Retrogrāds Saturns jeb Šaņi Vakri, jūnijs 2022


Vēdiskā astroloģiskā karte 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādītapersonīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas!  

Vēdiskā astroloģija par Saturna retrogrādo kustību


Šogad Taisnīgais Karmas Skolotājs Šaņi (Saturns) kļūst vakri (retrogrāds) uzreiz pēc pusnakts naktī no 4. uz 5.jūniju – un sāksies viss no gala…

Šaņi ir retrogrāds (atpakaļejošs) reizi gadā, kas ilgst 140 dienas; tas kļūst nekustīgs 5 dienas pirms paša retrogrāda un ir nekustīgs vēl 5 dienas pēc. Šaņi būs vakri līdz pat 23.oktobrim. Retrogrāda kustība sāksies Kumbha raši (Ūdensvīra zīmē) un, ejot atpakaļgaitā, Šaņi atgriezīsies Makara raši (Mežāža zīmē), kur tas atradīsies no 12.jūlija līdz pat nākamā gada 17.janvārim, kad Šaņi atkal dosies tālāk uz Kumbhu (Ūdensvīru).

Tas nozīmē, ka Saturns paralēli visām tām lietām, ko tas esot retrogrādā veicina jeb tieši otrādi - bremzē, sāks dot mums karmas rezultātu caur Kumbhu – globālo 11.māju, tad aizies pakaļ vēl karmai uz Makaru – globālo 10.māju, un pēc tam atkal atgriezīsies Kumbhā, lai turpinātu dot karmas rezultātu.


Karmas rezultāts būs saistīts ar Krieviju, ambīcijām un iecerēm, to īstenošanos un neīstenošanos, ar tehnoloģijām, ar humānismu, socializēšanos, ar ienākumiem un ļaunām vēlmēm. Savukārt jaunu karmu laikā no 12.jūlija līdz 17.janvārim varēsim gan sastrādāt, gan atstrādāt caur globālo ekonomisko krīzi, darbu, karjeru, statusu. Šaņi ļoti vēlas mums iemācīt pazemību, pieticību, askētismu, pacietību un vēlas, lai mēs saprotam, ka Trīsvienība ir Dievs – Daba – Darbs. Mēs nedzīvojam saskaņā ar šīm vienkāršajām vērtībām, tāpēc karma un karmas rezultāts ir tādi, kādi viņi ir.  Astroloģija par gaidāmajām tendencēm 


Šaņi (Saturns) kūrē visu karmu. Esot vakri (retrogrāds), tas kūrē arī pagātnes karmu.Tā kā Šaņi kļūst vakri globālajā 11.bhavā (mājā), tad būs notikumi no pagātnes, kas it kā atgriezīsies, atkārtosies. Vēsture atkārtosies. Šaņi (Saturns) ir graha (planēta), kas atdala, ierobežo, aizkavē. Notiks kaut kas ekstremāls, liels, nopietns, kam mērķis būs transformēt kolektīvo apziņu. Ja šī apziņa netiek transformēta, tad Šaņi iznīcina dzīvi. Notiks tas, no kā visi baidās, bet apmēri nebūs ļoti lieli. 

Šaņi (Saturns) esot vakri (retrogrāds) veicinās to, ka daudzus piemeklēs izolācijas sajūta un trūks saskarsmes. Biežāk būs psihiskas saslimšanas, traucējumi, domas par pašnāvību. Cilvēkiem trūks stabilitātes. Valdīs saspringums. Ja Šaņi nav vakri, tad viņš ierobežo cilvēku, bet Šaņi vakri savu ierobežojumu izpilda sarežģīti, pēkšņi, ar straujiem pagriezieniem. Daudziem būs jādara vienu un to pašu lietu divas reizes. Šaņi vakri radīs problēmas ar darbu, biznesu, īpašumiem, resursiem, liks jūtami atstrādāt iepriekšējās dzīves karmu. Šaņi gočarā (tranzītā) vakri (retrogrādā) ir visilgāk no visām grahām (planētām). Būdams retrogrāds, tas atņem stabilitāti dzīvē, rada šaubas, neziņu un neskaidrību par nākotni.


Šaņi izsauks vecās karmiskās situācijas no pagātnes, liks atgriezties pie neatrisinātiem pagātnes (šīs un iepriekšējo dzīvju) jautājumiem, kas var skart gan veselību, gan darbu, gan attiecības vai naudu. Un šeit Saturns var iedot iespēju pabeigt, īstenot kādu ieceri, projektu, darbu, kas uzsākts jau agrāk un palicis nepabeigts.

Procesi paliks lēni, bet tai pat laikā arī dinamiski. Lēni tādā ziņā, ka viss kavēsies, katrs solis tiks sperts ar lielām grūtībām, būs daudz šķēršlu; bet dinamiski, jo sāks risināties strauji notikumi, kas iemetīs mūs dažādu, pārsvarā nevienkāršu, neviennozīmīgu notikumu virpulī. 

 
Astroloģija par globālo krīzi 


Viss pasaulē pēdējo gadu laikā notiekošais, protams, ir izraisījis ne tikai emocionālu, bet arī ekonomisku krīzi. Tuvākajā nākotnē gaidāms tās uzliesmojums. Resursu cenas jau ir pieaugušas un turpinās pieaugt, līdz ar to viss kļūs vēl dārgāks. Latviju bads gluži negaida, pa lielam viss būs pieejams un nopērkams (ar dažiem izņēmumiem), taču preces un pakalpojumi būs dārgāki un izvēle - mazāka. Bet tā nav nekāda katastrofa, jo šobrīd daudzējādā ziņā izvēle ir lieki liela.  Toties būs cilvēku daļa, kam mazināsies pirktspēja. Būs vairāk trūcīgo, un trūcīgie kļūs vēl trūcīgāki, taču būs turīgie, kas kļūs vēl turīgāki. Atkarīgs no katra cilvēka situācijas. Pieaugs šķiru jeb klašu atšķirības. Vairāk ražosim un izgatavosim paši, kā arī popularizēsies bartera variants.

Apmēram tas pats notiks visā pasaulē. Tas bija neizbēgami un ir vajadzīgs. Nacionālajiem elites spēkiem būtu jābūt daudz vairāk pie teikšanas, jo tā saucamā vienkāršā tauta bieži vien neprot domāt un nesaprot, ko viņi dara. 


Diemžēl būs arī tādas valstis, kur reāli šīs krīzes laikā cilvēkus piemeklēs bads, posts, slimības, ļoti liela nabadzība. Pārējiem būs viņiem jāpalīdz. Jo tādā veidā mēs pelnīsim karmu. Šeit arī novērosim vienu no manis daudzkārt minēto „odziņu" izpausmēm (Covid-19 – pumpuriņi, karš Ukrainā – ziediņi, odziņas vēl tikai būs – cita starpā dabas katastrofas un ekonomiskā krīze, bet ne tikai).

Turpinās rasties un attīstīties jaunas sfēras, mainīsies arī mūsu attieksme un vērtības, tikai cerams, ka ne īslaicīgi, jo tad būs atkal jaunas krīzes. Kopumā šis ir jauns Lielās Depresijas laiks, kad pieaugs ne tikai ekonomiskās problēmas, bet arī depresiju un pašnāvību gadījumi, noziedzība, bezdarbs un tamlīdzīgi. Pārlieku optimistiski neizklausās, taču nenokārsim degunus. Nav sliktuma bez labuma, un nekas nav mūžīgs. Turklāt būs tādi, kam šis – gluži pretēji – būs iespēju un izdošanās laiks. Radīsies un attīstīsies jaunas lietas, jaunas tendences, jaunas vēsmas un intereses. Notiek Vecā nomaiņa uz Jauno. Tas ir labi un vajadzīgs. Praktiski astrologa ieteikumi
 


Šaņi vakri laikā neuzsākt neko jaunu un svarīgu saistībā ar īpašumiem, celtniecību, darba gaitām, kapu labiekārtošanu. Uzpasēt ceļus, muguru, kaulus, zobus.

Domājot par gaidāmo krīzi, iesaku iespēju robežās sagatavoties un nodrošināties. Paniku celt nav vajadzīgs. Visu esam piedzīvojuši un pārdzīvosim. Var, piemēram, papildināt ilgi uzglabājamu preču krājumus, samaksāt maksājumus avansā, nopirkt plānotu un vajadzīgu lietu tagad nevis atlikt uz vēlāku, un tamlīdzīgi. 


Vēdiskā astrologa konsultācijas online 


Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums