Planētu tranzīts martā, 2022


Vēdiskā astroloģiskā karte 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādītapersonīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas!  


Vēdiskā astroloģija - planetārie jaunumi martā 

14.marta vakarā Surija (Saule) mainīja savu atrašanās vietu un devās no Kumbha raši (Ūdensvīra zīmes) uz Mina raši (Zivju zīmi), kas vērtējams pozitīvi, jo Surija vairs neatrodas sava nedrauga Šaņi (Saturna) zīmē, bet gan - sava drauga Guru (Jupītera) zīmē. Turklāt Mina (Zivis) ir pēdējā, noslēdzošā 12.zīme Zodiaka aplī, kas nozīmē to, ka Saule drīz noslēgs savu kārtējo gadu un līdz ar to arī zināmus globālus procesus unnotikumus.  


Otrs jaunums martā: ļoti nozīmīgs notikums bija Rahu un Ketu gočars (tranzīts). Abas mistiskās ēnu planētas, kā jau esmu minējusi iepriekšējos bloga rakstos, mainīja savu atrašanās vietu 17.martā, pārvietojoties no Vriščika raši (Skorpiona zīmes) un Vrišabha raši (Vērša zīmes) uz Tula raši (Svaru zīmi) un Meša raši (Auna zīmi), kur tās atradīsies līdz pat 2023.gada 28.novembra vēlam vakaram.


Šis gočars vienmēr ir svarīgs, jo Rahu un Ketu vienā zīmē atrodas gana ilgi, ieslēdzot neizbēgamus, bieži nesaprotamus, dīvainus pagātnes karmas procesus attiecīgajās sfērās, kur tie abi atrodas. Tagad globāli tās būs 1. un 7.bhavas (mājas), bet individuāli – katram citādāk, kā tas noteikts dzimšanas brīdī. Rahu un Ketu cītīgi centīsies pievērst mūs transformācijai caur mistiskiem, neparedzamiem notikumiem attiecīgajās dzīves sfērās, kur valdīs arī lielas ilūzijas, jo Rahu ir dūmi, bet Ketu – migla.  

Trešais jaunums – 24.marta rītā Budha (Merkūrs) iesoļoja Mina raši (Zivju zīmē), pametot Šaņi (Saturna) pārvaldīto Kumbhu (Ūdensvīru). Minā Budha ir nīčā – vājuma zīmē. Līdz ar to apgrūtinātā stāvoklī atradīsies visas ar Budhu saistītās karakas (lietas, īpašības). Budha būs „vājš" līdz pat 8.aprīlim, kad tas dosies tālāk uz Meša raši (Auna zīmi), nonākot Rahu karmiskajās skavās, kas izpaudīsies nekonstruktīvos pārmēra domu, prāta darbības, komunikācijas un informācijas procesos. Visas grahas (planētas), kas ies cauri Rahu skavām Mešā, būs pakļautas lielai sevis pārstāvēto karaku (īpašību) „eksplozijai",jo Meša (Auns) ir agni (uguns), bet Rahu – vaijo (vējš), un Rahu nav draugos ar Mešas saimnieku Mangalu (Marsu).  31.martā no rīta Šukra (Venēra) dosies no Makara raši (Mežāža zīmes) uz Kumbha raši (Ūdensvīra zīmi), pametot Mangala (Marsa) un Šaņi (Saturna) kompāniju. Tas vērtējams pozitīvi un cerīgi, jo tieši šī kombinācija – sākotnēji Šukra (Venēra) un Mangala (Marss) sambanhā (planetārajā savienojumā) globālajā 9.bhavā (mājā) un pēc tam šie abi globālajā 10.bhavā(mājā) kopā ar Šaņi (Saturnu) veicināja militārā konflikta sākšanos un attīstību Krievijas - Ukrainas starpā.
Astroloģija par pandēmijas beigām 


Rahu pametot globālo 2.bhavu (māju), varēsim maskas un respiratorus pamazām ņemt nost. Arī vakcīnu un mistisku vīrusu laiks it kā beigsies, jo Ketu pameta mistisko 8.bhavu (māju). Tā kā pandēmijas ziņā gaidāms situācijas uzlabojums. Brīvāka kļūs ceļošana, braucieni, strādāšana, pārvietošanās un citas lietas. Arīdzan – kā redzam, pandēmija nebūt nav lielākā problēma, un tas, ka jāpastaigā ar aizsegtu muti, ir sīkums.Tomēr jaunajai Rahu – Ketu asij esot Meša (Auns) – Tula (Svari), neteikšu, ka varam aizmirst par slimībām, vīrusiem, veselības jautājumiem un citām likstām. Proti, Meša raši globāli ir 1.bhava (māja), kas atbild par cilvēku pašu, tā veselību, ķermeni, kamēr Tula raši ir 7.bhava, kasatbild par komunikāciju, sadarbību, biznesu un ārzemēm. Rahu un Ketu caur šīm sfērām liks mums transformēties tāpat kā iepriekš lika to darīt caur muti, budžetu, vīrusiem, vakcīnām un visām pārējām pandēmijas noteiktajām lietām, neražām, ierobežojumiem un tamlīdzīgi. Domājams, ka mūs piemeklēs jaunumi, kas skars mūs pašus, mūsu veselību, ķermeņus un tamlīdzīgi, lai liktu mums joprojām mācīties sadarboties un komunicēt. Taču jau citā izpildījumā, saskaņā ar jauno scenāriju.

Valstu ziņā Meša (Auna zīme) pārstāv Vāciju un Austriju, kamēr Tula (Svaru zīme) atbilst Baltijas valstīm, Dienvidkorejai un Ziemeļkorejai. 

  Astroloģija par valstiskām un sadzīviskām tendencēm 

Surijai (Saulei) esot Minā (Zivju zīmē) mūsu Atmans (gars) it kā grimst ūdenī. Tā ir Saule –mūsu Es, Ego, kas vēlu vakarā noriet jūrā. Tāpēc jutīsimies pretrunīgi, svārstīgi, nedroši, nepārliecinoši. Paredzami ir valstu, valstisku veidojumu, varas pārstāvju, autoritāšu tēriņi, zaudējumi un atrašanās ierobežotā stāvoklī. Gaidāmi ir zaudējumi globālā mērogā aplamu ieguldījumu dēļ. Zaudējumi arī kripto valūtas tirgū. Budham (Merkūram) esot nīčā (vājuma zīmē), paredzami pārpratumi gan indivīdu, gan valstu starpā. Būs dažādas domas, nevajadzīgi aktīvs prāts, atkārtosies notikumi, procesi no pagātnes. Būs arī daudz melu un „no mušas uzpūsti ziloņi" gan privāti, gan medijos, gan valstiskā līmenī. Dikti gribēsies „spīdēt" ar zināšanām un intelektu globāli, lokāli, personīgi.  


Prognoze par Krievijas – Ukrainas konfliktu 

Šukrai (Venērai) pametot Makaru (Mežāža zīmi) situācija it kā uzlabojas, jo globālajā 10. - Karmas mājā paliek tikai Mangala (Marss) ūčā – spēka zīmē, un Šaņi (Saturns) svakšetrā – pats savā zīmē. Domājams, ka nevienam nepatīkošajam karam paredzams ir gan gals, gan mala, taču pirms jebkura nobeiguma vajadzīga kulminācija. Aprīļa sākumā, īpaši ap 5.aprīli, Mangala (Marss) un Šaņi (Saturns), kas ir lieli nedraugi, atradīsies vienos grādos vienā zīmē Makarā (Mežāzī), un tad ir gaidāms konflikta un ar to saistīto notikumu saasinājums dramatiskā izpildījumā. Notiks tas, par ko daudzi baiļojas. Taču mazā mērogā.

Situācijas uzlabojums un beigas gaidāmas pēc 13.aprīļa, kad Guru (Jupīters) ieies Mina raši (Zivju zīmē), kur tas jutīsies labi, jo būs svakšetra – pats savā zīmē, līdz ar to spēs pilnīgāk veikt savu Lielā Labdara funkciju un pasauli glābt; kamēr Surija (Saule) 14.aprīlī dosies uz Mešu (Auna zīmi), uzsākot savu jauno ciklu - Jauno Saules Gadu. Jauns gads – jauna dzīve, jauni notikumi un iespējas. Tāpēc prognozēju (un ceru), ka karš beigsies. Bet rezultāts daudzus no mums pārsteigs.  


Meša raši (Auna zīmē) Surija (Saule) atradīsies kopā ar Rahu. Surija pārstāv agni (uguns) elementu un būs ūčā- spēcīga, kamēr Rahu pārstāv vaijo (vēja) elementu un jūtas destruktīvi, kaut pats jau savā būtībā nav sevišķi konstruktīvs. Teikšu, ka pie šīs planetārās kombinācijas mūs sagaida izmaiņas valstiskajos veidojumos, valdībās un robežās. Izmaiņas, ko diktēs un kas nāks no pagātnes. Šeit izcelsies cita starpā manis daudzkārt pieminētā Vācija. Rahu „terorizēs" ne tikai valstis, valdības un veidojumus, bet arī mūsu garu un pašapziņu, pastiprinās vēlmes un dažādu dīvainu, grūti diagnosticējamu slimību riskus.  

Vēdiskā astroloģija par Jauno Ēru 

Pārmaiņu laiks iesākās jau 2020.gada martā ar Guru (Jupītera) un Šaņi (Saturna) gočaru (tranzītu), ar pandēmiju. Tagad process turpinās. Beigas un jauns – labāks - sākums gaidāms, kad Rahu - Ketu ieies Mina raši (Zivju zīmē), Guru ieies Meša raši (Auna zīmē) un, pats galvenais, – Šaņi ieies Meša raši (Auna zīmē). Tas būs 2028.gada sākumā. Tad arī sāksies Jaunā Ēra. Tā būs orientēta uz garīgiem, viediem cilvēkiem; pietāti pret dabu un vidi; patērētāju mentalitātes mazināšanos; lokālu ražošanu un pirkšanu, dzīvi vairāk laukos, vairāk pie dabas. Latviešiem ir jāmeklē Dievs, Daba, Darbs, jāatgriežas pie savām saknēm, jādzīvo saskaņā ar šo. Bet visiem - jādomā par to, kā dzīvojam, kas paliks aiz mums, ko ēdam, kā patērējam un tā tālāk, jo savādāk būs vēl un vēl pandēmijas, kari, nemieri, slimības, un viss aizies nebūtībā. Mūsu sūtība uz Zemes nebūs tikusi izpildīta.   Praktiski astrologa ieteikumi

Datorus, mobilos telefonus un citas komunikācijas un informācijas ierīces vislabāk līdz 24.aprīlim nepirkt. Uzmanīties no pārpratumiem un melošanas. Sekot līdzi komunikācijas un informācijas procesiem, uzpasēt tos un būt kritiskiem, konstruktīviem pret informāciju. Satrauktus prātus nomierināt un sliktu miegu uzlabot palīdzēs yoga. Uzmanīties sportojot – liels nopietnu traumu risks.

Pēc 13.aprīļa saasināsies dažādu galvas, redzes un sirds slimību risks. Jāsargā arī āda, plaušas, zarnas un nervu sistēma.Vēdiskā astrologa konsultācijas online 


Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos.Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums