Planētu tranzīts septembrī, 2021.

  Vēdiskā astroloģija par planētu tranzītu septembrī.Vēdiskā astroloģiskā karte.  

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas! 


Surija (Saule), kā jau reizi mēnesī ierasts, mainīja savu atrašanās vietu un 16.septembrī pārvietojās no Simha raši (Lauvas zīmes) uz Kanja raši (Jaunavas zīmi).

  Astroloģija par gaidāmajām tendencēm 

Simha raši Surija atradās pati savā zīmē – svakšetrā, kas bija salīdzinoši labi tās pārstāvētajām lietām, kā piemēram, valstiskiem veidojumiem, autoritātēm, valdībām, priekšniekiem, cilvēka ego, motivācijai, statusam utt.

Kanja raši Surija it kā nejūtas slikti, tomēr jāņem vērā pārējais. Šī zīme globāli atbilst 6.bhavai (mājai), kas, cita starpā, ir dzīvnieku un konfliktu māja. Tā atbild arī par veselību, imunitāti, pakalpojumu sfēru, darbu, ēdināšanu, padotajiem, konkurentiem, ārstiem u.c.

Kanjā (Jaunavas zīmē) kopā ar Suriju atrodas arī dinamiskais, enerģiskais Mangala (Marss), kas cita starpā arī pārstāv dzīvniekus un konfliktus. Turklāt Mangala visu mēnesi, kamēr vien Surija atradīsies Kanja raši līdz 17.oktobrim, būs aštami – apdedzis, jo abas grahas (planētas) izvietojušās viena otrai par tuvu.

Čandra (Mēness) savukārt Surijas gočara brīdī pārstāv 2.bhavu (māju) un atrodas 8.bhavā. Abas mājas saistītas ar naudu: viena – ar budžetu, pārtiku un tamlīdzīgi; otra – ar naudas enerģiju, pabalstiem, kredītiem. Tāpēc teikšu, ka konflikti būs gan ar, gan gar valsts iestādēm, starp tautu un valsti, saistībā ar finansēm, pabalstiem, budžetu, kā arī būs jārisina ar dzīvniekiem saistīti jautājumi un konflikti. Tas attieksies uz valsti, tautu, iesaistītajām iestādēm un vetārstiem. Dzīvas būtnes nav plīša mantiņas, taču jebkurš var tikt pie dzīvnieka, ja vien to vēlas. Visi šie jautājumi būs jārisina, un tā būs aktuāla tēma. 

Būs valstis, kur tauta "ārdīsies" - agresija, demolēšanas, uzbrukumi valsts iestādēm, arī ar letāliem iznākumiem. Un tas būs saistīts ar naudu, pabalstiem un tamlīdzīgi. Kā nekā Mangala (Marss) ir sadedzis, mēdz būt agresīvs, pārstāv domstarpības un atrodas konfliktu mājā...

Būs dažādas diskusijas ap šīm tēmām un žurnālistiem būs, ko rakstīt.

  Vēdiskā astroloģija liecina 

Tāpat šī planetārā pozīcija norāda uz konfliktiem ar savu "Es", iekšējiem konfliktiem, kā arī nesaskaņām pārmēra ego dēļ. Surijas (Saules) pārziņā ir arī izdzīvošanas spēks, savukārt 6.bhava (māja) atbild par spēju pastāvēt par sevi. Tam situācija ir laba.

Saasināsies visa veida konkurence gan valstu, gan kolektīvu, gan indivīdu starpā. Konkurence ir sacensība, tātad – vēlme būt labākiem, kas faktiski nāk no nepārliecinātības un bailēm, ka neesam gana labi. Mūžīgā konkurence lielvalstu starpā, un ne tikai, patiesībā balstīta uz bailēm. Bailes ir vakuums, kas rada agresiju. Pretstats bailēm ir Mīlestība. 

 
Astroloģija par globālām tendencēm

Tāpat jaunais gočars (planētu tranzīts) vēstī mums to, ka pašmāju padomdevēji un gudrie kļūdīsies saistībā ar sabiedriskajām aktivitātēm, ambīcijām, resursiem un to izmantošanu. Bizness, naudas pelnīšana, darbs, tirdzniecība grozīsies ap resursiem, tai skaitā elektrību, un lauksaimniecību, taču ne īpaši veiksmīgi. Pieaugs resursu cenas. Būs dažādi grozījumi likumos un noteikumos, izmaiņas saistībā ar pandēmiju un tās beigām.

Daudzus nodarbinās dharmas jautājumi – kā rīkoties, kā nē, kādu ceļu iet, kāda ir misija, ko mainīt savā dzīvē un tamlīdzīgi. Par spīti tam, ka mūsu mērķi būs darbs un sadarbība, saskarsme un komunikācija joprojām klibos. Vispār daudziem neveiksies attiecībās, tās būs pakļautas pārbaudījumiem.

Mēs šobrīd gan atstrādājam veco, gan sastrādājam jaunu karmu. Tas jāpatur prātā, kad gribas kaut ko teikt un darīt. Domām vajadzētu sekot līdzi, tās novērot, kontrolēt.

Vispār planetārā situācija ir diezgan slikta investīcijām, finansēm, azartspēlēm; politikā būs grūti laiki; tāpat gaidāmi pēkšņi, negaidīti ierobežojumi, izaicinājumi sporta nozarē un sarežģījumi saistībā ar bērniem. 

  Vēdiskā astroloģija par sadzīviskām un personiskām tendencēm 

27.septembrī Budha (Merkūrs) kļuva vakri (retrogrāds) un tāds būs līdz 18.oktobrim. Šobrīd trim grahām esot vakri – Šaņi (Saturnam), Guru (Jupīteram) un Budham (Merkūram), kā arī Mangalam (Marsam) esot aštami (sadegušam), varētu teikt, ka planetārā situācija ir samērā spiedīga un nevienkārša. Daudziem patreiz ir grūti laiki, sarežģīti, nekas neiet uz priekšu, ja iet, tad komplicēti, lēni, ar atkārtojumiem, pūlēm, nobīdēm.

Aktuāli problemātiskā izpildījumā ir darba, veselības, naudas, mācību, kolēģu, priekšnieku, nekustamo īpašumu jautājumi. Budha, kļūdams vakri, tam visam pievienoja klāt arī pārpratumus, informācijas noplūdes un nobīdes, problēmas ar datoriem, telefoniem un citiem informācijas - komunikācijas nesējiem. Domas ir uz iekšu vērstas, prāts – pārāk aktīvs, darbīgs jeb gluži pretēji – grūtības uztvert informāciju, aizmāršība, problēmas koncentrēties un tamlīdzīgi. Mētāšanās no vienas tēmas, lietas uz otru. Depresīvi stāvokļi, vispārējs nogurums, izdegšana. Tas viss raksturīgs patreizējai planetārajai situācijai un patiesībā aizsācies jau kādu laiku atpakaļ. Ļoti nevienkārša ēra, kas pamazām ved uz lielām, nozīmīgām pārmaiņām.

Budhas (Merkūra) vakri (retrogrāda) pozīcija liek atkārtoties veselības un vakcinēšanās jautājumu tēmām; sabiedrisko aktivitāšu tēmām; debatēm gar un ap resursiem (elektrību), resursu modernizēšanu, ilgtspēju, kaitīgumu, piesārņojumu. Labā ziņa ir tā, ka var izdoties atrisināt jautājumus, kas nodarbināja jeb radās iepriekšējā Budha vakri laikā, kas bija no 30.maija līdz 23.jūnijam. 


Vēdiskā astrologa konsultācijas online.  


Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Forma