VĒDISKĀ ASTROLOĢISKĀ PROGNOZE 2022


Vēdiskā astroloģiskā karte 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas! 


Labdien, mani mīļie! 

Šoreiz, veidojot savu Jaunā 2022. gada Vēdisko Astroloģisko prognozi, izmantoju divus prognozēšanas veidus, kā arī apskatīju būtiskāko aktuālo gočaru (planetāro tranzītu) un Saules – Mēness aptumsuma tuneļus 2022.gadā. 

Teikšu, ka kopumā 2022.gads solās būt salīdzinoši labāks. Situācija vairāk racionāla, konstruktīva, ne tik destruktīva kā tas bijis līdz šim. Tas tāpēc, ka esam / būsim ar situāciju apraduši, gan arī tāpēc, ka visi notikumi un procesi 2022.gadā solās būt dinamiskāki un aktīvāki, bet tai pat laikā prātīgāki.

Mums būs daudz enerģijas, lieli mērķi, plāni, kā arī dažādi talanti liks par sevi manīt un sāks raisīties; būs virzība un sabiedriskās aktivitātes, tomēr to visu ieskaus ilūzijas. Tāpēc ieteikšu enerģiju novirzīt pārdomāti un izvērtēt, cik kas ir reāli, īstenojami un – galvenais – vai tas man ir nepieciešams? Darīt un darboties vajag, taču atbildīgi. Nepārdomāta rīcība un pēcāk citu vainošana ir atbildības neuzņemšanās.

Būs tendence reizēm grūti sevi organizēt un problēmas ar disciplīnu. Ar to ieteicams strādāt pastiprināti, citādāk neizdosies lietas īstenot. Kopumā būs liels dzīvības spēku resurss, bet arī mentālā spriedze. Strauji, negaidīti pagriezieni, kāpumi un kritumi, neparasti notikumi, daudz skandālu un baumu – tas viss mūs sagaida Jaunajā 2022.gadā!

Globāli fokuss un centieni tiks nobīdīti uz darba sfēru, karjeru, un šajā lauciņā virmos lielas kaislības. Situācija būs veiksmīga darbam, kas saistīts ar dharmu, veselību, finansēm, politiku, informāciju, piemēram, komunikācijas kontrolieri, finanšu mākleri. Sistemātiski un disciplinēti darbojoties (vieni no Jaunā Gada atslēgas vārdiem) veiksies vērtspapīru, akciju un kripto valūtas tirgū. Vispār būs laba situācija grāmatvežiem, uzskaitvežiem, lietvežiem un tamlīdzīgi. Tomēr būs arī tā, ka atsevišķas nozares un darba veicēji periodiski tiks ļoti noslogoti, kas novedīs pie izdegšanas un darbinieku trūkuma.

Mērķtiecīgi tiksim arī vakcinēti un tiks strādāts tālāk ar jaunu vakcīnu izgudrošanu. Īpaši šeit izcelsies Vācija (vāciski runājošās valstis), arī Krievija kaut ko mēģinās izgudrot, kamēr Amerika vairāk mīcīsies uz vietas. Globāli veselības problēmas būs saistītas ar rokām, vēderu, kuņģi, dzirdi un pēdām. 


Pasaules mērogā svarīgas būs trīs tēmas: dharma – misija, aicinājums, likums; bērni un resursi. No vienas puses, mūsu resursi, ieguldījums ir mūsu bērni, taču būs jāsaprot, ka viņi nav vecāku īpašums, bet gan karmisko likumsakarību rezultāts. Bērniem būs problēmas mācīties, grūti kārtot eksāmenus. Resursi būs tēma arī tādā ziņā, ka gan budžets, gan dharma un likumi tiks nobīdīti uz resursiem, piemēram, elektrību. Saistībā ar to gaidāmas lielas kaislības.

Savukārt dharmas tēmas ietvaros joprojām aktuāli, arī sarežģītā izpildījumā būs bēgļu un cittautiešu jautājumi globālā mērogā. Šīs problēmas vēl tikai pastiprinās un nokaitēs jau esošo un daudziem apnikušo Covid apzīmogoto situāciju.

Tāpat aktuālas tēmas būs īpašumi (kustamie, nekustamie), pedagoģija, mājsēde un ierobežojumi. Tie būs, protams, valsts uzlikti. Gaidāmas problēmas ar auto, labklājību, budžetu un valsti. Reliģiju, tradīcijas, likumus – negribēsim ievērot. Tāpēc būs zināmas kriminālas noslieces un klibos attiecības ar valsts varu. Atmosfēra būs pat tik nokaitēta, ka slepeni nelabvēļi spridzinās ar valsts varas struktūrām saistītas iestādes.

Teikšu, ka Covid-19 izraisītā situācija beigsies tikai ap 2023.gada beigām, tāpēc aicinu visus būt pacietīgiem, saprotošiem vienam pret otru un pielāgoties, sadarboties!


Šukra (Venēra) gaidāmā gada horoskopā ir vakri (retrogrāda). Gan tāpēc, gan ne tikai tāpēc – mīlas frontē nekas pārāk spīdošs netiek solīts. Askētisms, konflikti, vilšanās un dīkstāve. Atkārtosies attiecību un bijušu attiecību jautājumi. Kopumā fokuss vairāk būs uz darbu, un prāts valdīs pār jūtām. Atkārtosies procesi un situācija medicīnā, jo Šukra pārstāv arī šo sfēru. Reizēm viss it kā stāvēs uz vietas, un slimnīcās vairāk nonāks bērni.

Tauta ik pa laikam jutīsies nomākta un sūdzēsies. Tai pietrūks viegluma komunikācijā, uztverē un attieksmē. Pie tā būtu vēlams strādāt, tāpat kā attīstīt Paļaušanos. 

Jaunā gada horoskopā mistiskā ēnu planēta Guļika (Šaņi jeb Saturna dēls) atrodas Lagnā – 1.mājā, kas ir mūsu personība un veselība. Šeit Guļika to tad arī skars - pašu svarīgāko - cilvēka personību.

Guļika izraisīs dažādas personības problēmas, darīs cilvēkus vērstus sevī, atsvešinātus, drūmus, ar kompleksiem. Guļika parasti šeit izraisa karmiska rakstura, mistiskas veselības problēmas. Tā māca ar pātagu, rada ekstremālas situācijas, lai transformētu apziņu. Tādēļ mūsu uzdevumi šajā gadā būs savas personības pilnveidošana, sekošana veselībai un palīdzēšana citiem.

Prognozētais sasaucas ar mistisko ēnu planētu Mēness Ziemeļu mezgla Rahu un Dienvidu mezgla Ketu gočaru (tranzītu), kas gaidāms 17.martā. Tas saskan arī ar Jaunā gada Navamšu (otra svarīga karte) un Moon Chart (karte, kas izriet no Mēness atrašanās vietas). 

Vēdiskā astroloģija prognozē. 

Latvija.

Visi minētie globālie procesi, protams, skars un ietekmēs arī Latviju un šeit notiekošo.

Arī latvieši centīgi strādās, un darbs, karjera būs daudzu mērķis. Turklāt situācija darbam būs samērā laba. Darba gaitas, protams, saistītas ar valsti, valdību, spēju komunicēt un sadarboties ar to, kā arī valdības uzliktajiem ierobežojumiem.

Konflikti ar valsti, valdību, likumiem saistībā ar minēto un vakcīnām, vakcinēšanos joprojām būs. Tie beigsies ar cietumu un letāliem gadījumiem. Būs arī kriminālas noslieces.

Spēja un nespēja sadarboties sitīs augstu vilni, un būs ievērojamas nesaskaņas starp valsti – dharmu – likumiem no vienas puses un darba gaitām – apkalpojošo sfēru – medicīnu no otras puses, kā arī saistībā ar ārzemēm, ārzemju sadarbības partneriem un braucieniem.

Situācija solās būt diezgan drastiska, jo ļoti tuvos grādos Latvijas gada horoskopā atrodas Šaņi (Saturns) un Mangala (Marss), kas ir divas varenas savā starpā nedraudzīgas enerģijas. Kā mierinājums kalpo tas, ka Šaņi tomēr ir pats savā zīmē Makarā (Mežāzī), kamēr Mangala ir spēka zīmē ūčā – tātad arī jūtas labi. Tomēr Mangala pārstāv 12.bhavu (māju), kas ir dusthana (problēmmāja) un atbild par zaudējumiem, ierobežojumiem un 7.bhavu, kas ir maraka (ar nāvi saistīta) un atbild par sadarbību. Tāpēc dzirksteles saistībā ar šo māju tēmām šķīdīs.Arī latviešu uzdevums ir pieiet veicamajiem darbiem reālistiski un, pirms ko sākam darīt, visu labi apdomāt. Tādā veidā mums tiks dota iespēja caur karmu gūt ļoti labus rezultātus. Koncentrēšanās uz dharmu un darbu nesīs pozitīvu iznākumu.

Arī Latvijā būs daudz darba mediķiem, policistiem, militāristiem un tamlīdzīgi. Tāpat kā juristiem, padomniekiem, auto un izglītības sfērās strādājošiem, interjeristiem un dizaineriem. Samērā laba situācija būs pedagogiem un lauksaimniekiem. Veiksies patstāvīga darba veicējiem, kas strādās no mājām, individuāli. Tā arī turpināsim – daudzi strādās no mājām. Situācija karjerai it kā laba, bet panākumi nāks lēnām. Tāpat gaidāmi konflikti ar kolēģiem un padotajiem, bet konkurentu uzveikšanai stāvoklis būs labs. 

Mistiskā ēnu planēta Ketu Latvijas Jaunā gada horoskopā atrodas 6.bhavā (mājā) Višakha nakšatrā, kuras simbols ir Triumfa arka. Līdz ar to, jā, kādā brīdī mums būs ilūzijas par to, ka vīrusus esam uzvarējuši, bet tad tie dīvainā kārtā nāks atkal atpakaļ. Rahu – Ketu ass ir starp 12. - 6.bhavām, kas nav laba kombinācija parādiem. Ar tiem būs nopietnas problēmas. Vai nu paši aizdosim un nesaņemsim atpakaļ, vai aizņemsimies un neatdosim. Tāpēc 2022.gadā labāk ir iztikt bez parādiem. 


Ļoti akcentēta Latvijai ir arī 11.bhava (māja), kas atbild par Labhja (Labklājību). Tā ir ārgala - eksistenciālā dzīves sfēra, kas nodrošina 1., 2. un 4.bhavas. Tā ir karmas rezultāts kā ienākumi un ieguvumi. Vēlmes un to apmierināšana. Arī uzņēmējdarbība, sabiedriskās aktivitātes un kompānijas. Jaunākās tehnoloģijas, vecākie radinieki. Neapmierinātība ar iegūto un nespēja kontrolēt vēlmes.

Šai bhavā (mājā) atrodas trīs svarīgas ar cilvēka «Es» saistītas grahas (planētas) – Surija (Saule) - Gars, Čandra (Mēness) - Dvēsele un Budha (Merkūrs) – Prāts. Šīs grahas simbolizē arī valsti, tautu un žurnālistus. Tāpēc teikšu, ka svarīgi procesi Latvijā grozīsies tieši ap 11.bhavu un tās pārstāvētajām lietām.

. 


Šo svarīgo procesu ietvaros saņemsim zināmu palīdzību no valdības, mums tiks dotas labvēlīgas iespējas, būs investīcijas, kā arī veiksmīgas finansiālās spekulācijas un ieguldījumi. Daudziem būs vairāki ienākumu avoti, kas nāks caur sabiedriskām aktivitātēm. Mūsu iespējas noteiks mūsu karmas rezultāts. Tiksim pāri sarežģītām situācijām un spēsim lietas atrisināt sev vēlamajā virzienā. Būs labi gūt ienākumus caur literāro darbību, mākslu, informāciju. Ienākumi būs arī saistīti ar īsiem braucieniem - komandējumiem, izsaukumiem. Laba pozīcija zinātniekiem, inženieriem, matemātiķiem.

Planētu pulcēšanās vietā 11.bhavā (mājā) nejūtas labi tieši Budha (Merkūrs), kurš tur ir nīčā (vājuma zīmē) un zaudē Surijai un Čandrai pēc grādiem, kas nozīmē, ka ar bērniem gaidāmas problēmas saistībā ar sabiedriskajām aktivitātēm, valsti, pedagoģiju, budžetu un pārvietošanos 

Latvijas gada horoskopā ēnu planēta Guļika (Šaņi dēls) atrodas 2.bhavā (mājā), kas nozīmē, ka apgrūtinātā situācijā atradīsies viss ar muti saistītais (ēšana, dzeršana, runāšana) un budžets. Guļika grib likt mums transformēties caur šīm sfērām. Latviešiem kopumā ir slikta naudas karma, jo mēs neesam izpratuši naudas enerģiju, nozīmi un mums ir nepareiza attieksme pret to.

Arī Latvijā tauta ik pa laikam jutīsies nomākta un sūdzēsies, sūdzēsies, vēlreiz sūdzēsies. Nekas jauns – latviešiem tas patīk :-) ar iemeslu vai bez. 


Vēdiskā astroloģija prognozē.
Citas valstis. 

Globāli gaidāmas problēmas ar kaimiņiem un kaimiņvalstīm.

Lielas kaislības Amerikā saistībā ar budžetu, veco paaudzi, valsts iekārtu, kustību un slimībām, vakcinēšanos. Notiks dzimumu cīņa par darba vietām un ievērojamiem valstiskiem posteņiem.

Krievija tēlos viedo, konfliktēs gudri un diplomātiski, kā arī mēģinās ietekmēt resursus, kur zaudēs. Mēģinās gūt ietekmes pasaulē un, protams, arī Latvijā, izmantojot globālo situāciju.

Vāciski runājošās zemes būs izlēmīgas un rīkosies drosmīgi. Arī Francija. Latvija un šīs valstis uzturēs kopīgu valodu.

Polija rīkosies gudri, sistemātiski un neatlaidīgi. Kaut ko šādā veidā arī panāks un savas ieceres īstenos, taču ne visas. Būs atsevišķi smagi momenti, kas skars arī Latviju. Būs spridzināšanas. Īpaša saikne Latvija – Vācija – Polija.

Austrālija, Spānija, Turcija – pozicionētas spēcīgi, stipri turēsies par spīti grūtībām. 


Vēdiskā astroloģija prognozē.
Globālie planetārie tranzīti.

Rahu – Ketu gočars (tranzīts)

2022.gada 17.martā notiks svarīgs planetārais tranzīts, kad savu asi mainīs abas mistiskās čajagrahas (ēnu planētas) Mēness Ziemeļu un Dienvidu mezgli Rahu un Ketu. Rahu no Vrišabha raši (Vērša zīmes) iesoļos Meša raši (Auna zīmē), kamēr Ketu no Vriščika raši (Skorpiona zīmes) iesoļos Tula raši (Svaru zīmē). Globāli tas nozīmē, ka 2. un 8.bhavas (mājas) vairs nebūs Rahu - Ketu akcentētas. Tās bija budžets, mute – mutes aizsēji, runāšana, ēšana, dzeršana un mistisko slimību, vakcīnu, nāves mājas. 17.martā un tā veselu gadu un 8 mēnešus Rahu – Ketu ass būs 1. - 7. Šeit rodas cerība, ka mutes aizsējus varēsim ņemt nost, vismaz periodiski; tomēr 1.bhava (māja) ir cilvēks pats, viņa veselība, ķermenis, kamēr 7.bhava (māja) ir sadarbība, komunikācija, partneri, biznesa partneri, kas kopsummā nozīmē to, ka globālā apmērā veselības problēmas, slimības un vīrusi vēl būs. Mazliet citādākā izpildījumā, bet būs.

Visas grahas 2022.gadā ies cauri Rahu – Ketu karmiskajām skavām 1.un 7.bhavā. Līdz ar to viss, kas saistīts ar mūsu cilvēcisko būtību, radību, visas mūsu dzīves jomas, jautājumi, tiks pārbaudīti, kristalizēti un transformēti caur 1. un 7.dzīves sfērām. Attīstītākajām dvēselēm tas notiks transformēšanās un apziņas celšanās līmenī – pastāvēs, kas pārvērtīsies -; kamēr mazāk attīstītajām - gaidāmas problēmas ar visu, kas ies cauri Rahu – Ketu asij, kur visas sfēras kristalizēsies sarežģīti, caur problēmām 1.un 7.dzīves jomās.  

Guru (Jupītera) gočars (tranzīts)

Guru gočars būs 13.aprīlī, kad Lielais Labdaris no Kumbha raši (Ūdensvīra zīmes) dosies uz Mina raši (Zivju zīmi), kur tas atradīsies veselu gadu un būs svakšetra (pats savā zīmē). Tā arī ir norāde uz to, ka šis gads tomēr būs veiksmīgāks un pozitīvāks nekā iepriekšējie. Mina raši gan globāli ir pēdējā 12.zīme, kas norāda uz kādu noslēgumu, beigām, arī izolāciju, transformāciju. Tas viss, kā jau augstāk aprakstīts, mūs piemeklēs, un Guru gočars iezīmēs Vecās ēras pēdējo posmu, kas būs saistīts tieši ar Guru karakām: dharmu, likumiem, valsti, tās veidojumiem, tradīcijām, reliģiju, izglītību. 


Šaņi (Saturna) gočars (tranzīts)

Vēl viens svarīgs gočars būs 29.aprīlī, kad Šaņi (Saturns) no Makara raši (Mežāža zīmes) dosies uz Kumbha raši (Ūdensvīra zīmi), kur tas atradīsies gandrīz trīs gadus (kas izskaidrojams ar Šaņi retrogrādu) un būs svakšetra (pats savā zīmē). Tā nu atrodoties globālajā 11.bhavā (mājā), Šaņi būs gana daudz laika, lai dotu mums sapelnīto karmas rezultātu.

Savukārt ieejot globālajā 12.bhavā Mina raši (29.martā, 2025), Šaņi gočars iezīmēs Vecās ēras pēdējo posmu, kas būs saistīts tieši ar Šaņi karakām: darbu, karmu, organizāciju, formu, slimībām, slimnīcām, nabadzību, īpašumiem, resursiem.


Vecās ēras beigu posmu iezīmēs Guru gočars 2022.gada 13.aprīlī, turpinās Rahu – Ketu gočars 2023.gada 29.novembrī un nobeigs Šaņi gočars 2025.gada 29.martā. 

Retrogrādi un Saules – Mēness aptumsuma tuneļi 2022.

Šajos periodos vislabāk neko svarīgu neuzsākt. Tas, protams, atkarīgs no katra cilvēka individuālā horoskopa un no tā, kuras sfēras retrogrāda graha pārstāv, kā arī, vai cilvēks vēlas procesu veikt atkārtoti un no citiem faktoriem. Bet galvenā vadlīnija tomēr būtu – uzmanīgi, ja var pagaidīt, tad pagaidīt. Īpaši tas attiecas uz tuneļiem kopumā un sfērām, par ko katra retrogrāda graha atbild.  

Aptumsuma tuneļi: 

27.aprīlis līdz 18.maijs un 22.oktobris līdz 11.novembris

Retrogrādi:

Šukra (Venēra) 1. - 29.janvāris

Budha (Merkūrs) 14.janvāris – 4.februāris; 10.maijs – 3.jūnijs

Šaņi (Saturns) 5.jūnijs – 23.oktobris

Guru (Jupīters) 28.jūlijs – 24.novembris

Mangala (Marss) 30.oktobris – 31.decembris Vēdiskā astrologa konsultācijas online

Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums