Planētu tranzīts februārī, 2022


Vēdiskā astroloģiskā karte 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas! 

Vēdiskā astroloģija par planetārajiem jaunumiem februārī

Februārī ir vairāki jaunumi gočarā (tranzītā), par kuriem pastāstīšu mazliet sīkāk šajā – savā kārtējā bloga rakstā.

Pirmais jaunums notika 12. un 13.februāra mijā, kad Surija (Saule) devās no Makara raši (Mežāža zīmes) uz Kumbha raši (Ūdensvīra zīmi), kur tā atradīsies līdz 14.marta vakaram.

Otrais jaunums notiks 26.februārī, kad Mangala (Marss) no Dhanu raši (Strēlnieka zīmes) dosies uz Makara raši (Mežāža zīmi), kur tas uzturēsies līdz 7.aprīlim.

Savukārt trešā pārmaiņa, kas ieviesīs jaunas tendences, notiks 27.februārī, kad Šukra (Venēra) no Dhanu raši (Strēlnieka zīmes) pievienosies Mangalam Makara raši (Mežāža zīmē), dodoties tālāk 31.martā.

Abas grahas (planētas) Mangala (Marss) un Šukra (Venēra) laikā no 7. līdz 11.martam atradīsies Abhidžit nakšatrā (Mēness zvaigznājā) Makara raši (Mežāža zīmē), kas uzskatāms par veiksmīgu laiku, jo nakšatras nosaukums nozīmē "uzvarētājs" un abas grahas vienlaicīgi ieņemot šo stāvokli dod pozitīvus rezultātus. Šāds planetārais izvietojums negadās bieži. Par šo laiku sīkāk rakstīšu savā nākamajā bloga rakstā februāra – marta mijā. 

  Astroloģija par tendencēm sabiedrībā 

Surija (Saule) atrodoties Kumbha raši (Ūdensvīra zīmē) joprojām ir Šaņi (Saturna) zīmē un jūtas šeit nelāgi, jo tie abi nav nekādi draugi. Šaņi Suriju ierobežo, līdz ar to tiek ierobežots mūsu es, mūsu gars, pašapziņa, ticība sev. Tomēr teikšu, ka Kumbha raši Saule vismaz nav kopā ar pašu raši saimnieku Šaņi, kā tas bija Makara raši (Mežāža zīmē), bet gan atrodas sev draudzīgā Lielā Labdara Guru (Jupītera) sabiedrībā, tāpēc domājams, ka dažādi kompleksi, zema pašvērtība, personīgas problēmas, sarežģījumi ar valsti, tēvu, dzīves perspektīvi un reizēm dziļi destruktīva attieksme pret dzīvi kopumā būs novērojama, tomēr mazākā mērā nekā tas bija Surijai esot Makara raši (Mežāža zīmē). Īsāk sakot – "kompleksosim" gan globāli, gan personīgi, bet minimālāk.

Šaubas un neziņa galvenajos dzīves principos un mētāšanās pa dzīvi īpaši būs raksturīga Karka raši (Vēža zīmē), Tula raši (Svaru zīmē) un Mina raši (Zivju zīmē) dzimušajiem – tātad tiem, kam Lagna – uzlēcošā zodiaka zīme jeb Ascendents, ir kādā no šiem zvaigznājiem. Atgādināšu, ka šeit vērā ņemama Vēdiskā un nevis Rietumu astroloģija. 

Mešas (Auna zīmē dzimušos) nodarbinās darba jautājumi, kā arī sabiedriskas aktivitātes; būs jārisina juridiski jautājumi, un gribēsies spīdēt ar gudrību, zināšanām.

Vrišabhas (Vērša zīmē dzimušajiem) būs aktuāls darbs, darbs un vēlreiz darbs, arī ārzemju braucieni; un būs darīšanas valsts iestādēs, kas dos samērā veiksmīgu rezultātu.

Mithunas (Dvīņu zīmē dzimušos) nodarbinās attiecību jautājumi, kā arī "nepelnītas" naudas (alimenti, apdrošināšana, laimesti, mantojums utml.) jautājumi, pavadīs laba veiksme un būs arī jākārto juridiskas lietas.

Karkas (Vēža zīmē dzimušos) apņems mistika un ezotērika, gaidāmi konflikti attiecībās un darbā, arī saistībā ar auto / nekustamajiem īpašumiem un bērniem; būs dīvainas veselības problēmas, kā arī juridiski jārisina "nepelnītas" naudas jautājumi. Attiecību sfērā - aseksualitāte.

Simhas (Lauvas zīmē dzimušie) kārtos īpašumu, auto un bērnu jautājumus; viņiem ļoti noderēs partnera viedība un padoms; gaidāmi konflikti / dīkstāve darbā.

Kanjas (Jaunavas zīmē dzimušajiem) nāksies risināt majokļa jautājumu (iespējams, jau ieilgušu); nodarbinās spēja nopelnīt, paveiksies spekulācijās un kripto biznesā - ja darbošanās šai virzienā būs sistemātiska; gudrība nāks caur darbu, un šeit zināmu lomu spēlēs arī partneris.

Tulas (Svaru zīmē dzimušajiem) būs raksturīgi kaislīgi mērķi un centieni; gaidāms paaugstinājums amatā, dažiem – papildus darbiņš; tai pat laikā atšķirtība / atsvešinātība no ģimenes un dzimtenes.

Vriščikas (Skorpiona zīmē dzimušos) nodarbinās budžeta, mājokļa, tēriņu jautājumi, kā arī būs raksturīga kāre pēc zināšanām un izglītības; darba ziņā vai nu dīkstāve jeb rutīna.

Dhanu (Strēlnieka zīmē dzimušos) piemeklēs iekšējie konflikti un ierobežojumi, kas būs saistīti ar attiecību un bērnu tēmām; būs jārisina naudas jautājumi; gaidāma zināma veiksme saistībā ar darbu.

Makaras (Mežāža zīmē dzimušajiem) gaidāmas gan kaislības, gan konflikti gultā; tāli braucieni un prombūtne; būs raksturīga sistemātiska domāšana; laba situācija budžetam, bet arī gaidāms stress un nervu saspringums, kā dēļ būs zināma ēdelība.

Kumbhas (Ūdensvīra zīmē dzimušos) sagaida samērā laba situācija naudai, taču arī veģetatīva rakstura veselības problēmas, depresīvi stāvokļi; vajadzēs strādāt un būs iespēja arī mācīties, bet tas nenāks viegli.

Minas (Zivju zīmē dzimušajiem) gribēsies daudz un ilgi gulēt, taču ne vienmēr darba un citu iemeslu dēļ tas sanāks; paredzami ārzemju braucieni, kaislības darbā, kā arī daudz mērķu un ambīciju, kuras izdosies īstenot ar sistemātiskuma un neatlaidības palīdzību.

Kopumā sabiedrībā būs tendence just līdzi tiem, kuriem nevajag, un nejust līdzi tiem, kam vajag. No mums tiks prasīta disciplīna un strukturētība, bet būsim tomēr reizē kārtīgi un nekārtīgi. Daži no mums jutīsies vientuļi, kamēr citi tieši meklēs iespēju pabūt vieniem. Vientulība un vienatne nav viens un tas pats. 

 
Vēdiskā astroloģija par globālām norisēm 

Būs zināma nestabilitāte globālajā situācijā, kas liks mums justies nepārliecinoši. Akcents joprojām būs uz Krieviju, Ukrainu un citiem iesaistītajiem. Militārs uzbrukums, visticamāk, būs. Taču Krievijā gaidāms liels notikums, kas būtiski visu izmainīs. Kaut arī tā varbūt neliksies, teikšu, ka varam būt mierīgi gan gaidāmā notikuma dēļ, gan tāpēc, ka Guru (Jupīters) sambanhā (planetārajā savienojumā) ar Suriju (Sauli) iedos Krievijai zināmu viedību, gudrību, par spīti lielajai vēlmei "spīdēt" un izrādīties. Šaņi (Saturns) kā Kumbhas (Ūdensvīra zīmes) saimnieks arī jūtas labi, tāpēc gala beigās patreizējā situācija ar Krieviju iedos vairāk labuma nekā sliktuma.  

Surija (Saule), ieejot Makara raši (Mežāža zīmē), atrodas Dhaništa nakšatrā (Mēness zvaigznājā). Nakšatras simbols ir bungas, un kopējā astroloģiskā situācija liecina, ka Krievija šoreiz ir pāršāvusi pār strīpu un "iegriezīs" pati sev; pārējie turēsies kopā un iznākums visai šai situācijai, kā minēts, būs pat necerēti labs. Laiks, ritms, tukšums, dobums apzīmē Dhaništa nakšatru tuvāk - viss notiks ar laiku, un brīža izvēlne būs nevainojama, tāpat kā notikumu ritms, secība; no tukšuma un dobjas skaņas radīsies "mūzika" – harmonija. Visuma skaņas jeb „mūzika" rodas kosmiskās telpas tukšumā - bezgalībā.

19.februārī Surija pārvietosies uz Satabiša nakšatru, kuras galvenais simbols ir tukšs "Aplis". To var uztvert gan kā maģisko, valdzinošo apli, gan kā nebeidzamo tukšuma un jaunrades apli. Tas var reprezentēt daudzas lietas – dzīves apli, zodiaka apli, radīšanas apli, eksistences un izzušanas apli. Ar šo nakšatru ir saistīta ideja par aizstāvību un slēpšanos. Aplis var darboties kā robeža un var būt kā aizsardzība pret briesmām, kas ir ārpus apļa. Aplis var apslēpt lietas tāpat kā necaurredzama pudele apslēpj šķidrumu savā iekšienē. Visa nakšatras būtība tādējādi ir saistīta ar noslēpumiem un spēju tos glabāt. Visi šie simbolismi lieliski atspuguļo to, kas notiek pasaulē, gan saistībā ar Krieviju un Ukrainu, gan pārējo. Uzzināsim par aizstāvību un slēpšanos, robežām, aizsardzību, briesmām, noslēpumiem un to glabāšanu gan Eiropas valstīs, gan Amerikā, gan Ķīnā un citur.

Aplis nes līdzi ideju par identitāti caur atdalīšanu. Nakšatrai ir daudz saistību ar aizstāvības ideju, kura darbojas dažādos eksistences līmeņos. Lai varētu atdalīties un aizstāvēties, būsim spiesti risināt resursu jautājumus un atjaunojamo resursu jautājumus, kas bija jārisina jau sen. 


4.martā Surija (Saule) ieies Purvabhadrapada nakšatrā (Mēness zvaigznājā), kuras galvenais simbols ir bēru gultas priekšējā daļa. Tad arī notiks minētā lielā pārmaiņa, kas, iespējams, sasauksies ar minēto veiksmīgo 7.-11.marta periodu un noteikti ar Rahu – Ketu gočaru (tranzītu), kas gaidāms 17.martā.

Bēres iezīmē mūsu aiziešanu no šīs pasaules. Savukārt astroloģijā šo aiziešanu reprezentē Mina raši (Zivju zīme) un 12.bhava (māja). Tā kā Purvabhadrapada iesākas Kumbha raši un turpinās Mina raši, kur to nomaina Uttarabhadrapada, tad ir visai atbilstoši, ka tā reprezentē tieši gultas priekšējo daļu. Arī gulēšana vai gulta ir saistīta ar 12.bhavu. Daži pētnieki sauc "zobenu" par vienu no nakšatras simboliem. Tas acīmredzami ir saistīts ar "nociršanas" darbību. Šis process attiecas uz dabas destruktīvo un izzūdošo aspektu un ir attiecināms uz visa veida sāpēm, ievainojumiem, negadījumiem, nāvi un nobeigumiem. 


Om!


Praktisks ieteikums – uzmanīgi ar pirkumiem: īpaši, kas saistīti ar greznām lietām, auto, nekustamiem īpašumiem un elektriskām ierīcēm. 


Vēdiskā astrologa konsultācijas online 

Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma