Astroloģiskie jaunumi septembrī, 2021.

  Astrologa prognoze, septembris 2021. 


Vēdiskā astroloģiskā karte  

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas!

Septembris ir ievērojams ar to, ka 14.datumā Lielais Labdaris Guru (Jupīters), būdams vakri (retrogrādā) iesoļoja Makara raši (Mežāža zīmē), kur tas atkal kādu laiku atradīsies nīčā – sava vājuma zīmē, sambanhā (planetārajā savienojumā) kopā ar Lielo Karmas Skolotāju Šaņi (Saturnu). Precīzāk – līdz 20.novembrim, kad Guru dosies tālāk uz Kumbha raši (Ūdensvīra zīmi). Tādējādi situācija visām Guru pārziņā esošajām lietām kļūs veiksmīgāka pēc 20.novembra. 

Tomēr nīčas pozīciju pa īstam Guru pametīs tikai, kad būs izgājis cauri Dhaništa nakšatrai (zvaigznājam) un iegājis Satabiša nakšatrā. Tas notiks 2.janvārī, 2022.

Līdz ar to, ja vien nav citu kompensējošu rādītāju, tad situācija dažādu līgumu slēgšanai, arī laulībām, dažādām juridiskām un banku lietām, arī augstākās izglītības uzzsākšanai, bērnu ieņemšanai un citām Guru pārziņā esošajām lietām, gluži veiksmīga kļūs tikai pēc Jaunā gada.  

Tāpēc, ja var ar minētajām lietām gaidīt gadu miju – tad gaidām, ja nevar gaidīt – darām, kas jādara. Jo Jyotish (Vēdiskā Astroloģija) māca, ka absolutizēt un būt kategoriskiem nav vajadzīgs – viss ir ļoti relatīvs, individuāls un lielā mērā atkarīgs no planētu izvietojuma cilvēka dzimšanas brīdī, kad nīčas pozīcija reizēm var dot pat labākus rezultātus nekā ūčas (spēka zīmes).

Tomēr globālās tendences būs tādas, kādas būs – aprakstu zemāk.

Piebildīšu, ka Guru (Jupītera) un Šaņi (Saturna) retrogrādi beigsies oktobra vidū. Tad sāks viss lēnām kustēt uz priekšu – vecas dziesmas jaunās skaņās, kā arī pamazām tuvosimies karmas rezultātam, kurš uzņems pilnākus apgriezienus 2022.gada aprīļa beigās.

Astroloģija par globāli sadzīviskām tendencēm

Nevarētu teikt, ka Guru gočara (tranzīta) brīdī astroloģiskā situācija būtu ekstrēmi slikta. Gluži otrādi. Tomēr, kā zināms, redzamais labais patiesībā ir neredzamais sliktais, kamēr redzamais sliktais ir neredzamais labais...  

Tīri tehniski sanāk tā, ka četras grahas (planētas) atrodas svakšetrā (pašas savā zīmē) – Šukra (Venēra) Tulā (Svaros), Budha (Merkūrs) Kanjā (Jaunavā), Surija (Saule) Simhā (Lauvā) un pats Šaņi (Saturns) Makarā (Mežāzī); arī Čandra (Mēness), atrazdamās Dhanu raši (Strēlnieka zīmē), nejūtas slikti. Šie visi ir lieli plusi.

Tomēr Mula nakšatra (zvaigznājs), kurā atrodas Čandra Dhanu, liks aizrakties līdz saknēm, tikt līdz cēlonim, tāpēc domāju, ka šķietami labā tehniskā planetārā situācija ir tikai "acu aizmālēšanai". 

Jāpiebilst, ka Guru gočara brīdī Lagna (1.māja) iekrīt Tulā (Svaros), kur atrodas Šukra (Venēra) pati savā zīmē, kamēr Surija ir 11.bhavā (mājā), bet Šaņi un Guru – 4.bhavā. Mangala, pārstāvot 2.un 7.bhavas, atrodas 12.bhavā, kas nav tik optimistisks rādītājs, tomēr situāciju uzlabo tas, ka turpat ir arī Budha (Merkūrs), vielaicīgi būdams svakšetrā (savā zīmē) un ūčā (spēka zīmē). Neliela nabadzības joga veidojas gan, kā arī ar budžetu un runāšanu saistīti ierobežojumi, turklāt arī problēmas biznesā, īpaši saistībā ar ārzemēm, un vispār komunikācijas un konfliktu sfērā, bet mūsu visu uzdevums joprojām ir SADARBĪBA. Tas tāpēc, ka Lagna – 1.bhava (māja) atbilst globālajai 7.bhavai. Tā ir DŽAJA un KALATRA (Attiecības un Sadarbība).

Šukras (Venēras) klātbūtne šeit vieš zināmu optimismu, tomēr 7.bhavai vislabāk būt tukšai, savādāk var gadīties pārsātinājumi. Piemēram, ka mācīties sadarboties nāksies caur medicīnu, transporta likstām jeb seksa problēmām un saslimšanām. 

Astroloģija par gaidāmajām tendencēm

Gan domājams, ka galvenās aktualitātes grozīsies ap 4.bhavu (māju). Tā ir MATRU (Māte - ģimenes pavarda turētāja). Tā ir ārgala - eksistenciālā dzīves sfēra, kas atbild par ģimenei piederošiem resursiem kā kustamais un nekustamais īpašums, komforts un dzīves līmenis. Šī bhava parāda to, kā jūtamies savā ģimenē un mājā. Atspoguļo mūsu emocionālo stāvokli, attiecības ar māti un saskarsmi ar mājiniekiem. Tā atbild arī par dzimteni, izglītību, pedagogiem, psihologiem, arhitektiem, celtniekiem, mākleriem, šoferiem, lauksaimniekiem, viesnīcās un viesu mājās strādājošiem. Šīs lietas būs tematiskas aktualitātes.  

Guru (Jupītera) un Šaņi (Saturna) pozīcija sola mums problēmas ar auto, īpašumiem, resursiem, ģimeni, kā arī emocionālo diskomfortu. Pieaugs sirds un asinsvadu slimības un plaušu, elpošanas orgānu saslimšanas. Daudz darba būs psihologiem.

 Vēdiskā astroloģija par zvaigznājiem un mūsu uzdevumiem

Kā minēju, Guru gočara (Jupītera tranzīta) brīdī Čandra (Mēness) atrodas Dhanu raši (Strēlnieka zīmē) Mula nakšatrā (zvaigznājā). Dhanu pārvalda pats Lielais Labdaris Guru, kamēr Mula nakšatru pārvalda mistiskā ēnu planēta Ketu.

Nakšatras galvenais simbols ir „Sakņu saišķis". Mulai gan tās vārds, gan simbols uzsver vārdu „sakne" un vistiešākajā veidā ir saistīts ar jebkuras lietas būtību, saknēm. To apstiprina arī fakts, ka mūsu galaktikas centrs atrodas Mulas zvaigznājā. Līdzīgi savam planetārajam pārvaldniekam Ketu, Mula ir saistīta ar nokļūšanu pie lietu visdziļākās būtības. Līdzīgi kā augiem un kokiem, kuru saknes parasti nav redzamas, arī Mulai ir darīšana ar apslēptām lietām, notikumiem, motīviem, tendencēm un sfērām.

Kopā sasietu sakņu saišķis simbolizē nakšatras aspektu, kas ir ierobežots savā darbībā, un atspoguļo zināmus limitus un apspiešanu. Mulas sasietās saknes pievieno noteiktu noslēgtības, atkarības un ierobežota kustīguma nokrāsu.

Vārds „saknes" iegūst citu nozīmi vārdā „sakņots". Mula attiecas uz to, kas ir pietiekami sakņots. Mulas pārvaldnieks Ketu glabā bijušo karmu rezultātus un palīdz „nobriest" rezultātiem tādā mērā, lai karmas tiktu pārbaudītas šajā dzīvē. Sasieto sakņu simbolika atspoguļo arī to.

Senajās medicīnas sistēmās, piemēram, Ajūrvēdā un mūsu pašu tautas medicīnā, dažādu augu saknes tika un tiek izmantotas ārstniecisku preperātu gatavošanai. Arī Mula ir saistīta ar slimību saknēm un sākumiem – mikrooganismiem, baktērijām un tamlīdzīgi. Tāpat kā viss, kas pakļauts Mulas izpētei, arī mikroorganismi ir neapbruņotai acij neredzami un netaustāmi. Mula ir viscaururbjošākā nakšatra.

Mula neatbalsta naudas aizņemšanos vai aizdošanu. Tā pārstāv patvaļību, un tāpēc vienai no pusēm būs zaudējumi.

Mula ir arī daļēji maģiska nakšatra, jo piešķir negaidītu varu un palīdzību tiem, kas ir kādu problēmu priekšā. Tā ir saistīta ar zinātniskām, filozofiskām un citām dziļo pētījumu metodēm. Tāpat Mula pārstāv visas pazemes lietas, noslēpumainību, slēptus grēkus un tieksmes. Tā simbolizē pretdarbību dabiskām lietām un likumiem - netradicionālā medicīna, neizskaidrojamas lietas, mistika un tā tālāk. Mulas darbs ir visu iznīcināt, lai atbrīvotu cilvēku.

Tāpēc būs tā, ka darbs nedos gaidītos rezultātus, pedagoģijā un lauksaimniecībā būs joprojām reformas; būs enerģijas, gribasspēka un motivācijas trūkums; mērķi būs aplami; mērķtiecība, plāni, vēlmes un spēja tās realizēt, kā arī kustība būs limitēta; kamēr resursus pamazām zaudēsim un tie mainīsies. 

Mula funkcionē patiesā Lielā Labdara Guru stilā tikai tad, ja individuālā griba ir saskaņota ar universālo gribu.

Tāpēc sadarbosimies!  

Mēs neesam galvenie un neesam dieviņi. Mēs esam tikai daļa no visa. Tas, kas ir ap mums, nav domāts, lai arvien apmierinātu mūsu vēlmes un vajadzības, bet, lai mūs mācītu, papildinātu, būtu mums blakus kā līdzvērtīga daļa, lai mums vispār būtu, kur dzīvot un eksistēt. Mēs esam aizgājuši no Veseluma, uzskatot, ka stāvam tam pāri un ka viss mums pieder, viss mums jāpakļauj un jāpatērē. Tas ir aplams uzskats un rīcība.

Bez tā, kas ir ap mums, mēs nekas neesam. Ir pēdējais laiks attapties.

Dievs. Daba. Darbs. 

Vēdiskā astrologa konsultācijas online 

Sniedzu savas vēdiskā astrologa konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma