Planetārie jaunumi maijā, 2022Vēdiskā astroloģiskā karte 


Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādītapersonīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas!  

Vēdiskā astroloģija par planetāro tranzītu maijā


Kopumā maijā ir vairāki vērā ņemami jaunumi, kas saistīti ar planētu kustību. Īsumā komentēšu gaidāmās tendences un notikumus.

14. maijā Surija (Saule) devās no Meša raši (Auna zīmes) uz Vrišabha raši (Vērša zīmi). Šeit Saule ir globālajā 2.bhavā (mājā), kas atbild par budžetu, bankām, ēdienu, ģimeni un pārstāv arī Ukrainu - klēti. Līdz ar to šīs lietas tiek izceltas, izgaismotas. Pametot Meša raši, Surija atstāja gan savu ūčas (spēka) zīmi, gan arīdzan atbrīvojās no mistiskās ēnu planētas Rahu „terora", karmiskajām skavām un radītajām ilūzijām par pasaulē notiekošo. Lai noņemtu fokusu no „mutes" (Covid-19 ierobežojumiem), tika izspēlēta „klēts" kārts. Tas viss atbilst 2.bhavai (mājai). Sākoties karam, Covid-19 it kā izgaisa... 


  Astroloģija par karu Ukrainā 

17.maijā Mangala (Marss) pārvietojās no Kumbha raši (Ūdensvīra zīmes) uz Mina raši (Zivju zīmi), pametot sava nedrauga Šaņi (Saturna) kompāniju un nokļūstot abu labdaru – Guru (Jupītera) un Šukras (Venēras) skavās – līdz ar to Mangala (Marsa) pārstāvētās sfēras uzlabosies. Tie būtu kari, īpašumi, militārisms, ieroči, operatīvie dienesti, sports un visas citas dinamiskās, enerģiskās, mangaliskās lietas.Tomēr tieši kombinācija Mangala + Šukra bija viens no karu izraisošiem faktoriem, tāpēc atslābt vēl nevarēs. Mina (Zivis) ir 12.- noslēdzošā – bhava (māja), kas varētu nozīmēt cerību uz karadarbības Ukrainā izbeigšanos, taču tas nez vai tagad notiks, jo paredzama vēl ir karošana pie ūdeņiem, ūdeņu dēļ, tā kā Mina ir apas raši (ūdens zīme), kas novedīs pie dabas katastrofas...    

18.maijs ir abu lumināriju Saules un Mēness aptumsuma perioda beigas - kas arī varētu dot zināmu pamatu cerēt uz karadarbības izbeigšanos Ukrainā, ko it kā jau iezvanīja Guru gočars (Jupītera tranzīts) 13.aprīlī. Tomēr jāsaka, ka kopumā viss šis gads no astroloģiskā viedokļa ir un būs nevienkāršs, nepateicīgs un pārbaudījumu pilns. Negatīvie planetārie aspekti un situācijas nomaina viena otru. Kad beidzas viena, sākas nākamā. Būs daudz atkārtošanos, bremzēšanos un krīzes. Tāpēc pārlieks optimisms diemžēl nav pamatots.  23.maijā Šukra (Venēra) pametīs savu spēka zīmi ūču Minu (Zivis), lai nonāktu Meša raši (Auna zīmē) un mistiskās ēnu planētas Rahu skavās. Ilūzijām, mistiskām un karmiskām tendencēm tiks pakļautas visas Šukras pārziņā esošās lietas: auto, attiecības, māksla, komforts, medicīna, sekss utt. Veselības ziņā tās ir āda, nieres, reproduktīvā sistēma, dzimumorgāni; savukārt Meša raši (Auna zīme) - globālā zodiaka apļa sākums, „galva" - atbild par vīrišķo pirmsākumu, vīriešiem, bet Rahu piešķir tam visam prarabha karmas (pagātnes karmas) piesitienu, sodu: gribam vai negribam, bet prātā nāk pērtiķu bakas, kas jau izplatās pasaulē…  


Astroloģija par notikumiem pasaulē

29.maijā Guru (Jupīters) un Mangala (Marss) atradīsies ļoti tuvos grādos Mina raši (Zivju zīmē) globālajā 12.bhavā (mājā), kas ir tēriņu, zaudējumu, piespiedu prombūtnes un noslēgumu māja. Šī astroloģiskā situācija parāda esošos globālos notikumus, piemēram, ukraiņu bēgļu gaitas, taču arī vieš cerības uz uzlabojumu. Ziemeļu valstis, Amerika, vāciski runājošās valstis un Eiropas Savienība kopumā tostarp mēģinās sagādāt Krievijai arvien lielākus ierobežojumus, zaudējumus un izolāciju. Atbalstīsim Ukrainu visiem spēkiem. Mangala (Marsa) un Guru (Jupītera) savienojumā veidojas ļoti laba enerģētiskā dinamika, kas veicina labklājību un līderu viedību. Mangala enerģija Guru ir kā tramplīns, kur atsperties un dot to pozitīvo, ko Guru dod. Piemēram, uzvaru pār ienaidniekiem un konkurentiem. Cerēsim, ka tā arī būs.  

Paredzamas arī garīgās uzvaras pār globāliem trūkumiem. Ipašumu jomā gan gaidāmi zaudējumi. Paredzami arī zināmi ekstrēmistiski notikumi, uzdarbosies fanātiķi. Krievijas ap sevi izveidotā opozīcija jau rada un vēl radīs bēdas un ciešanas. Un to sagaida bēdīgas beigas.

Guru (Jupīters) - tā ir zināšanu uzņemšana, caur kuru nāk dzīves izpratne - viedums. Guru – tā ir Dieva gādība. Uz pasaules šaha spēles lauciņa ir kāds cienījams goda cilvēks, kurš ar savu rīcību un darbu gūst atzinību un ir autoritāte. Tas ir ļoti gudrs un viedīgs cilvēks. Labs diplomāts un sarunu biedrs, kurš spēj izprast lietu būtību. Veiksmīgs un tālredzīgs plānotājs, līderis, kas gatavs palīdzēt citiem. 

Budha (Merkūrs) beigs būt vakri (retrogrādā) 3.jūnijā, kas veicinās informācijas un komunikācijas procesu virzīšanos uz priekšu. Būs mazāk aizmāršības, pārpratumu un melu. Taču jau 5.jūnijā Šaņi paliks vakri un sāksies viss no gala…- bremzēsies un atkārtosies viss, kam ir sakars ar darbu, īpašumiem, slimībām, ar nāvi saistītām lietām, veciem ļaudīm, nabadzību, celtniecību - caur šīm sfērām atstrādāsim pagātnes karmu. 
Globālās tendences 


Covid – 19 bija pumpuriņi, karš Ukrainā ir ziediņi, odziņas vēl tikai būs. Kas cita starpā izpaudīsies kā globāla ekonomiskā krīze - sāksies jau šoruden, un dabas katastrofas 2023. un nākamajos gados. Būs valstis un tautas, ko piemeklēs reāls bads. Pasaulei ir nepieciešams transformēties, taču pa labam mēs to diemžēl izdarīt neprotam. Vienu rudeni un ziemu izvilksim, kas liks domāt, ka nav jau tik traki, tomēr, visticamāk, būs un paliks arvien trakāk, kamdēļ nāksies meklēt un domāt jaunus risinājumus gaidāmajos gados. Bet pats galvenais - transformēt apziņu, mainīt domāšanu un paradumus, aizstāt "veco" ar "jauno", tostarp cilvēkus. Zemo vibrāciju laikmets tuvojas beigām. Pastāvēs, kas pārvērtīsies. 

Vēdiskā astrologa konsultācijas online 

Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos.Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  


By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums