Retrogrāds Saturns, maijs 2021

Saturns_Sani

  Vēdiskā astroloģija maijs, 2021. 

Astrologa pakalpojumi. 

Astrologa konsultācijas. 

Astrologa prognoze. 

Gočars jeb planētu tranzīts maijā, 2021:

Ko mums sola astroloģiskie jaunumi?

Tehnisks skatījums, kā arī izpausmes sadzīvē, praksē un ikdienā.

23.maijā Šaņi (Saturns) kļuva vakri (retrogrāds). Šaņi ir retrogrāds reizi gadā, kas ilgst 140 dienas, taču tas kļūst nekustīgs 5 dienas pirms un pēc vakri.

Retrogrāds nozīmē, ka graha (planēta) kļūst atpakaļejoša. To astroloģiskajās programmās apzīmē ar burtu R. Sanskritā retrogrāda grahas pozīciju sauc par vakri. Ik pa laikam graha kļūst statiska un tad retrogrāda, kad tās enerģija iegriežas atpakaļgaitā, iet pretējā virzienā. 

Ko tas sola mums? Astrologa prognoze.

Šaņi (Saturns) kūrē karmu. Šaņi vakri (retrogrāda) periodā būs liela pagātnes ietekme. Iepriekšējā reizē Šaņi bija vakri pagājušajā gadā apmēram no maija līdz septembrim. Pie labākā, veiksmīgākā Šaņi vakri scenārija var izdoties atrisināt lietas, jautājumus, ko iesākām darīt, uzsākām iepriekšējā Šaņi vakri periodā. Taču pa lielam jau tā lēnais, aukstais Saturns, kas cita starpā pārstāv laiku (Kronu), sola procesu kavēšanos, bremzēšanos, atkārtošanos.

Tas attiecas uz visu, ko pārstāv Šaņi (Saturns) pats, kādas bhavas (mājas) pārstāv globāli un katram individuāli, kā arī kādā bhavā globāli un individuāli atrodas šobrīd. 

Šaņi tātad atbild par visa veida ierobežojumiem, aizturēm, kavēšanos, karmu, laiku, zaudējumiem, pacietību, askētismu, disciplīnu, arī garīgumu, vecumu, slēgta tipa iestādēm, slimībām, nāvi, nabadzību, garlaicīgu, smagu darbu, celtniecību, raktuvēm, nekustamo īpašumu, lauksaimniecību, zemi, medicīniski par zobiem, nervu sistēmu un kauliem u.c. 

Šobrīd Šaņi atrodas pats savā mājā Makarā (Mežāža zīmē), kas būtu pozitīvs faktors, un tā ir 10.māja globāli. Brīdī, kad Šaņi kļūst vakri, šī māja sakrīt ar 6.māju globāli. Tātad varu teikt, ka darbs joprojām būs mums ļoti aktuāla tēma un daudzi ar darba gaitām saistītie jautājumi atkārtosies. Tāpat kā atkārtosies ar servisa, apkalpojošām sfērām un medicīnu, veselību saistītie jautājumi. Būs arī kavēkļi, šķēršļi, aiztures. Atkārtosies un bremzēsies visas ar Šaņi (Saturna) karakām (īpašībām) saistītās lietas. Tas, ko izdosies veiksmīgi īstenot, pabeigt, būs pēc principa – kas ilgi nāk, tas labi nāk. Tāpat nevajadzētu neko šobrīd sasteigt. Vajadzētu ievērot moto – lēnāk brauksi, tālāk tiksi. Un kultivēt īpašības, kas patīk Saturnam (Šaņi): pacietību, pazemību, pieticību, disciplīnu, askētismu, godāt vecākos, apmeklēt kapus, darīt zemes darbus u.c. 

Astrologa pakalpojumi - gan individuālas, gan globālas prognozes 

Es teiktu, ka pārbaudīta un vērota joprojām tiek mūsu darbība, viss, ko darām. Šeit saņemsim pēc nopelniem. Ir liela karmas un pagātnes karmas koncentrācija, turklāt Šaņi ir taisnīgais dzīves skolotājs. Jebkura mūsu darbība tiks vai nu sodīta vai apbalvota, atkarībā no tās rakstura un motivācijas. Šaņi viss ir vienkārši – pātaga vai pīrādziņš.

Turpina tikt testētas arī mūsu "mutes" – ko ēdam, ko dzeram, ko runājam un tamlīdzīgi. Ļoti savstarpēji integrētas ir darbības, servisa, slimību, darba un ēdināšanas, "mutes" bhavas (mājas) - visas trīs arthas – eksistenciālās dzīves sfēras, kas nodrošina ar resursiem, un tam pa virsu milzīga karmas kārta. 

Kad Šaņi nav vakri (retrogrāds), viņš mūs ierobežo, bet esot vakri viņš savu ierobežojumu izpilda sarežģīti, pēkšņi, ar straujiem pagriezieniem uz negatīvo pusi. Viņš izsauc vecas situācijas un liek atgriezties pie neatrisinātiem jautājumiem, kas var skart gan veselību, gan darbu, biznesu, gan attiecības vai naudu. Šaņi vakri var radīt problēmas ar šīm lietām, likt jūtami pasvīst un panervozēt, kā arī vispār bieži vien liek daudz strādāt par neatbilstoši zemu samaksu. Šaņi esot vakri sola arī to, ka nodarbosimies ar to pašu, ar ko pagātnē, satiksim tos pašus cilvēkus, piedzīvosim tos pašus notikumus. Būs zināms deja-vu efekts saistībā ar mūsu gaitām, darbu, profesiju, karjeru, kalpošanu, apkalpošanu, arī konfliktiem, konkurentiem, nelabvēļiem, slimībām.

Tāpat būs epohāli notikumi un notiks kaut kas liels, nopietns, kam mērķis būs transformēt apziņu. Kaut ko izmainīt mums būs daudz grūtāk nekā citkārt. Mūsu manevrētspējas būs krietni ierobežotas, un būs daudzas nobīdes. 

Šaņi (Saturns) gočarā (tranzītā) vakri (retrogradā) ir visilgāk no visām grahām (planētām). Būdams vakri, tas atņem stabilitāti dzīvē, rada šaubas, neziņu un neskaidrību par nākotni. Tāpēc daudziem būs izolācijas sajūta, trūks saskarsmes, piemeklēs psihiska nelīdzsvarotība, neirozes, traucējumi, domas par pašnāvību. Dzīvē trūks stabilitātes. Tāpēc arī nervu saspringums.

Šaņi prasīs no mums disciplīnu, skarbumu, ierobežot jūtu izpausmes, sentimentalitāti, būt ar loģisku prātu, ļoti strukturētiem, punktuāliem, reglamentētiem, konservatīviem un nezaudēt veselo saprātu pat sarežģītās situācijās. Gribēs, lai esam nopietni un godprātīgi, lai veltām sevi darbam, izolēs mūs, darīs skarbus, vērstus sevī, ar pārlieku racionālu skatu uz dzīvi. Taču būsim arī godkārīgi, ar labām administrēšanas, organizatoriskām un līdera spējām apveltīti. 

Kaut gan procesi Šaņi vakri laikā paliek lēni, tie tanī pat laikā ir arī dinamiski. Jo pēkšņi var sākt risināties strauji, negaidīti notikumi, kas iemet cilvēku dažādu, pārsvarā problemātisku situāciju virpulī. Radīsies iespēja, piemēram, kaut kur ātri un dinamiski aizceļot, tikt brīvsolī, negaidīti nomainīt darbu jeb veikt lielāku pirkumu, un tamlīdzīgi.  

Nāksies saskarties ar par sevi daudz zemāka sociālā slāņa cilvēkiem (šudrām) un būs jāprot ar tiem atrast kopīgu valodu. Tāpat atsevišķas mūsu darbības būs saistītas ar kriminālām lietām un citām problēmām. Jo 2.jūnijā savu atrašanās vietu maina Mangala (Marss), dodoties no Mithunas (Dvīņu zīmes) uz Karku (Vēža zīmi), kur Mangala ne tikai atradīsies nīčā – savā vājuma zīmē, bet abi ar Šaņi (Saturnu) aspektēs viens otru ar savu iznīcinošo 7.drišti (aspektu), atrodoties viens otram pretīm, kas nebūt nav labvelīgs faktors. Atkārtosies slimības, slimnīcas, ar asinīm, muskuļiem, sliktām asinīm saistītas; tāpat nāves gadījumi, drastiski konflikti, nelaimes gadījumi, ierobežojumi, kriminālas darbības. Apgrūtināta saikne veidosies starp 10. un 4.mājām (bhavām): darbs – mājas, darbība – mājsēde, karma – emocijas, profesija – pedagoģija, karjera – kustamie, nekustamie īpašumi u.c.

Mūsu karma realizēsies caur valsti, medicīnu, komunikāciju, informāciju, kā arī naudu, budžetu, socializēšanos un veselību. Liels fokuss būs uz Izraēlu un arābu valstīm. Tāpat kā uzmanības centrā būs valstis, kur nebūs ko ēst.

Visas karakas (īpašības) un bhavas (mājas), ko pārstāv un ietekmē Šaņi (Saturns) būdams vakri (retrogrāds) no Muhurtas (uzsākuma brīdis, uzsākums) ir apgrūtinātas.

  Mani astrologa pakalpojumi, konsultācijas, prognozes pieejamas gan klātienē, gan online. 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums