Jupīters retrogrādā jūnijs, 2021

Jupīters retrogrādā jūnijs, 2021

Vēdiskā astroloģija par planētu tranzītu jūnijā, 2021. 

Vēdiskā astroloģiskā karte 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas!

  Astroloģija par Guru (Jupītera) vakri (retrogrādu). 

20.jūnijā Lielais Labdaris Guru kļuva vakri un sāka virzīties atpakaļgaitā, kā rezultātā tas no Kumbhas (Ūdensvīra zīmes) un 11.bhavas (mājas) aizies atpakaļ uz Makaru (Mežāža zīmi) un 10.bhavu, kur tas atkal atradīsies nīčā (savā vājuma zīmē) kopā ar Šaņi (Saturnu). Tas notiks 14.septembrī. Līdz ar to kaut kādā ziņā atkārtosies situācija, kas mūs jau piemeklēja, piemēram, laikā no pagājušā gada novembra līdz šā gada aprīlim, kad Šaņi un Guru atradās vienā zīmē, taču gan ne retrogrādā. Tāpēc teikšu – nekas vēl nav beidzies, lai arī izskatās, ka pamazām atgūstam kontroli.

Sanskritā retrogrāda grahas pozīciju sauc par vakri. Ik pa laikam graha kļūst statiska un tad retrogrāda, tās enerģija iegriežas atpakaļgaitā, iet pretējā virzienā. Guru ir retrogrāds reizi gadā, kas ilgst 120 dienas, tam kļūstot nekustīgam 5 dienas pirms un pēc vakri pozīcijas ieņemšanas. 

Dzimšanas kartē grahas (planētas) vakri (retrogrādā) var norādīt, ka graha ņem karmu no iepriekšējām dzīvēm un liek pie situācijas atgriezties atkal šajā dzīvē, kas nereti ir saistīts ar šķēršļiem un procesiem, pie kuriem jāatgriežas atkārtoti.  

Piemēram, ja graha (planēta) ir saistīta ar attiecībām, tad var izsaukt atkārtotas laulības vai arī partneri pārtrauc attiecības un pēc kāda laiciņa atkal pie tām atgriežas, mēģinot tās veidot no jauna. Ja vakri graha ir saistīta ar darba lietām, tad var būt tā, ka cilvēks bieži maina darba vietas vai nākas atgriezties pie jautājumiem, kas skar darba lietas; reizēm var būt tā, ka ar pirmo piegājienu darbs nevedas, nākas vairākas reizes atgriezties pie procesa, lai panāktu vēlamo rezultātu. Ja vakri graha (retrogrāda planēta) saistīta ar augstāko izglītību, tad var būt tā, ka ir grūtības iestāties mācību iestādē, nākas startēt vairākas reizes; vai arī cilvēks pamet mācības un pēc kāda laika pie tām atkal atgriežas jeb arī nereti ir tā, ka mācību procesā vienkārši nomaina fakultāti.

Šie vakri (retrogrāda) principi var tik attiecināti uz visām bhavām (mājām – dzīves sfērām), kurās graha vakri (planēta retrogrādā) atrodas, gan arī uz tām mājām un lietām, par ko graha atbild. Vairākas vakri grahas dzimšanas brīdī tiek uzskatītas par nelabvēlīgu rādītāju. Bet, lai izdarītu pilnu slēdzienu par to, ir jāizvērtē arī citi astroloģiskie rādītāji.

Guru savukārt ir saistīts ar dharmas, banku, juridiskām, reliģiskām un augstākās izglītības lietām, kā arī sievietei norāda uz vīru un bērniem. Tātad šai Guru vakri periodā nāksies pārskatīt minētās lietas, kaut kas bremzēsies, kaut kas izbeigsies un atkārtosies, kaut ko sāksim no jauna jeb nevarēsim pabeigt saistībā ar Guru (Jupītera) atbildības sfērām. Mūs nodarbinās dharmas, izglītības, bērnu, vīra, naudas un citi jautājumi. Guru vakri var izsaukt problēmas ar dharmu, cilvēks atrodas nemitīgos tās meklējumos. Cilvēkiem rodas vēlēšanās ko mainīt savā dharmas ceļā, atgriežoties pie tēmas, ar ko dzīvē nodarboties. 

Guru (Jupīters) vakri (retrogrādā) gočarā (tranzītā) var izsaukt politiskās un ekonomiskās svārstības. Var kristies labklājības līmenis. Mazinās veiksme uzsākumos. Nav ieteicami pasākumi banku sfērā, ieguldījumi, investīcijas. Nevēlami slēgt ilgtermiņa juridiskos līgumus un uzņemties saistības. Tas attiecas arī uz laulībam, laulību līgumiem. Var būt sarežģījumi bērna ieņemšanā, ar pirmo piegājienu var nesanākt, vai arī gadās, ka sieviete kārtējo reizi pēkšņi paliek stāvoklī, jo atgriežas pie dzemdēšanas procesa. Bērni, ko ieņem Guru vakri periodā, mēdz būt nestandarta, savādāki. Tāpat raksturīga šķiršanās pēc atkārtotiem mēģinājumiem atrisināt problēmas laulāto starpā.  

Veselības ziņā Guru atbild par aknu, lieko svaru, holesterīnu un citām ar lielumu un paplašināšanos saistītām lietām. Arī šie veselības jautājumi atradīsies vakri – atkārtojumu, bremzēšanās un apgrūtinājumu ietekmē. Protams, katram no mums Guru (Jupīters) atbild arī par kaut ko citu, savu, jo pārstāv atšķirīgas mājas (sfēras). Tāpēc ikvienam būs savi individuālie jautājumi, tēmas, kas nodarbinās, izrietot no tā, kur Guru atrodas dzimšanas brīdī.  

Astroloģija par gaidāmajām tendencēm

Pozitīvs jaunums ir tas, ka vakri (retrogrāda) pozīcijas ieņemšanas brīdī Guru atrodas 5.mājā, kas ir labvēlīgi, jo dod šai grahai (planētai) iespēju visu izglābt, "izrullēt", uzlabot. Guru ir "labais" un 5.māja ir "labā". Līdz ar to varam cerēt uz vispārīgu globālās situācijas uzlabojumu, kas pamazām jau notiek.


Kā arī jāpatur prātā tas, ka Guru (Jupīters) tomēr virzās atpakaļ uz savu vājuma zīmi Makaru (Mežāzi), kur tas zaudēs daļu savas labvēlības un atradīsies sambanhā (planetārajā savienojumā) ar Šaņi (Saturnu). Nekur nedēsimies - karma un dharma joprojām tiek un tiks testētas, bet galējais rezultāts vēl tikai būs. 

Taču jāpatur prātā tas, ka ietekmes dod arī pārējā planetārā situācija. Šeit piebildīšu, ka, piemēram, Mangala (Marss) šobrīd atrodas nīčā (vājuma zīmē) un uz vienas ass ar Šaņi (Saturnu), kas ir problemātiskā kombinācijā saistībā ar darbu, slimību, nelaimes gadījumu, agresijas, traumu, elektrības un tamlīdzīgiem jautājumiem. Līdz ar to dinamika mājas – darbs, kustamie, nekustamie īpašumi – emocijas, būs arī mazliet problemātiskā un konfliktējošā izpildījumā. Bet Guru mēģinās visu glābt, mīkstināt, labot.

Guru vakri stāšanās brīdī pārstāv 3.un 6.bhavas (mājas), atrodoties 5.bhavā (mājā). Ļoti akcentētas ir 10.,4.,5.mājas, kā arī izveidojusies Parivartana joga (planētas apmainījušās mājām) starp 8. un 9.mājām. Domājams, no valdību puses būs spiediens uz vakcinēšanās procesu un cilvēkiem, kas vēl nav vakcinējušies. Dharmu sociumā ietekmēs šie paši vakcinēšanās jautājumi, procesa norise un viedokļu sadursme saistībā ar vakcinēšanās jautājumiem, nepieciešamību, kaitīgumu un tamlīdzīgi. Ceļot un uzturēties ārzemēs vakcinētajiem ir un būs vieglāk nekā nevakcinētajiem. Valdības gribēs izrādīties un cita starpā izcelsies arī ar labiem lēmumiem. 

Cilvēki tieksies pēc reliģiskām, garīgām lietām. Centīsies sevi pilnveidot un iet pa attīstības un izaugsmes ceļu. Kopumā situācija būs laba pārticībai – kas ir pretrunā ar augstāk rakstīto, jo parasti Guru vakri ievieš zināmas nelabvēlīgas tendences, tomēr šis pozitīvais šoreiz izriet no tā, ka Guru atrodas 5.bhavā (mājā). Līdz ar to dažiem veiksies karjerā, ar investīcijām, spekulācijām, kā arī laba situācija brokeriem un biržas mākleriem. Tāpat var veikties biznesā, kurš ir saistīts ar pirkšanu un pārdošanu. Veiksies azarta spēlēs un vinnestos.

Piebildīšu, ka astroloģijas zinātne kā tāda ir pretrunu pilna, jo bieži planētu izvietojums ir neviennozīmīgs un apgalvo, rāda dažādas lietas un tendences vienlaicīgi, turklāt vispretstatošākās. 


Pozīcija, kādā atrodas Guru (Jupīters), dos iespēju taisīt biznesu uz citu cilvēku zaudējumiem. Daži centīsies gūt maksimālu izdevīgumu no visa iespējamā, ķersies pie lietām, kas citu acīs liksies neizdevīgas un zaudējumus nesošas. Sākumā patiešām kaut ko zaudējot, bet pēc tam iegūstot no šīs lietas labumu. Jo sākumā situācija sliktāka, jo pēcāk labāks rezultāts.

Kad Guru ir vakri, nevēlami aizrauties ar kredītu ņemšanu, jo pastāv tendences aizņemties no vienas kredītiestādes un nosegt procentu no citas kredītiestādes. 

  Astroloģija par Mēness zvaigznājiem (Nakšatrām) 

Guru (Jupītera) vakri (retrogrāda) stāšanās brīdī Čandra (Mēness) atrodas Svati Nakšatrā. Tas ir nozīmīgs faktors, jo arī piedalās nākotnes tendenču noteikšanā. 

Svati simbols ir "Augs", kas līgojas vējā. Vējš uzvedina uz domām par nakšatras dabu, kas ir līdzīga vējam – tas ir nemierīgums, pielāgošanās spējas, izveicība, klejošanas tendences. Svati ir gandrīz kā balansējošs zodiaka centrs, jo abās pusēs tai ir apmēram vienāds skaits nakšatru. Nakšatra norāda uz periodu, kad būs iespējama mierīga, rāma burāšana. Līdz ar to mūs vismaz kādu brīdi sagaida zināms līdzsvars, kas ir arī atslēgas vārds Svati dabai. Toties pārliecīga vilcināšanās ir viena no sliktākajām Svati nakšatras tendencēm. Neizlēmīga domāšana šajā nakšatrā ir vērojamā vairāk nekā jebkurā citā. Tāpēc arī to novērosim, īpaši saistībā ar darbību, darbu, gaitām, karjeru, profesiju; kas būs vispārējs traucēklis.

Svati atvērtība jaunām idejām un domām ir ideāla mācību procesam. Svati nozīmē jaunus uzsākumus un to attīstību, ietver sevī pielāgošanos, spēju sekot dabiskai notikumu gaitai izdzīvošanas interesēs. Tas viss būs aktuāli un tie, kas to ņems vērā un darīs, - attīstīsies, augs līdzi laikam un izdzīvos. Jo nāve jau nav tikai fiziska nāve.

Svati vienmēr tiecas uz augšanu un lielāku neatkarību, rīkojoties tādā pašā garā kā jauns auga asns, kurš augot pielāgojas, neskatoties uz savu ievainojamību un trauslumu.Kā jau tika teikts, nakšatrai piemītošā enerģija ir pacietīga – tā visdrīzākais liks gaidīt, kamēr lietas pašas nostāsies savās vietās, nevis agresīvi piespiedīs tās nostāties vietās. Tāpēc nekas ar piespiešanu patreiz esošajā situācijā nesanāks. Būs jāgaida, kamēr viss sakārtosies pats no sevis. 

Labvēlīgas aktivitātes Svati ietekmē būs: biznesa aktivitātes un tirdzniecība; piemēroti, lai kaut ko palaistu tirgū – jaunu preci, pakalpojumu vai veiktu kādu prezentāciju, uzrīkotu pasākumu un tā tālāk. Principā vēlamas ir jebkuras darbības, kas ir saistītas ar cilvēku masām. Labi ir nodarboties ar finanšu lietām – naudu. Biznesa sarunām vajadzētu būt diplomātiskām un mierīgām. Labi pētnieciskiem un zinātniskiem aspektiem, kā arī rakstniecības, komunikācijas talantiem un ceļojumiem.  

Čandra (Mēness) Svati ir pakļauta tās enerģijai - mākslinieciskām tendencēm, pārstāvot 10. - darba, karmas, karjeras māju. Svati ir īpaša tuvība ar Sarasvati - pie kuras vēršas, lai sasniegtu panākumus zinātnēs, mūzikā un literatūrā. Šis tam šobrīd ir labs laiks.

Tāpat Svati simbolizē attīrīšanos un pacietību. Nakšatra (Mēness zvaigznājs), kas rada tendenci pastāvīgi metāties turpu šurpu vai izrādīt zināmu nepārliecību. Šīs tendences var skart bhavu (māju), kurā nokļūst Svati, vai grahu (planētu), kura tajā atrodas. Tātad tendences attiecas uz 1. un 10.māju, kas atbild par mums – cilvēkiem, mūsu personību, veselību, karjeru, darbu, karmu un gaitām. Svati pārvaldošais elements ir Vējš, kas apliecina tās nemierīgo un klaiņojošo raksturu. 

Vēdiskā astrologa konsultācijas online 

Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un sleptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums