Vēdiskā astroloģija jūnijs, 2021.

Gočars jeb planētu tranzīts jūnijā, 2021:

Ko mums sola astroloģiskie jaunumi?

Tehnisks skatījums, kā arī izpausmes sadzīvē, praksē un ikdienā.

  Vēdiskā astroloģiskā karte 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas!

Astroloģija par planētu stāvokli uz 15.jūniju, 2021.

15.jūnijā Surija (Saule) pārvietojas no Vrišabhas (Vērša zīmes) uz Mithunu (Dvīņu zīmi). Mithunas saimnieks gan atrodas retrogrādā un kopā ar Rahu (mistisko ēnu planētu), tādējādi abi šie faktori ietekmē arī Sauli un tās uzvedību. Skaitoties pie apgrūtinājumiem tas nozīmē, ka ar Sauli saistītās lietas tomēr vēl ir ar karmisku tendenci un tieksmi atkārtoties, kavēties, muļļāties un tamlīdzīgi. Saule, kā minēts iepriekšējos bloga rakstos, atbild par mūsu "Es", mūsu Garu, par valsti un autoritātēm, priekšniekiem un citām lietām. 

Taču Budha (Merkūrs) 23.jūnijā no vakri (retrogrāda) pozīcijas iziet, bet 7.jūlijā iesoļo pats savā zīmē Mithunā (Dvīņos), tādējādi ietekmējot gan pats savu, gan Saules uzvedību jau pozitīvāk. Budha atbild par visiem procesiem, kas saistīti ar informāciju un komunikāciju. Pastiprināsies kustība, īpaši saistībā ar kaimiņu valstīm. Varēsim izmantot iespēju kaut kur aizbraukt, ja būs tāda vēlēšanās.

Surija (Saule) atrodas Mithunā (Dvīņu zīmē) kopā ar Šukru (Venēru), tādējādi visas Šukras karakas (īpašības) un tās pārstāvētās mājas tiek izgaismotas, izceltas. Piemēram, auto un ar to saistītās lietas, "mute" un ar to saistītais, attiecību lietas, greznība, komforts, arī budžeta, sadarbības, biznesa lietas. Taču arī tās ir ar nelielu apgrūtinājumu, jo atrodas tai pašā Budhas (Merkūra) vakri (retrogrādā) un Rahu ietekmē.

Surijas (Saules) un Šukras (Venēras) sambanha (savienojums) dod mums arī šādas tendences: vēlmi sevi apliecināt, kas var būt kādā no mākslas sfērām; fokusu uz ārieni, greznību; vīriešiem - problēmas ar sievietēm un sarežģījumus ģimenes dzīvē; nopietnas nepatikšanas ar auto; problēmas ar valsts varas struktūrām, priekšniecību. Uzlabojums gaidāms tad, kad Budha (Merkūrs) iztaisnosies 23.jūnijā un ieies savā zīmē 7.jūlijā. Taču, protams, jāskatās ir arī pārējais planetārais stāvoklis, kā arī pats galvenais – cilvēka dzimšanas karte, lai sniegtu precīzas prognozes. 

  Astroloģija par sadzīves aktivitātēm 

Vēl patreizējais gočars (tranzīts) zīmīgs ar to, ka Budha (Merkūrs) un Šukra (Venēra) ir apmainījušies mājām veidojot Parivartana jogu starp 2. un 3.bhavām (mājām), kas izpaužas kā cieša saikne starp: naudu, budžetu, auto, kustību, mērķiem, plāniem, enerģiju, runāšanu, ēšanu, dzeršanu, kaimiņiem, brāļiem, māsām.  

Notiks kustība uz kaimiņu vastīm pēc ēdiena, dzērieniem, tabakas, alkohola; enerģija un pūles būs vērstas uz naudas pelnīšanu, kas var radīt zināmas problēmas ģimenes dzīvē; dažam arī nāks ienākumi caur talantiem; labi ienākumi tiem, kas saistīti ar komunikācijas sfēru - reklāmu, rakstīšanu, žurnālistiku, astroloģiju un tamlīdzīgi. Tāpat ieguldīsim daudz enerģijas apmācīšanās procesā; bet daži centīgi mēģinās nodibināt ģimeni; vīriešiem ar pretējo dzimumu attiecības vairāk balstītas uz intelektuālo saskarsmi - daudz sakaru, bet vairāk gan, lai parunātu. Būs "ņemšanās" ar, ap un gar kaimiņiem un jaunākajiem radiniekiem, tostarp pastiprināta komunikācija ar tiem; sarežģījumi (ar) brāļiem un māsām.

Attiecībās būsim arī neparasti un nepiesātināmi, nepatiesi un blefosim. Būsim jeb nāksies būt sīkstiem un izturīgiem; drosmīgiem, uzņēmīgiem, riskēt un mīlēt piedzīvojumus. Būs arī jābraukā komandējumos nelielos attālumos. Citi būs neizlēmīgi, atkarīgi no kāda, piemēram, no ģimenes locekļiem, kas var likt šķēršļus centienu realizēšanā. Kontaktējoties būs tendences uzspiest savu viedokli. Autoritātes sindroms.

Budha (Merkūrs) esot vakri (retrogrādā) dos mums aizkavēšanos vai steigšanos gan saistībā ar jau minētajām savā pārziņā esošajām, gan Surijas (Saules) un Šukras (Venēras) pārziņā esošajām lietām. 

Vēdiskās astroloģijas prognoze par cilvēka prātu

Gočarā (tranzītā) visbiežāk vakri (retrogrādā) ir Budha (Merkūrs). Tas mēdz izsaukt problēmas ar saskarsmi un radīt pārpratumus. Cilvēki kļūst aizmāršīgi, pazaudē savas lietas, rodas problēmas ar informācijas nesējiem, uzkarās datori, maitājas vai pazūd telefoni un tamlīdzīgi.  

Šobrīd nebūtu ieteicams pieņemt lēmumus, jo pastāv liela iespēja, ka tos nāksies pārskatīt, tāpat jāpievērš pastiprināta vērība, ja nākas parakstīt dokumentus. Pie labvēlīgākā scenārija izdosies atrisināt jautājumus, kas radušies iepriekšējā Budha vakri laikā.

Var gadīties tikšanās ar sen neredzētiem cilvēkiem. Atkārtojas vienas un tās pašas domas, runas. Tāpat ir tādas izpausmes kā intraverta domāšana, spēcīgs iekšējais dialogs, domas atgriežas pagātnē, domājam simbolu veidā un atkārtojam darbības no pagātnes. Iespējama slikta atmiņa, grūtības koncentrēties, aizpeldam savās domās. Netradicionāla, nestandarta domāšana. Var būt grūti atrast kopīgu valodu ar citiem, uzskatām viens otru par dīvainiem.

Daudzi domā abstrakti un nelineāri, skatās tālāk un redz visu citā perspektīvā. Pārējie viņus neņem galvā, bet pēc tam izrādās, ka viņiem ir taisnība.

Šobrīd gan gars, gan intelekts, gan attiecības ir pakļautas iepriekšējai dzīvei, un tiem mazs sakars ar tagadnes realitāti. Apziņas pagātnes stāvoklis atstāj lielu iespaidu uz šīm lietām, jo tagad pārnēsājam lielu pagātnes kravu intelektuālā līmenī. Situāciju risināšanai būtu ieteicama nestandarta pieeja. Tāpat ieteicams uzmanīties no pārlieku paradoksālas domāšanas vienkāršās situācijās.

Gribam daudz runāt un, ja nav ar ko runāt, runājam paši ar sevi jeb par sevi. Prāts darbojas aktīvi, pat par daudz, un reizēm maz produktīvi. Dažkārt "galva ir kā spainis" un grūti noturēt intereses. Tās mainās, "lēkā" no vienas lietas uz otru.

Vēdiskā astrologa konsultācijas online  

Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un sleptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums