Vēdiskā astroloģija – Surijas Varšaphal jeb Saules Jaunais gads

Vēdiskā astroloģija – Surijas Varšaphal jeb Saules Jaunais gads

Katru gadu Surija (Saule) uzsāk jaunu ciklu, kad tā no Mina raši (Zivju zīmes), kas globāli pārstāv 12.bhavu (māju), ieiet Meša raši (Auna zīmē), kas savukārt ir 1.bhava (māja). Tad sākas Surijas Varšaphal jeb Saules Jaunais gads, kad tā atkal iet cauri visām divpadsmit zodiaka zīmēm. Šis notikums notika 14.aprīlī uzreiz pēc pusnakts. Ko Jaunais Saules gads mums sola? 

Vēdiskās astroloģes prognoze

Globālā līmenī būs šādas pārmaiņas un tendences - ne tikai gaidāmajā gadā, bet arī nākamajā desmitgadē. Skaidrs, ka Covid-19 ir bijusi liela ietekme uz daudziem sabiedrības aspektiem: veselību, finansēm, politiku, drošību, tehnoloģijām u.c. Vai gribam to atzīt vai nē, bet tas nevar būt palicis bez sekām.

Zvaigznes un planētas mums sola, ka ekonomiskās atšķirības palielināsies, tukšosies valstu resursi, toties pieaugs nacionālā apziņa, labējais ekstrēmisms saasināsies, tāpat neizpaliks bez slimībām, klimata pārmaiņām, krīzēm un tehnoloģisko ierīču atkarībām. Tiks testēts gan sabiedrības robustums un pielāgošanās spējas, gan valstis un starptautiskās sistēmas. Esošo sistēmu un modeļu kapacitāte solās nākotnē bieži tikt izsmelta. Draudošais disbalanss starp esošajiem un nākotnes izaicinājumiem, iestāžu un sistēmas spējām tikt ar tiem galā, pieaugs un radīs vēl lielāku sāncensību visos līmeņos. 

Mums būs jāturpina mācīties komunicēt un sadarboties. Ne jau velti Notikuma brīdī Lagna (uzlēcošā zodiaka zīme) atrodas Vriščikā (Skorpiona zīmē), kas globāli sakrīt ar 8.bhavu (māju). Un lagneš (mājas pārvaldnieks) ir Mangala (Marss), kas arī atrodas 8.bhavā (Mithuna raši – Dvīņu zīmē) no Lagnas. Līdz ar to nākamajā Saules gadā izteikti dominēs šī bhava – mistiskā 8.māja, "melnais caurums", Dzīvības un Nāves māja, kas cita starpā pārstāv pētījumus, zinātni, slepenas lietas, astrologus, vakcīnas, mistiskas slimības, vīrusus, izmeklētājus, spiegus, visu slepeno, naudas sākotnējo enerģiju utt. Līdz ar to visas šīs lietas būs aktuālas un veidos Saules gada fonu. Tas turklāt sasauksies ar bērnu, investīciju, politiskiem, finanšu, sporta, radošo, intelektuālo, garīgo pamatspēju un dharmas – dzīves aicinājuma, jautājumiem. Darba un dharmas jautājumi joprojām būs mums īpaši svarīgi, daudzi joprojām vēlēsies un arī pārkvalificēsies.


Mistiskajā 8.bhavā (mājā) turklāt Notikuma brīdī atrodas arī vismistiskākā graha (planēta) – čajagraha (ēnu planēta) Ketu. Šīs grahas enerģija lielā mērā sasaucas ar 8.bhavas enerģiju. Tāpēc minētās bhavas īpašības un nozīme gaidāmajā gadā tiek vēl vairāk pastiprinātas.

Ketu šeit var radīt grūti diagnozējamas un tradicionālām metodēm neārstējamas slimības, kas jāārstē ar nekonvencionālām metodēm. Vislabāk mums būtu transformēties atsakoties izvirzīt pirmajā vietā savu ego, bet tanī pat laikā tas būs sarežģīti. Mūsu globālais uzdevums – atteikties no ego un, kā minēts, mācīties komunicēt vienam ar otru, sadarboties, arī "pa jaunam" – "jaunajos laikos". 

Ne jau bez iemesla mums jāstaigā ar mutes aizsējiem. Rahu, kas vienmēr atrodas pa diagonāli pretīm Ketu, uz vienas ass, pie šādas kombinācijas ir 7 .bhavā (mājā), kas globāli sakrīt ar 2.bhavu (mute = runāšana), skaidri parādot mūsu uzdevumu: prarabha karmu (pagātnes karmu) atstrādājam, bet jauno karmu veidojam caur runāšanu, arī ēšanu un dzeršanu, caur sadarbību un komunikāciju. Kamēr šīs lietas nemākam, jātura mutes ciet – ar aizsējiem. Ir daudz ļaunuma, agresijas, vardarbības, negāciju. Dzīvojam nepareizi, runājam nepareizi, ēdam nepareizi. Tāpēc – jāsien mutes ciet.

Mute ir karma indri – darbības instruments, ar ko mēs izpaužamies radot karmu. Tāpat izpaužamies arī ar citiem karma indri – rokām, kājām u.c. Viss savienojas integrāli caur ūdeni. Ūdens vēl būs liela tēma un arī problēma. Daudziem.

Ketu mums sola daudz neparastus, pēkšņus un negaidītus notikumus. Mētās mūs pa dzīvi, te augšā, te lejā. Jo Ketu grib mums iemācīt nepieķeršanos. Viss ir laicīgs. Vienīgais paliekošais ir garīgās vērtības.

Jaunais Surijas (Saules) gočars (tranzīts), iezvanot Jauno gadu, mistiskā ēnu planēta Rahu ar savu atrašanās vietu, kā arī karmas skolotājs Šaņi un dharmas skolotājs Guru sola to, ka mūs piemeklē un turpinās piemeklēt būtiskas un nenovēršamas klimata izmaiņas, kas pastiprinās ūdens un pārtikas problēmas, īpaši nabadzīgajās valstīs. Tas savukārt veicinās lielo staigāšanu, globālā migrēšana pieaugs, bet pieaugs arī nepatika pret to un labējais ekstrēmisms, līdz ar to būs konflikti, vardarbība un nemieri.

Arī ceļot daudzi tālu vairs negribēs. Turpinās fokusēties paši uz savējo - lokālais tūrisms attīstīsies. Palielināsies atšķirības starp sociālajiem slāņiem – padziļināsies plaisa starp parasto vidusslāni un attīstītāko, izglītotāko, pastāvīgi domāt spējīgāko sabiedrības daļu. Tātad pieaugs gan ekonomiskā, gan intelektuālā līmeņa atšķirības. Nabadzīgākie un mazāk apgaismotie grims vēl zemāk. Savukārt elite, turīgie, domāt spējīgie celsies, izdzīvos.

Valstiski un nevalstiski konkurenti sacentīsies par vadību un dominējošo stāvokli zinātnē un tehnoloģijās, kas radīs potenciāli tālejošus riskus un sekas gan ekonomiskajai, gan militārajai un sociālajai drošībai.

Uzticība valstij kā tādai, valstiskajam veidojumam un institūcijām, iestādēm mazināsies, līdz ar to pamazām, bet nenovēršami šeit gaidāmas pārmaiņas – valstiskais modelis, veidojums mainīsies. Neaizmirsīsim – Surija (Saule) cita starpā pārstāv valsti, autoritātes.

Pozitīvais nākotnes tendencēs būs tas, ka beidzot novērtēsim savējo, gan zemi, gan ražošanu, gan tautu, kā arī orientēsimies uz lokālo, to, kas mums pašiem ir, ražosim vairāk paši - kaut arī būs dārgāk, bet būs labāk; nacionālās jūtas stiprināsies, dzimteni mēģināsim attīstīt, godāt vairāk, ēst - arvien dabīgāk, dzīvot - videi draudzīgāk; vienvārdsakot – sāksim, lai arī pamazām un kūtri, tomēr domāt mazliet tālāk nekā tikai līdz savam degungalam. Nekas cits neatliks – dzīve piespiedīs.

Tāpat gaidāma augšupeja un attīstība medicīnas un izglītības jomās. Caur ērkšķiem uz zvaigznēm. Pārmaiņas visā izglītības sistēmā. Tehnoloģiskā potenciāla attīstība un citi naudas veidi. Naudai vispār ar laiku mainīsies nozīme. Kriptovalūta popularizēsies.

Īsāk sakot – viss būs labi, bet ne uzreiz un ne visiem. Taču šīs pārmaiņas ir nepieciešamas.


  Ko vēdiskā astroloģija prognozē par globālo pandēmiju 

Mutes aizsējus varēsim noņemt apmēram pēc gada, kad Rahu pametīs Vrišabhu (Vērša zīmi) un dosies uz Mešu (Auna zīmi).

Taču veselības aktualitātes tad mainīsies uz galvas, smadzeņu, redzes tēmām. Tās būs saistītas ar vakcinēšanos, bet ne tikai. Vakcinēšanās izraisīs dažādus blakusefektus, tai skaitā ar redzi saistītus, un ne tikai.

Tādējādi zināma stabilitāte sāks parādīties tikai uz 2023.gadu. Tostarp Šaņi (Saturns) piekops karmas rezultāta došanu mums līdz pat 2025.gadam. Darbosies princips "Ko sēsi, to pļausi". Par to būs iespējams lasīt manās turpmākajās prognozēs. 

Savukārt šobrīd, saistībā ar Surijas Varšaphal (Saules Jauno gadu) veselības jautājumi grozīsies ap asinīm, šķidrumiem, muskuļiem, audiem, smadzenēm. Gan jaunas slimības, gan vecās, bet jaunās skaņās, gan arī vakcinēšanās izraisītas problēmas un blakusefekti.

Tāpat jaunā planetārā situācija mums sola, ka dzims vairāk nekā parasti dviņi un sievietes piemeklēs veselības sarežģījumi saistībā ar dzemdībām, šķidrumiem, krūtīm un ginekoloģiska rakstura problēmas. Būs "jaunumi" – vēl nebijušas lietas.

Veselības komplikācijas saistībā ar vakcīnu kombinēšanu arī būs. Ar letāliem iznākumiem.

Vācija turpinās nodarboties ar pētījumiem – veiksmīgi, un izcelsies Eiropas Savienibā. Karmu, likteni, dharmu un darbību Vācija pildīs caur medicīnu un pētījumiem. Norvēģijā, Francijā, Zviedrijā, arī Baltijas valstīs un Eiropas Savienībā vispār – pastiprinātas problēmas tieši sievietēm saistībā ar veselību.

Angliju savukārt vairāk nekā parasti piemeklēs traumas, avārijas, problēmas ar uguni. Problēmas ar uguni būs vispār – dabas katastrofas, zemestrīces, vulkāna izvirdumi: Ziemeļu valstīs, Karību jūras valstīs un tropiskās vulkāniskās izcelsmes salās.

Krievija tostarp mēģinās būt sociāli lielais labdaris.

Savukārt Šaņi (Saturns) un Mangala (Marss) ar savu atrašanās vietu Notikuma brīdī saka mums: pārvietoties nedrīkst, kustība ir ierobežota - jāpasēž uz vietas un jāpadomā. Un arī tas nav bez iemesla, tāpat kā staigāšana ar mutes aizsējiem. Apstāties vajag, dzīve mūs noliek uz lāpstiņām. Savādāk nesaprotam, vērtības ir greizas. Šaņi (Saturns) 3.bhavā, kas globāli sakrīt ar 10.bhavu: kustība tikai uz darbu un no darba. Mangala (Marss) 3.bhavā, kas globāli sakrīt ar 8.bhavu: gan ļoti labi, gan ļoti slikti - kustības ierobežojumi mistisku, nesaprotamu, neparedzētu iemeslu dēļ. 

  Vēdiskā astroloģija savās prognozēs izmanto Mēness zvaigznājus nakšatras 

Surijas gočara (tranzīta) brīdī Lagna (uzlēcošā zodiaka zīme) atrodas Anuradha nakšatrā. Tās simbols ir - "Lotoss". Kopš senseniem laikiem skaidrība, labvēlīgums, zināšanas un apgaismība ir saistītas tieši ar lotosu. Zināšanu dieviete Saraswati un labklājības dieviete Lakšmi bieži tiek attēlotas sēžot uz lotosa zieda. Lotosam ir spēja augt un ziedēt dubļainos, dūņainos ūdeņos. Tas raksturo šīs nakšatras spējas uzturēt sevi tīru un satvisku jebkuros apstākļos. Tas arī izceļ patieso zināšanu ieguves veidu, izejot cauri mentālam, intelektuālam un emocionālam apmulsumam.

Atslēgas vārds Anuradhas darbībai ir "izpēte", "pētījumi". Anuradha "iznes gaismā" dabas apslēptās darbības, izveidojot tiltu starp dabiski nesaderīgām un neharmoniskām enerģijām. Anuradha ir uz mērķi orientēta nakštra. Tās mērķis ir saskaņā ar Visuma enerģiju. Tāpat kā viss pārējais. Anuradhai patīk tiekties pēc mērķa, sadarbojoties grupā, nevis vienatnē. Tāpēc, lai mērķi sasniegtu, mums būs jāsadarbojas – kā jau minēts.

Anuradha veicina komunikāciju starp pretpoliem – starp jauno un veco, starp nobriedušo un nenobriedušo, starp attīstīto un mazāk attīstīto, starp dažādām rasēm un kastām. Vienojošie faktori jeb apstākļi liks mums to darīt – kāds būs rezultāts, tas ir cits jautājums.

Anuradha mēģinās darboties kā universāla «šķīdinātāja». Lielākā daļa Anuradhas tendenču nostāda to ārpus tradiconālās sociālās vides manevriem. Savā ziņā Anuradha ir revolucionāru nakšatra, jo saceļas pret novecojošu domāšanas un darbības veidu. Tāpēc visam un visiem būs jāmainās. Pastāvēs, kas pārvērtīsies.

Viss savīsies vienā, būsim sasaistīti – augstais ar zemo. Atšķirības starp slāņiem pastiprināsies, pieaugs, bet tai pat laikā būs lietas, situācijas, kas definēs sadarbošanos un padarīs visus vienādus. Kā priekšā mēs visi esam vienādi?

Taču tieši Anuradha visā notiekošajā situācijā, kas mums tiek solīta, mēģinās par spīti visam ienest draudzību, godīgumu, uzticēšanos, sirsnību, bezrūpīgumu, dedzīgumu, vadības spējas, izpalīdzīgumu un visumā optimistisku skatu uz dzīvi.

Busim disciplinēti, sirosim okultajās un neredzamajās pasaulēs. Daudzi meklēs palīdzību pie ezotērisko zinātņu speciālistiem. Pētījumu jomā valdīs iniciatīva, impulss un enerģija, kas nepieciešama katram pētījumam. Visiem būs iespējas saņemt notikumus labvēlīgā veidā. Kā parasti, labvēlības līmenis būs gan atkarīgs no paša indivīda attīstības līmeņa un izpausmes rakstura. 

Savukārt Čandra (Mēness) Notikuma brīdī atrodas Bharani nakšatrā

 

Bharani simbols ir "Joani" - sievietes dzimumorgāns. Tā kā dvēsele no astrālā plāna ienāk fiziskajā plānā tieši caur sievietes klēpi, tad nav pārāk grūti ieraudzīt šī simbola saistību ar "vārtiem" uz citu pasauli. Šī simbolika tikpat labi atspoguļo arī ierobežojumus, piesardzību, greizsirdību, slepenību, cīņu, ziedošanos, katarsi, seksualitāti, mātes mīlestību. Bharani tādējādi satur sevī visas augstāk minētās īpašības. 

Bharani galvenā pārvaldošā dievība ir Jama – nāves dēva. Uzskata, ka viņš ir viens no astoņiem «debesu vārtu» sargiem, un viņa uzdevums ir noteikt dvēselei dzīves ceļu pēc tam, kad tā ir atstājusi fizisko ķermeni. Līdz ar to viņam ir jābūt lietpratējam karmas un dharmas likumos. Lai gan Jama ir nāves dēva, tā būtība ir dzīvespriecīga un no viņa nevajag baidīties, bet gan apgūt absolūtu sapratni par dzimšanas, dzīves un nāves procesu. Cilvēka dzimšana ir pirmais solis pretim nāvei, tāpēc arī Bharani pārvalda Jama dēva. Jebkura piedzimšana ir nāve, un jebkura nāve ir piedzimšana; šie divi spēki parodoksālā veidā ir gan apvienojoši, gan antagoniski kā pati nakšatra un tās dievība.

Bharani ir darīšana ar galējībām un līdz ar to tā ir pati ekstrēmākā no visām nakšatrām. Ekstrēmisms būs viens no jaunā cikla atslēgas vārdiem. Bharani šūpojas starp pretstatiem – puritānismu un bohēmu, naivitāti un gudrību, briedumu un brieduma trūkumu, dzīvību un nāvi. Plaisa starp atšķirīgo un atšķirīgajiem palielināsies, bet viss un visi tiks arī vienā vai otrā veidā apvienoti. Interesanta situācija.

Bērnišķība, infantīlisms, vēlēšanās izmēģināt, ego, agresija un neapvaldīta kaisle sagādās problēmas. Bharani universā nekam nav noliktas robežas. Izteikta mijiedarbība starp sievišķo un vīrišķo - dabas spēks, kas rada pievilkšanos starp pretējiem poliem. Nespēja pretoties šim spēkam un pārlieka pakļaušanās kaislībām var likt krist par upuri neizvēlībai un ar to saistītām sekām.

Bharani tomēr arī piespiež pie zemes, jo Bharani ir ierobežojoša nakšatra, bet nospiestība nemēdz būt pārāk ilga. Galējības liks iziet cauri milzīgām transformācijām un radikālām pārmaiņām, nonākot un uzsāktot kaut ko pilnīgi jaunu.

Bharani nežēlība rodas no atbildības trūkuma par savu paša rīcību. Tādējādi cietīsim bezatbildīgu, izlutinātu bērnu dēļ.

Un bērni vispār būs svarīga, aktuāla tēma. To nosaka Guru (Jupīters) ar savu atrašanās vietu kombinācijā ar Čandras (Mēness) atrašanos Bharani. Bērni, protams, vienmēr ir svarīgi. Taču, ja grahu (planētu) stāvoklis kādu tēmu īpaši izceļ, tad tas nozīmē lielāku akcentu, fokusu, sabiezinājumu. Situācija saistībā ar bērniem solās būt nevienkārša. Caur atvasēm var nākties atstrādāt karmu.

Ašvini simbols ir zirga galva, bet to pārvaldošā dievība – Ašvini Kumari. Ašvini Kumari viens no mitoloģiskajiem tēliem ir brāļi dziednieki, kas ar dzīvinošo prānu gan dziedina, gan dod impulsu mērķu sasniegšanai. Tas satur sevī ideju par jauniem sākumiem. Ašvini Kumaras ir divi debesu jātnieki. Viņu vārdi ir Dashra un Nasatja, ko tulko „palīdzību nesošais" un „patiesais". Ja būsim patiesi, vismaz paši pret sevi, tad mums tiks nesta palīdzība.


Surija (Saule) un Šukra (Venēra) atrodas Ašvini nakšatrā.

Surija un Šukra Ašvini sola mums jaunus sākumus saistībā ar valsti, medicīnu, autoritātēm, attiecībām.

Ašvini varā ir "padarīt vecu cilvēku par jaunu, kā arī „uzcelt" mirušos atpakaļ dzīvē", dziedināt un pārstāvēt ātrus procesus: ātra nāve, ātra saslimšana, ātrs bizness, ātra pārvietošanās, avārijas.

Medicīna būs dubultā, jo Ašvini Kumaras ir divi, – gan tradicionālā, gan netradicionālā medicīna sadarbosies. Biznesa idejas būs fiksas, labi ātram biznesam, labi jaunam, nebijušam pārvietošanās līdzekļu biznesam, drosmīgiem jauniem biznesiem – bet uzmanīgi, lai nav pārlieku drosmīgi – nereālistiski. Jaunas, nopietnas attiecības labāk neuzsākt.

Nakšatras pārvaldnieks ir graha (planēta) Ketu. Tas saistīts ar sākumiem un tādējādi arī ar nakšatrai piemītošo ierosinošo impulsu. Starp grahām tieši Ketu ir vienīgā, kas reprezentē pagātnes spēku, kas var palīdzēt dziedināt cilvēku tagadnē. Ketu reģenerējošā un atjauninošā spēja ir radniecīga Fēniksam, kas atdzimst no pelniem. Tādējādi izpaudīsies Ketu pozitīvais faktors. Nakšatras radošums ir līdzīgs Ketu pirmatnējam radošajam potenciālam, kas rodas no gribas aspekta dabā. Spēks būs tieši mūsu domai. Ko domāt – nosakām mēs paši. Tomēr šis gribas aspekts dažkārt var kļūt tik spēcīgs un nepārvarams, ka to grūti kontrolēt vai vadīt. Un šeit arī sākas nakšatras problēmas.

Būs mēģinājumi veikt varoņdarbu bez atbilstošas apdomāšanās. Tomēr, ja varoņdarbi izdosies, tas būs kaut kas jauns un īpašs. Nakšatra uzticas maģijai un teicienam „viss ir iespējams".

Vēdiskā astroloģija par 6. - Satru - Izdzīvošanas spēka un Abhičaras - enerģētisko triecienu bhavu (māju) 

Surijas (Saules) gočara (tranzīta) brīdī īpaši akcentēta ir Meša raši (Auna zīme), kas globāli atbilst 1.bhavai (mājai), bet no Lagnas sakrīt ar 6.bhavu. Tur, protams, atrodas pati Surija, kas pārstāv tādas lietas kā: valsts, valdība, autoritātes, ego, gars; Čandra (Mēness), kas savukārt atbild par visa veida šķidrumiem, lauksaimniecību, emocijām, psihi, ūdeņiem; kā arī Šukra (Venēra), kuras pārziņā savukārt ir medicīna, dziedniecība, auto, āda, reproduktīvā sistēma, komforts, greznība u.c.

6.bhava (māja) skaitās reizē gan laba, gan slikta. Jo tā pārstāv gan izdzīvošanas spēku un spēju pastāvēt pa sevi, gan arī enerģētiskos triecienus.

Abhičara - negatīvi enerģētiskie triecieni un planetārās kombinācijas - ir ārējo spēku aktīva ietekme uz cilvēka dzīvi, kā noteiktas karmiskās konsekvences, kas izriet no paša cilvēka izraisītām darbībām. Nereti tie ir problemātiski, mistika rakstura notikumi, kas nepakļaujas loģikai un apstākļiem, kā arī neļauj sasniegt vēlamo rezultātu, hroniskas neveiksmes. Sarežģītas dzīves situācijas, kas nekādi nerisinās un var būt saistītas ar naudu, auto vai īpašumu. Fiziski defekti, nopietnas veselības problēmas, kas var nepadoties parastai medicīniskai ārstēšanai un to neitralizēšanai nepieciešamas speciālas upaijas (ziedojuma, pielabināšanās darbība), kā arī problemātiskas attiecības, tās neveidojas vai arī smagas konfliktsituācijas, konfrontācijas.

Savukārt spēcīga 6.bhava (māja) dod mums lielu izdzīvošanas spēku un izredzes uzveikt neveiksmes, konkurentus, atrisināt problēmas un izkļūt vienmēr cauri sveikā.

Jaunais Surijas (Saules) cikla uzsākšanas brīdis, 6.bhava (māja) un viss augšminētais sola mums to, ka pasaulē joprojām būs aktuāli veselības jautājumi, parādi, kredīti, slimības – vecās jaunās skaņās, jaunas, vakcinēšanās radītas, konflikti, dzīvnieki, serviss, pakalpojumu un medicīnas sfēras. Valdība mēģinās ieviest uzlabojumus, veicinošas, pozitīvas pārmaiņas darba sfērās, īpaši, kas saistītas ar servisu. Bet rezultāti būs pretrunīgi. Būs servisa sfēras, kas pat attīstīsies, izdzīvos, būs tādi, kas tik un tā strādās – dzīvos paralēli, strādās no mājām, pa kluso, bet būs arī, kas bankrotēs.

Liels fokuss būs uz medicīnas, pētniecības, vakcīnu, slimību, vīrusu jautājumiem. Mediķiem būs daudz darba. Valsts, valdība savienosies ar tautu caur medicīnu. Joprojām vismaz daļēji strādāsim, mācīsimies, komunicēsim no mājām. Bet citi tā arī gribēs. Labi biznesam saistītam ar slimnīcām un medicīnu. Valdība mēģinās ļaut strādāt, veicināt strādāšanu, bet tautai būs jāpilda dharma – pienākums, caur 6.māju un tās noteikto situāciju.

Šo Saules Jauno ciklu raksturo šādi atslēgas vārdi: Caur globāliem dzīves sarežģījumiem tiks testēta mūsu kopējā dzīves orientācija. Mūsu liktenis atkarīgs no mūsu ego. Mēs tiekam virzīti uz gudrību, viedību. Cik tālu tiksim, ir mūsu ziņā. Pastāvēs, kas pārvērtīsies.


By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums