Planētu tranzīts janvārī, 2022


Vēdiskā astroloģiskā karte 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas!

Vēdiskā astroloģija par planetārajiem jaunumiem janvārī

Janvārī ir vairāki jaunumi gočarā (tranzītā), par kuriem pastāstīšu mazliet sīkāk šajā – savā kārtējā bloga rakstā.

Pirmais jaunums notika vakar, 14.janvārī, kad Surija (Saule) devās no Dhanu raši (Strēlnieka zīmes) uz Makara raši (Mežāža zīmi), kur tā atradīsies līdz 13.februārim.

Otrais jaunums mūs arī piemeklēja vakar, 14.janvārī, tikai mazliet vēlāk - Budham (Merkūram) kļūstot vakri (retrogrādam), kas tā būs līdz 4.februārim.

Trešā pārmaiņa notiks rīt, 16.janvārī, kad Mangala (Marss) no Vriščika raši (Skorpiona zīmes) dosies uz Dhanu raši (Strēlnieka zīmi), kur tas uzturēsies līdz 26.februārim.

Savukārt ceturtā lieta, kas ieviesīs jaunas tendences, notiks 29.janvārī, kad Šukra (Venēra) iztaisnosies un vairs nebūs vakri (retrogrāda). 


Kā tas ietekmēs mūs? 

Surijas (Saules) gočara brīdī grahas (planētas) ir izveidojušas planetāro kombināciju - pilno Kalasarpa Yogu, kas nozīmē, ka tās izvietojušās ēnu planētu Rahu – Ketu asij vienā pusē, kas savukārt nozīmā to, ka līdz nākamajam Surijas gočaram 13.februārī mums visiem būs viens uzdevums - katram savs, bet to būtu vēlams paveikt. Iespējas tiks dotas, bet nāksies arī papūlēties, īpaši ņemot vērā to, ka līdz 29. janvārim divas citas grahas (planētas) ir vakri – tātad apgrūtinātas. Kuram uzdevums saistīts ar attiecībām, kuram - ar darbu, kuram – naudu, kam ar bērniem, kam – veselību, bet nāksies risināt sen sakrājušos un samērā svarīgus jautājumus, kurus pie attiecīgiem centieniem un pūlēm daudziem arī izdosies atrisināt vai vismaz uzlabot, kaut daļēji, kaut iesākt. 


Apgrūtinošie momenti būs saistīti ar Budhas (Merkūra) un Šukras (Venēras) retrogrādiem. Budha tātad atbild par komunikāciju, informāciju, tās nesējiem, par kustību, tirdzniecību, mārketingu, žurnālistiem, domām, prātu – domas būs uz iekšu vērstas un atkārtosies, virzība bremzēsies, komunikācijas un informācijas ierīces bojāsies un "gļukos", būsim aizmāršīgi, gaidāmi pārpratumi, biežākas galvassāpes un tā tālāk.   


Šukra savukārt atbild par auto, attiecībām, mīlestību, seksu, mākslu, mūziku, medicīnu un ciām svarīgām, skaistām lietām. Arī šeit procesi bremzējas, atkārtojas, muļļājas, stāv uz vietas jau kopš 20.decembra, kad šī graha (planēta) kļuva vakri (retrogrāda). Arī Šukra ir saistīta ar kustību un notiek pārpratumi, tikai saistībā ar Šukras lietām. Risinām attiecību jautājumus, kādam gadās kreisais solis, kādam veca mīlestība nerūs, kam konflikti partnerattiecībās, kuram salūzt jeb tiek sasista mašīna, bet vel kādu nodarbina ādas problēmas, un medicīnas sektoru piemeklē atkārtojumi ar un bez turpinājumiem.


Tāpēc tiem, kuru minētais viens galvenais uzdevums ir saistīts ar Budhu jeb Šukru, to būs paveikt grūtak nekā pārējiem.


Astroloģija par valsti, "es" un ceļošanu

Visādi citādi Surija, atrodoties Makarā (Mežāzī) kopā ar pret sevi ne pārāk draudzīgi noskaņoto Šaņi (Saturnu), īpaši apmierināta ar dzīvi nav. Tāpēc gaidāmi sarežģījumi un apgrūtinājumi saistībā ar valsti, priekšniecību, pašapziņu, enerģiju, motivāciju un citām Surijas pārziņā esošajām lietām. Surija būs apgrūtināta līdz pat 14.marta vakaram, kad tā iesoļos Mina raši (Zivju zīmē), kas atrodas Guru (Jupītera) pārvaldībā – kur tā jutīsies labāk, jo abas grahas (planētas) ir savā starpā draudzīgas. Patreiz mūsu Saulei jāveic savs ikgadējais uzdevums – iziet cauri abām Šaņi (Saturna) zīmēm Makarai (Mežāzim) un Kumbhai (Ūdensvīram). Šaņi kā Surijas nedraugs tura to "pie zemes", iegrožo, bremzē un "pātago" tās vareno ego.

Surija (Saule) Makara raši (Mežāža zīmē) liks mums arī vairāk strādāt. Arī valsts iestādēm un valdībai būs kārtīgi jāstrādā, cita starpā risinot gan augstāk, gan zemāk aprakstītās situācijas un norises. 


Pozitīvs jaunums ir tas, ka, visticamāk, kļūs vienkāršāk ceļot. Pie varas un teikšanas esošie sapratīs, ka nav lielas jēgas neko pārāk daudz ierobežot – viss tāpat ir visur, un tādā ziņā ļaudīm tiks dota mazliet lielāka brīvība.  


Vēdiskā astroloģija par globālām norisēm 


Mangala (Marss) Dhanu raši (Strēlnieka zīmē) jūtas salīdzinoši labi, jo atrodas sava drauga Guru (Jupītera) zīmē, un piešķirs visām Guru un Dhanu pārstāvētajām lietām savu aktīvo, dinamisko, arī konfliktējošo un agresīvo enerģiju. Tomēr šī agresija būs ar Guru raksturīgās viedības, gudrības pieskaņu un zem Šaņi bremzēm. Tāpēc kaut kā, bet izmanevrēt izdosies. 

Valsts varas iestādes sarosīsies, ceļošana ar atgriešanos kļūs aktīvāka, kas apstiprina augstākesošo Surijas (Saules) pozīcijas solīto. Gaidāmas kaislības gar un ap kustības, kaimiņu, žurnālistu – īpašumu, resursu – tēriņu, zaudējumu jautājumiem. Būs konflikti, bet būs arī labi, pozitīvi risinājumi.  


Vispār arī citās valstīs un pasaulē kopumā būs aktuāli procesi, kas liks iesaistīties un vēl vairāk nodarbinās policiju, militāros spēkus, valsts autoritātes, operatīvos un glābšanas dienestus, arī mediķus, taču tas ne vienmēr būs dramatiskā jeb negatīvā izpildījumā. 

Tāpat gaidāmi saasinājumi saistībā ar militāriem konfliktiem, globāla rakstura (situācija ar Krieviju, Ukrainu, NATO), taču tai pat laikā arī šeit risinājumi kļūs dinamiskāki, kaut kas sāks notikt, un beigās gaidāma notikumu attīstība pareizajā virzienā. Guru piešķirs Mangala enerģijai pareizumu, neļaujot daudz sēdēt, spriest un runāt. 


Atrodoties sambanhā (planetārajā savienojumā) ar Šukru (Venēru), arī Mangala (Marss) sola kaislības gan labā, gan sliktā nozīmē saistībā ar seksu un attiecībām. Tāpat kaislības virmos gar auto, sporta auto, operatīvo un dienesta auto tēmu, gaidāmi skandāli saistībā ar dienesta romāniem, ievērojami seksa un attiecību skandāli, gan globāli, gan pašmāju, gan parasto mirstīgo; kaislības virmos arī ap naudas un budžeta jautājumiem, ap medikamentu, medicīnas darbinieku un vakcīnu tēmu; skartas tiks arī biznesa, biznesa partneru, vecās paaudzes, veco tradīciju tēmas – laiks pārmaiņām un jaunām vēsmām; tāpat būs konflikti un sadursmes it kā reliģijas dēļ, kas patiesībā tiks maskēti zem reliģijas. Turklāt daļa no minētajiem gaidāmajiem notikumiem atkārtosies - ar saknēm pagātnē.


Tas tādēļ, ka Šukra (Venēra) un Budha (Merkūrs) ir vakri (retrogrādi). Procesi kļūs konstruktīvāki un veiksmīgāki pēc 29.janvāra, kad Šukra iztaisnosies, un vēl jo vairāk pēc 4.februāra, kad iztaisnosies arī Budha.


Praktisks ieteikums – pirkt jaunu datoru, telefonu jeb auto vēlams pēc 4.februāra. 

Vēdiskā astrologa konsultācijas online  

Sniedzu savas astrologa konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums