt it ka nekustīgi uz vietas, atkārtoties un muļļāties, un sāks it kā kustēt uz priekšu, tas tomēr notiks cita starpā problemātiskā izpildījumā. Nekas vēl nav beidzies – to esmu uzsvērusi iepriekš un turpinu uzsvērt. 

Astroloģija par globālajām tendencēm


 

Valstij un valdībai būs grūti laiki, nāks mistiska rakstura un izcelsmes ādas, nieru un ginekoloģiskas slimības, bērni slimos vairāk, biežāk un jocīgāk, valsts uzvedīsies egocentriski, uzliks ķetnu budžetam un visu "aprīs", joprojām būs komunikācijas un sadarbības problēmas gan tautas un valsts, gan valstu līderu, gan pašu cilvēku starpā, mērķi būs uz darbu un budžetu vērsti, iespējas mums tiks dotas caur īpašumiem un ekoloģisko zemkopību. 


Vēdiskā astroloģija par karmas rezultātu

Mūsu Karmas Skolotājs Šaņi (Saturns), vairs neesot vakri, savā nesteidzīgajā stilā tuvosies karmas rezultāta mājai Kumbha raši (Ūdensvīra zīmei), kur iesoļos aprīļa beigās, tā kā nekas jau nekur nepaliks.


Pa vidam vēl būs jaunais abu mistisko ēnu planētu Rahu – Ketu gočars (tranzīts), kur tie mainīs savu asi 17.martā, tādējādi akcentējot globālo 1.bhavu (māju) - cilvēks pats, viņa ķermenis, veselība un 7.bhavu - partneris, attiecības, sadarbība, komunikācija. Tas viss būs aktuāli un caur to arī karmas rezultātu saņemam un saņemsim. Domājams, šī izaicinājumu pilnā un izturības perioda beigas un jauns sākums gaidāms tikai uz 2023.gada beigām, bet šīs ēras karmas rezultātu beigsim saņemt tikai 2025.gada marta beigās. Tad arī gaidāma jaunā ēra.  

Vēdiskā astroloģe par dharmu un misiju


Lielais Labdaris Guru tātad iztaisnosies 18.oktobrī. Taču joprojām, kā minēts, atradīsies nīčā (sava vājuma zīmē). Neesot vakri (retrogrāds), Guru arī virzīsies uz Kumbhu, kur tas izies ārā no nīčas novembra beigās, bet pavisam - tikai pēc Jaunā gada. 

Guru šobrīd atrodas 10. un dosies uz 11.bhavu (māju) - saņemsim karmas rezultātu caur dharmu. Dzīves takas un misijas jautājumi mūs joprojām nodarbinās, un sliktāk klāsies tiem, kas iet pa nepareizo dharmas ceļu. Tagad, kamēr Guru vēl atrodas Makara raši (Mežāža zīmē), tātad līdz 20.novembrim, būtu pēdējais laiks atjēgties.

Lielais Labdaris var kļūt par ļaundari, ja ejam pa nepareizo dharmas ceļu, jo Guru uzdevums ir uzlikt mūs uz pareizā. Tomēr ļaundaris – tas ir nosacīti. Jo reizēm mēs nemaz nezinām, kas mums ir labāk; esam izdomājuši lietas, ko mums it kā vajag, bet – vai vajag? Kas notiks, ja nebūs tā, kā esam izdomājuši? Ne velti saka: be carefull for what you wish for. Gala beigās izrādās, ka tik traki nemaz nav un ka varbūt pat ir labāk, ja notiek savādāk nekā esam iecerējuši. Zinām jau, ka nav sliktuma bez labuma.

Ilūzijās mēs dzīvojam bieži un dzenamies pēc lietām, ko mums īstenībā nemaz nevajag. Vēlmes, ambīcijas, ilūzijas, ārišķības, izrādīšanās – noteiktas normas, kādiem nu visiem mums ir jābūt, kādām nu lietām mums visiem ir jāpieder, visnotaļ ir jābūt "krutiem", ij pirksti vēdeklī jātur, un ja nē, tad neesam gana labi. Ah un eh, cik tas viss ir tālu no Patiesības, Mīlestības un Īstenās Dharmas. Ko atliek Guru darīt ar tādiem pirkstiem vēdeklī? 

Šobrīd Guru testē mūsu karmu – darbību, pa kuru dharmas ceļu ejam, un pēc tam, kad saņemsim karmas rezultātu caur dharmu, dažiem būs pavisam sāpīgi. Lielais Labdaris kļūs par "ļaundari": ij kuram atņems naudu, ij kuru cietumā ieliks, kurai atņems vīru, bērnus, ij kuru slīcinās alkoholā, kuru - "izsūtīs" no valsts ar vienu mērķi, – īstenojiet sev paredzēto misiju un ejiet pa pareizo dzīves taku.

                                 Dievs. Daba. Darbs. 

Guru (Jupīters) turklāt ir arī pareizais. Viņam patīk, ja darām visu pareizi. Guru atbalsta konservatīvas tradīcijas, klasisko reliģiju, augstākās zināšanas un izglītību; neatbalsta lamāšanos un nepareizu, neviedu rīcību. Šai grahai (planētai) patīk arī likumpaklausīgi pilsoņi, tāpēc sliktās meitenes un sliktie zēni parasti dabon no Guru trūkties.

Globāli Guru (Jupīters) pārstāv Dhanu raši (Strēlnieka zīmi), kas atbilst 9.bhavai (mājai), un Mina raši (Zivju zīmi), kas atbilst 12.bhavai (mājai). Redzam to, ka Guru, būdams apgrūtināts, radījis mums problēmas ar šo māju atbildībā esošajām sfērām: bija ierobežojumi, ceļot bija grūti, nodarbināja tradīciju un reliģijas jautājumi, bija un ir konflikti saistībā ar to, izglītošanās notika attālināti, bija gan zaudējumi, gan tēriņi, gan "cietums". Un teikšu, ka saistībā ar Guru nekas vēl nav beidzies, uz priekšu sāksim virzīties, jā, bet kreņķi vēl būs. Šaņi lietām situācija šobrīd ir labāka. 

  Astroloģija par globāli sadzīviskām tendencēm 

Budha (Merkūrs) savukārt ir ātrs, kustīgs un vakri (retrogrādā) ir bieži, tāpēc izmaiņas saistībā ar Budhas pārziņā esošajām lietām tik spilgti nemēdz būt jūtamas, tās šķiet kā pati ikdiena - pārpratumi un atkārtošanās saistībā ar informāciju, komunikāciju un tās nesējiem. Tomēr, lai gan ne tik manāmi kā attiecībā uz abām lielajām grahām (planētām) Šaņi (Saturnu) un Guru (Jupīteru), pozitīvākas pārmaiņas būs iztaisnojoties arī Budham. Viss it kā kļūs mierīgāk, sāks nokārtoties, izdosies sarunāt, atrisināt, nopirkt, salabot un tamlīdzīgi. Pratīsim izteikties veiksmīgāk, formulēt domas precīzāk, tās vairs nebūs tik ļoti uz iekšu vērstas, beigsies klusēšana, būsim atvērtāki, komunicēsim prasmīgāk, konstruktīvāk, informācijas nesēji beigs lūzt un maitāties jeb nu arī tiksim pie jauniem. Tādi rāmāki, konstruktīvāki, sakarīgāki, loģiskāki procesi gaidāmi saistībā ar saziņu, medijiem, komerciju, biznesu un citām Budhas pārstāvētajām lietām gan lokāli, gan individuāli, gan globāli.

Šajos procesos gan jāņem vērā šobrīdējās Surijas (Saules) un Mangala (Marsa) neveselīgi ugunīgās attiecības atrodoties sambanhā (planetārajā savienojumā) Kanja raši (Jaunavas zīmē) un pēc tam arī Tula raši (Svaru zīmē), bet par to lasiet manā nākamajā bloga rakstā. 


Vēdiskā astrologa konsultācijas online 

Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma