Vēdiskā astroloģija par planētu tranzītu jūlijā, 2021.

Vēdiskā astroloģiskā karte

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas!

Astroloģija par Surijas (Saules) gočaru (tranzītu) un ar to saistītajām globālajām tendencēm

16.jūlijā Surija (Saule) nomainīja savu atrašanās vietu, pārvietojoties no Mithuna raši (Dvīņu zīmes) uz Karka raši (Vēža zīmi). Šeit Surija atrodas sava drauga Čandras (Mēness) mājā, kas būtu vērtējams pozitīvi.

Taču vēdiskajā astroloģijā viss ir komplicēti un neviennozīmīgi kā pati dzīve, tāpēc planetārā situācija jāizvērtē no dažādiem aspektiem un pozīcijām, pirms varam teikt, vai esošais tranzīts tomēr ir ar pozitīvu jeb negatīvu tendenci. Un arī, pat lai kādas nebūtu globālās tendences, ikvienam indivīdam var būt citādāk. Tā, piemēram, ja pasaulē kopumā klājas relatīvi slikti, vienmēr būs kāds, kam situācija nesīs labumu un otrādi.

Tātad Karka raši (Vēža zīmē) Surija (Saule) ir Karalis pie Karalienes (Saule pie Mēness). Šāda planetārā situācija dod vispārēju augšupeju un veicina pareizas rīcības izvēli, kas attiecas uz Surijas (Saules) pārstāvētajām lietām - attieksmi pret valsti un autoritātēm, priekšniecību un savu Es; veicina paļaušanos uz saviem spēkiem un attīsta spēju ielūkoties lietu būtībā. Taču ir arī apgrūtinošs faktors – Surija it kā sev labvēlīgā zīmē tomēr atrodas zem Šaņi (Saturna) iznīcinošā 7.drišti (7.aspekts – "skatiens"), viens otram pa diagonāli pretīm. Šis faktors visu minēto kavē, bremzē un apgrūtina. Tāpēc valdības un vadītāji ne vienmēr tiks respektēti. Tauta būs joprojām nepakļāvīga, un mūsu visu uzdevums joprojām būs komunikācija un sadarbība. Darbs, karma, gaitas būs cieši saistītas ar šiem sadarbošanās, kā arī budžeta un veselības jautājumiem.

Turklāt patreizējā planetārā situācija sola arī sarežģījumus attiecībās un ģimenes dzīvē egocentrisma un valdonīguma dēļ; tāpat kā iespējamas smagas attiecības, problēmas ar "mammu" / "dzimteni" gan jēdziena un simbola līmenī, gan arī tradicionāli praktiskā ziņā. Daudzi izjutīs diskomfortu šai sfērā. Cita starpā vakcinēšanās spiediena dēļ. Apsvērs dzimteni pamest. Tāpat piemitīs tendence mētāties pa dzīvi laimes meklējumos.

Karka (Vēža zīme) ir Apas - Ūdens, kamēr Surija ir Agni - Uguns, līdz ar to pie patreizējā planetārā izvietojuma veidojas pita doša – pitogēna situācija, kad ir par daudz "skābes" un cilvēki, piemēram, var kļūt pārlieku temperamentīgi; tāpat var pastiprināti būt gremošanas traucējumi, par daudz "skābes", dusmas, nosliece uz alkoholismu, toksikomāniju un vispār vajadzētu būt uzmanīgiem ar visa veida šķidrumiem. Gremošanas jeb skābes traucējumi būs, piemēram, veģetatīva rakstura, stresa izraisīti. Pieaugs arī veselības problēmas, sarežģījumi, kas saistīti ar galvu, redzi un sirdi. 

  Astroloģija par globāli sadzīviskām iezīmēm 

Surija (Saule) atrodoties Karkā, kas gobāli atbilst 4.bhavai (mājai), rada lielu aizraušanos ar auto transportu. Cilvēkiem kļūst aktuālākas kustāmā un nekustāmā īpašuma lietas. Pieaug tieksme pēc sava mājokļa, interese par arhitektūru; un darbam jeb vispār ar arhitektūru saistītiem jautājumiem situācija šobrīd ir veicinoša. Toties lauksaimniecībai – ne tik ļoti. Surija (Saule), esot zem Šaņi (Saturna) drišti (skatiena), radīs arī problēmas ar kustamo un nekustamo īpašumu, ne tikai interesi. Veiksmīgākie iegūs tēva īpašumu un veiksies biznesā ar kustāmo, nekustāmo īpašumu. Šis ir gudrāko un veiklāko tirgotāju un uzņēmēju laiks. Izdošanās nāks lēnām, bet neatlaidīgi. Galvenais ir izturēt, un tad šie gudrākie, veiklākie, veiksmīgākie baudīs gardus sava darba augļus!

Pastāvēs zināmas izglītības problēmas. Mācības pie šāda planetārā stāvokļa labāk neuzsākt, jo ir liela iespēja, ka tās netiks pabeigtas. Taču iegūt izglītību juridiskajā jeb vēstures sfērā būtu gana veiksmīgāk. 

  ŠAŅI 7.DRIŠTI – baismīgais Šaņi skatiens 

Zināms, ka nav sliktuma bez labuma. Kaut arī Surija (Saule) esošajā planetārajā situācijā zem Šaņi (Saturna) skatiena cieš, nodrošinot problēmas ar ticību sev un pašpaļavību, radot nomāktību un depresīvus noskaņojumus, izraisot miega traucējumus un sliktu pašsajūtu, kā arī veicinot vēl daudzas citas blaknes, tomēr šis savienojums ir labs tam, lai gūtu dzīves pieredzi. Mēs šobrīd izejam nopietnu dzīves skolu.

Mūs sagaida satraukumi, kreņķi, ierobežojumi, izolācija saistībā ar valsti, varas iestādēm, autoritātēm un mūsu pašu Ego. Viedos cilvēkos tas viedumu nostiprinās. Cerīgajos – attīstīs. Bezcerīgie – "cepsies" un dusmosies. Pieņemšana un nepieķeršanās, pacietība un elastība – mūsu apgūstamās pamatmācības šobrīd. Ne velti Ketu (mistiskā ēnu planēta) šobrīd atrodas Vriščikā (Skorpionā), kas pārstāv Latviju un Eiropas Savienību, un tā dzīvnieks ir elastības simbols kaķis, kā arī viedības simbols - čūska. 

Tāpat arī pie šādas planetārās situācijas Šaņi liks mums daudz strādāt, lai varētu kaut ko sasniegt. Nereti būs jādara darbs, kurš ne visai patīk, bet kurš dod rezultātu un turību, taču ne uzreiz un var būt neapmierinātība ar to. Kopumā biznesam situācija laba, taču arī - daudz un smagi jāstrādā, lai kaut kas sanāktu, attīstītos. Fokuss kopumā daudziem būs uz karjeru, sfēras maiņu, biznesa pārorientāciju. 

Mūs sagaida arī dažādi pēkšņi dzīves pagriezieni. Surija, kā minēts, ir mūsu Ego, bet Šaņi liek tam izjust iekšējo spriedzi. Surija un Šaņi nekādi draugi nav. Un Šaņi ļoti patīk likt Suriju "uz bremzēm", "turēt rāmjos" un "dresēt". Šaņi vēlas turpināt mūs disciplinēt un ierobežot, testējot mūsu pacietību un izturību. Līdz ar to grūti laiki būs mūsu pašpaļāvībai un egocentriskumam, tāpat kā valsts veidojumam, valdībām, varas iestādēm.  

Vēdiskā astroloģija par valstiskām tendencēm un tautu

Tauta turpina justies ierobežota, kā cietumā un turpinās protestēt. Čandra (Mēness), kas pārstāv tautu, atrodas Hasta nakšatrā (Mēness zvaigznājā), kuras simbols ir gan atvērta plauksta, gan sažņaugta dūre - divas pretējas lietas, kas liecina gan par draudzīgumu un paļāvību, gan arī par neuzticēšanos un agresiju. Tā uzvedīsies tauta. Būs draudzīgie un paļāvīgie – likumpaklausīgās avis, un nepakļāvīgie – nepaklausīgā tautas daļa. 

Tiekam brīdināti par to, ka tauta "sadosies rokās" un būs gatava "pielietot dūres", demonstrējot noslēgtību un apņēmību. Hasta, kā mēs redzēsim, ir saistīta arī ar visa veida blēdību, viltību un manipulāciju. Šīs lietas patreiz pasaulē valdošajā situācijā neizpaliek un pavisam noteikti turpināsies. Tāpēc nevajadzētu ļaut ar sevi viltīgi manipulēt, vajadzētu izmantot galvas domāšanai, neietekmēties un lēmumus pieņemt patstāvīgi. 

Savā pozitīvajā aspektā dūres simbols savukārt nozīmē spēku, kurš radīsies no atsevišķu daļu vienotas un harmoniskas sadarbības.

Par spīti visam būs daudz optimisma un radošuma.

Tauta savā "cietuma režīmā" iesaistīsies dažādās gan ar prāta spēlēm, gan sportu, gan prasmīgām rokām saistītās aktivitātēs.

Māksla būs visiem. Neatkarīgi no jaunā, interesantā statusa - "vakcinēšanās statusa". Pase mēdz būt pilsoņa un nepilsoņa, taču tagad arī vakcinēšanās; apliecības arī mēdz būt dažādas: dzimšanas, laulības, miršanas un vakcinēšanās. 

  Astroloģija par servisa un apkalpojošo sfēru 

Ierobežojumi tik drīz neizzudīs. Drīzāk otrādi – būs situācijas saasinājums un tie atkal pastiprināsies. Šai režīmā darbosies apkalpojošās sfēras un pie visa pieradīsim. Servisa un apkalpojošo sfēru īpašnieki un darbinieki centīsies saraut, strādās pastiprināti apgrūtinošos apstākļos, tomēr tieksies sniegt labu servisu, apkalpošanu, būt asprātīgi un viesmīlīgi, kamēr apmeklētāji arī mēģinās sadarboties. Un pa visiem kopā mums izdosies. Būs arī tieksme strādāt par daudz, daži kļūs apsēsti ar sevis nodarbināšanu, arvien izdomājot kaut ko jaunu - ko gan vēl esošajā situācijā varētu attīstīt un piedāvāt cilvēkiem. Strādāsim pie lietām neatlaidīgi, cītīgi un sagaidīsim, lai citi darītu to pašu.  

Esošais planetārais izvietojums tāpat arī pastiprinās konservatīvus uzskatus, grūtības pieņemt jauno, skepsi pret pārmaiņām (kas neizbēgami notiek neatkarīgi no skepses), tiekšanos pēc vientulības, kompleksus, psihisko nenoturību, greizsirdību, atkarības, ierobežotu brīvību.

Astroloģija par Mangalu (Marsu), Guru (Jupīteru) un gaidāmajām tendencēm 

Vēl viens planetārais jaunums ir tas, ka 20.jūlijā Mangala (Marss) pameta savu nīčas (vājuma) zīmi Karku (Vēža zīmi) un devās uz Simhu (Lauvas zīmi). Šeit Mangala tehniski jūtas krietni labāk, jo ar Simhas pārvaldnieku Suriju (Sauli) tas atrodas abpusēji draudzīgās attiecībās. Tomēr neiztiksim bez "tomēr" :-) Mums jāņem vērā pašas Surijas izvietojums un apstākļi, kas jau aprakstīti augstāk. Mangala pašsajūta un uzvedība ir tieši atkarīga no mājas saimnieka Surijas labsajūtas. Un tā, kā secinājām, ir pretrunīga.

Taču teikšu, ka, kamēr Mangala pusotru mēnesi atradīsies Simhā, gaidāms vismaz neliels uzlabojums un dinamika saistībā ar īpašumu jautājumiem, fiziskām aktivitātēm, enerģiju, sportu, bet palielinās traumu, ugunsgrēku un nelaimes gadījumu risks, kas savukārt padarīs vēl aktīvāku arī ārstu, īpaši ķirurgu, un operatīvajos dienestos strādājošo darbu, kas arī atrodas Mangala (Marsa) pārziņā. Ieteikšu visiem operatīvajos dienestos strādājošiem un ar medicīnu saistītajiem būt uzmanīgiem.  

Situāciju vēl mazliet uzlabo arī fakts, ka Mangala esot Simha raši (Lauvas zīmē) gan atrodas zem Lielā Labdara Guru (Jupītera) aizsardzības, saņemot tā 7.drišti (aspektu), jo Guru šobrīd atrodas pa diagonāli pretīm - Kumbha raši (Ūdensvīra zīmē). Tomēr šī aizsardzība ir vāja, jo Guru ir Vakri (retrogrādā), tuvojas nīčas (vājuma) zīmei un arī 20.jūlijā iesoļoja sava nīčas (vājuma) nakšatrā (Mēness zvaigznājā) Satabišā.  

Tas nozīmē to, ka Lielais Labdaris vairs nespēj nemaz tik liels labdaris būt. Tas attiecas ne tikai uz Guru ietekmēm, ko tas sniedz Mangalam (Marsam), un uz tā pārvaldībā esošajām lietām, bet arī uz visu pasaulē valdošo situāciju kopumā. Tāpēc atkal ir gaidāms vīrusu un mutāciju "sezonas" saasinājums ar kulmināciju septembra vidū un jaunumiem - turpinājumiem. "Iešūpojamies" jau kopš 20.jūlija.

Tāpat grahu (planētu) patreizējais izvietojums ir apgrūtinošs naudai, finansēm, krypto pasākumiem, labdarībai, partnerattiecībām, bērniem, izglītībai, jurisprudencei un citām ar Guru (Jupīteru) saistītām lietām. Būs grūtāk būt prātīgiem un rīkoties pareizi. Pat viedie un gudrie "gļukos". Sievietes būs pastiprināti neapmierinātas ar saviem vīriem, joprojām turpināsies tendence šķirties, kā arī gaidāmas problēmas ar atvasēm.

Ļoti daudz, protams, ir atkarīgs no planetārā izvietojuma cilvēka dzimšanas brīdī, kā arī no pārējā grahu (planētu) gočara (tranzīta). 

Vēdiskā astrologa konsultācijas online 

Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums