Jupītera un Saturna tranzīts. Saules Jaunais gads. Aprīlis 2022


Vēdiskā astroloģiskā
karte 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādītapersonīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas!

Vēdiskā astroloģija - planetārie jaunumi aprīlī

Globālās tendences 

Kopumā aprīlis ir planetārajiem jaunumiem ļoti bagāts mēnesis. Ir gan pozitīvi, gan nozīmīgi, gan pretrunīgi jaunumi, jo aprīlis ir arī abu lumināriju aptumsuma mēnesis. Šai bloga rakstā īsumā komentēšu gan mazāk nozīmīgos, gan būtiskākos notikumus un gaidāmās tendences. 

7.aprīlī Mangala (Marss) pārvietojās no Makara raši (Mežāža zīmes) uz Kumbha raši (Ūdensvīra zīmi), pametot gan savu spēka zīmi, gan arī nedrauga Šaņi (Saturna) kompāniju. Mangala Kumbhā vairs nav savā spēka zīmē ūčā, taču nesaņem arī tik kaitīgas ietekmes no sev nelabvēlīgi noskaņotā Šaņi, līdz ar to situācija Mangala pārziņā esošajām lietām kļuvusi reizē gan sliktāka, gan labāka. Tie būtu kari, īpašumi, militārisms, ieroči, operatīvie dienesti, sports un visas citas dinamiskās, enerģiskās, mangaliskās lietas.

Šādi Mangala pozicionēsies līdz pat 29.aprīlim, kad Kumbhā no Makaras ienāks arī Šaņi, pasliktinot sava nedrauga pašsajūtu. 

 
Astroloģija par globālām un sadzīviskām tendencēm 

Tā nu Mangala (Marss) Kumbhā (Ūdensvīrā) globāli izraisīs šādas tendences: neloģiska, nepārdomāta un neadekvāta rīcība; vēlēšanās sasniegt rezultātus ātrām un apšaubāmām metodēm; turpināsim meklēt konfliktus un karot; būsim impulsīvi un nesavaldīgi; tāpat būs traumas un nelaimes gadījumi ikdienā; dzīve turpinās būt ļoti nestabila un pakļauta bīstamiem momentiem.

Mangala šai raši (zīmē) atradīsies līdz pat 17.maijam, kad pārvietosies uz Mina raši (Zivju zīmi), nokļūstot abu labdaru – Guru (Jupītera) un Šukras (Venēras) skavās – līdz ar to Mangala (Marsa) pārstāvētās sfēras uzlabosies. 17.maijs sakrīt arī ar aptumsuma perioda beigām (18.maijā), tāpēc ir pamats cerēt uz karadarbības Ukrainā veiksmīgāku pavērsienu tieši ukraiņiem, ko iezvanīja arī Guru gočars (Jupītera tranzīts) 13.aprīlī. Šim vēl pievērsīšos sīkāk sava bloga raksta turpinājumā.  

8.aprīlī Budha (Merkūrs) pameta savu vājuma zīmi Minu (Zivis) un Surijas (Saules) karsto, dedzinošo sabiedrību un devās uz Meša raši (Auna zīmi), nokļūstot mistiskā Rahu pagātnes karmas skavās un ilūziju ietekmē, kam ir pakļautas visas Budhas pārstāvētās lietas: domas, komunikācija, informācija, prāts utt. Pēcāk šai kompānijai pievienojās arī Surija (Saule), izgaismojot Budhas intelektuālās dotības un pastriprinot vēlmi „spīdēt", taču Rahu abas grahas (planētas) „terorizē", līdz ar to globāli novērojamas šādas tendences:  


prāts pārāk aktīvs, daudz neproduktīvu domu, fantāziju, runāšana ar sevi, problēmas ar miegu, spiedienam pakļauts gan prāts, gan cilvēka gars, „degam" no iekšpuses, pārprotam, pagātnes karma rada domformas, „spiež" uz pašapziņu un informāciju. Budha (Merkūrs) pametīs Meša raši (Auna zīmi) 24.aprīļa vakarā, taču minētās lietas pagaidām vēl neuzlabosies, jo vispārējā planetārā situācija kopumā ir saspringta. Budham nav rakstura, tas pārāk viegli ietekmējas no citiem. Arī tagad.  


Guru gočars jeb Jupītera tranzīts 

Savukārt 13.aprīlī Guru (Jupīters) devās no Kumbha raši (Ūdensvīra zīmes), atstājot Šukru (Venēru) tur vienu pašu, uz Mina raši (Zivju zīmi), kur tas būs pats savā zīmē - pats savā mājā - līdz pat 2023.gada 22.aprīlim. Šis gočara (tranzīta) jaunums vieš zināmu optimismu gan daudzu indivīdu dzīvēs – atkarībā no tā, kā Guru jūtas dzimšanas brīdī, kādas bhavas (mājas) pārstāv un kura bhava sakrīt ar Mina raši (Zivju zīmi), gan arī globāli ir pamats uz nelielām optimisma piepildītām cerībām.  


Individuāli šis periods, kamēr Guru (Jupīters) atradīsies Minā (Zivīs), solās būt īpaši labvēlīgs tiem, kam Lagna (uzlēcošā zīme dzimšanas brīdī jeb Ascendents) ir Karka raši (Vēža zīmē), Vriščika raši (Skorpiona zīmē) jeb Mina raši (Zivju zīmē). Karkām Guru Minā sakrīt ar 9.bhavu (māju), kas ir ļoti pozitīvs rādītājs laimei, veiksmei, dharmai, izglītībai un tamlīdzīgi; Vriščikām attiecīgi Guru Minā atrodas 5.bhavā, kas ļaus labvēlīgi izpausties iepriekšējo dzīvju kredītam, izdosies īstenot dharmu, veiksies naudas, bērnu un izglītības jautājumos; savukārt Minām (Zivīm) Guru ir iesoļojis pašā 1.mājā – Lagnā, kas ir saknes māja, tādējādi Minas vienmēr no visām dzīves situācijām tiks cauri sveikā. Protams, jāņem vērā arī planetārais izvietojums dzimšanas brīdī, planetārie periodi, kā arī pārējais gočars (tranzīts). 


Varshaphala jeb Saules Jaunais gads 


14.aprīlī Surija (Saule) uzsāka savu Jauno Saules gadu, pametot Mina raši (Zivju zīmi) un dodoties uz Meša raši (Auna zīmi). Šeit Saule ir ūčā – savā spēka zīmē, un iezvana jaunu ciklu, jaunus notikumus. Surijas atrašanās Mešā būtu ļoti laba visām mirdzekles pārziņā esošajām lietām: valstij, valstiskiem veidojumiem, vadītājiem, valdībām, politikai, mūsu „Es", pašapziņai un tā tālāk, taču šeit jau kopš 17.marta esošā mistiskā ēnu planēta Rahu „terorizē" vareno lumināriju, neļaujot tā pārstāvētajām lietām izpausties tikai veiksmīgi un konstruktīvi. Rahu ietin dūmos visu minēto. Mums ir ļoti daudz ilūziju par pasaulē notiekošo.  Nekas tik ātri nebeigsies un tik labi nebūs. Jāgaida ir 2028.gads.

27.aprīlī Šukra (Venēra) pametīs Kumbhu (Ūdensvīru), lai nonāktu savā spēka zīmē ūčā Minā (Zivīs). Un tieši tai pat laikā redzeslokā parādīsies Čandras (Mēness) un Surijas (Saules) aptumsuma tunelis, kas ilgs līdz 18.maijam. Atrodoties Mina raši (Zivju zīmē) Šukra (Venēra) jūtas labi un līdz ar to tās pārstāvētās lietas ir situētas veiksmīgi: auto, attiecības, romantika, mīlestība, sekss, māksla, greznība, tūrisms un tā tālāk, taču aptumsums uzliek visām šīm lietām un arī pārējiem minētajiem gočara (tranzīta) jaunumiem savu nevienkāršo zīmogu. Un tā vienmēŗ - Jyotish ir pretrunu pilns kā jau pati dzīve...  


Šaņi gočars jeb Saturna tranzīts 

29.aprīlī taisnīgais Karmas Skolotājs Šaņi (Saturns) pārvietosies no Makara raši (Mežāža zīmes) uz Kumbha raši (Ūdensvīra zīmi). Optimismu vieš tas, ka Šaņi šeit turpinās būt svakšetrā – pats savā zīmē. Kumbha raši globāli ir 11.bhava (māja), kas atbild par humānismu (šobrīd ļoti aktuāla tēma), tehnoloģijām, ambīcijām, uzņēmējdarbību, naudu, karmas rezultātu, ieguvumiem un vēlmju piepildījumu. Šaņi (Saturns), pats savā zīmē labi jūtoties, vairāk veicinās minēto lietu pozitīvo scenāriju.

Globāli Šaņi prasīs no mums stingrību, strukturētību, disciplīnu, atbildību un noturību pret dzīves grūtībām. Būs vērojamas tendences dzīvei un tās procesiem pieiet lietišķi, konkrēti, pedantiski un konservatīvi.

Piebildīšu, ka Kumbha raši (Ūdensvīra zīme) globāli atbilst Krievijai. Šaņi atrašanās šeit noteiks to, ka šī valsts turpinās ticēt saviem spēkiem un uzskatiem. Tāpēc tai būs grūti mainīties, kas liks koncentrēties uz sevi un savām pārliecībām. Vadība šeit turpinās kompleksot un sirgt ar varas māniju, kā dēļ būs grūtības komunikācijā un attiecību veidošanā ar citām valstīm. Krievija ir un turpinās būt it kā atrauta no reālās dzīves un pārējās pasaules; tā darbosies patstāvīgi un neatkarīgi, kā to diktēs tās aprobežotība, konservatīvisms un nemūsdienīgums. 

 
Vēdiskā astroloģija par notikumiem pasaulē 

Īsā laika posmā ir notikuši vairāki lieli un ļoti svarīgi gočara (tranzīta) jaunumi. 17.martā bija Rahu – Ketu gočars, 13.aprīlī bija Guru (Jupītera) gočars un 29.aprīlī būs Šaņi (Saturna) gočars . Šīs trīs lietas ir ļoti, ļoti svarīgas un tāpēc globāli pārmaiņu vienkārši nevar nebūt. Jo runa ir par vislielākajām un vislēnākajām grahām (planētām), kas vienā zīmē atrodas ilgi un arī kas globāli ļoti daudz ietekmē, jo Šaņi (Saturns) kūrē visu karmu, Guru (Jupīters) – dharmu, kamēr abas mistiskās ēnu planētas Mēness Ziemeļu un Dienvidu mezgli Rahu un Ketu pārstāv visu prarabha karmu (pagātnes karmu). Turklāt tieši šajā laika periodā karstais, varenais luminārijs Surija (Saule) – visu grahu (planētu) karalis – uzsāka savu jauno ciklu, savu jauno gadu. Kā arī tagad ir Surijas (Saules) un Čandras (Mēness) minētais aptumsuma fons. Iezvanās Jaunā ēra, vecā nomaiņa uz jauno, kas notiks pārmaiņu periodā līdz 2028.gadam. 


Saliekot visu kopā, teikšu, ka, runājot par karadarbību Ukrainā, pārmaiņām un jaunumiem vajadzētu būt labiem, bet ar blaknēm.

Guru gočars (Jupītera tranzīts) vieš optimismu un iezvana kara beigas, taču tas nenotiks ātrāk par 2024.gadu. Šaņi (Saturns) savukārt liks saņemt karmas rezultātu, attīstīt humānismu, un fokuss vēl vairāk būs uz Krieviju. Abas šīs grahas liek visiem sadoties rokās, sadarboties un palīdzēt. Karmas rezultāts iezvanās uz aptumsuma fona. Tas paredz aptumsumu Krievijai, kas ietekmēs mūs visus. Būs grūti laiki. Cita starpā saistībā ar resursiem (gāze, nafta, ūdens, graudi), kas ir un būs lielas un svarīgas tēmas.Saistībā ar karu Ukrainā ir iespējami divi scenāriji, taču jebkurā no tiem, pirmkārt, karš beigsies, un otrkārt, Krievija kļūs par daudz mazāku valsti. Tā šķelsies un dalīsies.

Divi iespējamie scenāriji, kas sagaida Krieviju: vai nu tā pilnībā atdalīsies no pārējās pasaules, „aizvērs priekškaru" un Eiropa būs it kā sadalīta divās daļās jeb nu arī būs lielas pārmaiņas tās varas gaiteņos, kas noteiks Krievijas atdzimšanu no pelniem, tai kļūstot par Fēniksu. Ņemot vērā to, ka šis mitoloģiskais putns dzimst ar saullēktu un mirst ar saulrietu, otrais scenārijs ir ļoti ticams, jo komplektā ar pārējiem gočara (tranzīta) jaunumiem Saule – Fēniksa nāves un dzimšanas izraisītāja, ir sākusi jaunu ciklu – vecajam ir jābeidzas. Taču Saulei esot Rahu skavās vēl ir jāizcieš pagātnes karmas sapelnītais. Tā ieies Vrišabha raši (Vērša zīmē) naktī no 14. uz 15.maiju, bet aptumsums beigsies 18.maijā. 


Praktiski astrologa ieteikumi
 Laikā, kad pasaulē ir tik daudz ļaunuma, naida un vardarbības, lūdzu to nevairot. Visspēcīgākais „ierocis" ir MĪLESTĪBA. Visādi citādi iesaku tagad neko lielu un svarīgu neuzsākt. Viss uzsāksies un aizies savu gaitu pats no sevis.  


Vēdiskā astrologa konsultācijas online 


Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums