Vēdiskās Astroloģijas prognoze. Novembris – decembris 2021.


Vēdiskā astroloģiskā karte. 

Astroloģisko karti (Janma Kundali) iespējams sastādīt cilvēkiem, valstīm, notikumiem, jautājuma uzdošanas brīdim un daudzām citām lietām, procesiem. Vēdiskā astroloģija jeb Jyotish strādā ar katru cilvēku individuāli. Tiek sastādīta personīgā dzimšanas karte, kam par pamatu ņem laiku un vietu, kad bērns nācis pasaulē. Līdz ar to vēdiskās astroloģiskās kartes nav prognožu, aprakstu, ieteikumu vispārinājumi. Turklāt Jyotish speciālists ņem talkā arī savu intuīciju. Tādējādi ikviens vēdiskais astrologs strādā citādāk. Atrast savu vēdisko astrologu ir līdzīgi kā atrast katram savu jebkuru citu speciālistu – ārstu, kosmetologu, frizieri, treneri un tā tālāk. Lai izdodas! 

Vēdiskā astroloģija par planetārajiem jaunumiem

16.novembrī Surija (Saule) pārvietojās no Tula raši (Svaru zīmes) uz Vriščika raši (Skorpiona zīmi), pametot savu nīčas (vājuma) zīmi, un veselu mēnesi – līdz pat 16.decembrim - tā atradīsies sambanhā (planetārajā savienojumā) ar mistisko čaja grahu (ēnu planētu) Ketu. Kā arī 20.novembrī šai kompānijai pievienosies jautrais, ātrais, kustīgais Budha (Merkūrs), kurš kā bezrakstura graha (planēta) mēdz pārņemt citu grahu uzvedību. Visas trīs grahas atradīsies neveselīgi tuvos grādos, tādējādi savā starpā "karojot" un Budham esot aštami (apdegušam), kas nozīmē to, ka mistiskām, karmiskām, iluzioriskām ietekmēm būs pakļauts mūsu gars, prāts, domas, mūsu es un arī valsts varas iestādes, valstiskie veidojumi. Domas, sajūtas, notikumi un procesi būs tādi kā miglā tīti, aizplīvuroti, nesaprotami un neskaidri.  

Surija tātad simbolizē Atmanu (garu), bet Ketu ir Mokša Graha (paša apzināšanās un atbrīves spēks). Šis planetārais savienojums ir veiksmīgs apziņas transformācijai, bet visam citam – ne īpaši. Ketu, būdams čaja graha (ēnu planēta), ir abu lumināriju "slepkava", jo veic Saules un Mēness aptumsumus. Ketu ir kā melnais caurums laikā un telpā, nesaudzīgs un briesmīgs, kas pārnes garu uz bezgalību un mūžību.

Ketu ir neprognozējams un var radīt pēkšņas, negaidītas un radikālas pārmaiņas cilvēka dzīvē; bieži vien nezināsim, ko paši gribam un ko darām, jutīsimies nelāgi.

Tomēr teikšu, ka redzamais sliktais ir neredzamais labais, un, ja vien dzīvojam nekam īpaši nepieķeroties, tad Ketu nemaz tik kaitniecisks nav.

Veselības ziņā šai periodā pastāv pastiprināts sirds un asinsvadu slimību, nenoturīgas psihes, uzmācīgu ideju risks. 

  Vēdiskā astroloģija par aktualitātēm un situāciju Eiropā 

Globāli Vriščika (Skorpions) ir 8.bhava (māja), kas atbilst Eiropas Savienībai un īpaši – Latvijai. 8.bhava pēc savām karakām (īpašībām) līdzinās Ketu. Līdz ar to Eiropas Savienības valstīs joprojām paredzamas problēmas ar vīrusiem, slimībām, vakcinēšanos un ierobežojumiem. Būs jāsadarbojas operatīvajiem dienestiem, slimnīcas būs noslogotas, vairākās Eiropas valstīs tiks ieviesti vēl nebijuši ierobežojumi, daudzās valstīs būs atļauta kustība "mājas – ēdiens", tauta būs izolēta, bet daži pamanīsies aizrauties ar bohēmu un ne visi ierobežojumu un izolācijas dēļ jutīsies slikti, nezaudēsim savu humora izjūtu un pratīsim iegūt prieku no „dzīves drāmas". Vairāk attīstītās, vecākās dvēseles būs novērotāja statusā, bet jaunākās, mazāk pieredzējušās pilnībā ienirs dzīves spēlē.

Surijas gočara (Saules tranzīta) brīdī Čandra (Mēness) atrodas Revati nakšatrā (Mēness zvaigznājā), kas ir pēdējā – 27.no nakšatrām, tātad noslēdzošā.

Tas nozīmē to, ka šis ir pēdējais cēliens – visus spiedīs savakcinēties, pa lielam tas arī izdosies, nebūs jēgas pretoties un šīs būs esošās globālās situācijas beigas. Taču katras beigas ir kaut kā jauna sākums. Tāpēc pa īstam viss beigsies tikai ap 2023.gada noslēgumu.  

  Astrologa prognoze un ieteikumi 

Daudzus joprojām nodarbinās Dharmas jautājumi, un dharmas izvērtēšanai šis ir labs laiks. Lai atrastu savu patieso dzīves ceļu, ir jāmācās ieraudzīt dzīves ainu kopumā. Tas var notikt tikai tad, ja indivīdam izdodas būt saskaņā ar Visuma garu, kas savukārt ir savienots ar kolektīvo apziņu. Mūsu masu apziņai izdosies savienoties ar kolektīvo apziņu.

Šai periodā nebūtu vēlams veikt smagas operācijas. Iespējami nelaimes gadījumi ar sliktu rezultātu. Toties vēlama ir dažādu darījumu veikšana – bizness, informācijas apmaiņa; dažādas attiecības; radošā darbība, diplomātija, eksāmenu kārtošana; automašīnu, māju un citu vērtīgu priekšmetu iegāde; žēlsirdīgas un laipnas darbības; mācīšanās, īpaši - okultās un garīgās disciplīnas; kā arī dažādu nepabeigtu darbu pabeigšana.

Zināms globāls uzlabojums, pacēlums gaidāms Surijai (Saulei) ieejot Dhanu raši (Strēlnieka zīmē) 16.decembrī. Taču pēc tam Surija ies cauri abām Šaņi (Saturna) zīmēm – Makara raši (Mežāža zīme) un Kumbha raši (Ūdensvīra zīme), kur skarbais, bet taisnīgais Šaņi testēs un turēs "uz bremzēm" spoži mirdzēt gribošo Suriju. Bet par to vairāk – manos nākamajos bloga rakstos.

 
Vēdiskā Astroloģija prognozē par valstīm un gaidāmo nākotni

5.decembris būs ļoti zīmīgs datums. Skaitlis "5" – Piektais Elements: visi četri elementi (Uguns, Ūdens, Gaiss, Zeme) neko nespēj pasākt bez piektā un galvenā elementa – Mīlestības. Šai laikā būs novērojama liela planētu koncentrācija Vriščika raši (Skorpiona zīmē), globālajā 8.bhavā (mājā). Šeit atradīsies veselas piecas grahas (planētas). 

Šīs bhavas pārziņā ir vakcīnas, vīrusi, slimības, nāve, karš u.c. Karots, kā zināms, mūsdienās tiek pavisam citādāk nekā agrāk. Karš notiek visu laiku – neredzami. Tādu grahu kā Mangala (Marss), Ketu, Surija (Saule), Budha (Merkūrs) un Čandra (Mēness) vienlaicīga atrašanās 8.bhavā to tikai apstiprinās.

Šai laikā šajā bhavā satiksies grahas, kas pārstāv uguns, ūdens, zemes elementus un kosmisko, augstāko Mīlestību (Ketu), kamēr pretim esošajā Vrišabha raši (Vērša zīmē) atrodas gaisa elementa pārstāvis Rahu. Ķermenis, gars, dvēsele, prāts un sākotnējā enerģija savstarpēji savienosies, dodot mums jaunu sākumu pēc beigām. Nāve nav noteikti tikai fiziska nāve. Caur visiem četriem elementiem un, galvenais, caur piekto elementu – Mīlestību – attīstītākās dvēseles piedzīvos Atdzimšanu. Bet būs jāatmet vecie, tumsonīgie paradumi, ko nekādi negribam izdarīt. Tikai tad, tikai tā un tikai tie turpinās pa īstam dzīvot. Pārējie izzudīs.  


Gaidāmais scenārijs būs šāds: 

Viennozīmīgi, ka vakcinēšanās palīdz slimnīcām nebūt pārpildītām un palikt koronu zem kontroles. Bet nāks jauni vīrusi, slimības, kas skars vakcinētos lielākā mērā jeb nu arī šiem "jaunumiem" būs vienaldzīgs "vakcinējies - nevakcinējies" statuss. Vīrusi, kas būs imūni pret vakcīnu. Tad sāksies "pļauja", jo īpaši valstīs, kur vairums ir vakcinējušies, jo tieši tur būs zināms tautas atslābums, drošības sajūta, kas ir ilūzija.

Jau esošā situācija ir radījusi un jaunā situācija turpinās nodrošināt izdevīgus apstākļus tiem, kas grib vest karu un, piemēram, vājināt Eiropu, gūt ietekmes, radīt haosu un tā tālāk.

Guru (Jupītera) iziešana no nīčas (vājuma zīmes) Makaras (Mežāža) un ieiešana Kumbhā (Ūdensvīrā) 20.novembrī vieš zināmu optimismu Polijas un iesaistīto valstu situācijas uzlabošanai un Krievijas "nākšanai pie prāta", kas ietekmēs Baltkrievijas uzvedību. Tomēr teikšu, ka Baltkrievijas uzdarbošanās beigsies jeb vismaz kļūs moderātāka ap 17.martu, 2022.


Lieta tāda, ka mainīsies čaja grahu (ēnu planētu) Rahu – Ketu ass. Šobrīd Rahu atrodas Vrišabha raši (Vērša zīmē), bet 17.martā tas pārvietosies uz Meša raši (Auna zīmi). Minētās valsts un dažu citu valstu līderu uzvedība ļoti atbilst Rahu karakām (īpašībām) – pārņemtība ar sevi, egocentrisms, irracionālisms, pārmēra ambīcijas, nerēķināšanās un tamlīdzīgi. Rahu ir milzīga enerģija, mute bez ķermeņa, kas visu paņem, aprij, tas neiekļaujas laikā un telpā, Rahu ir dūmi, ilūzija...un tieši tāpēc nekas, kas saistīts ar Rahu, nevar būt mūžīgs, ilgtspējīgs, izņemot neapmierinātību. To šī čaja graha prot iedot.

Mainoties Rahu – Ketu asij fokuss uz Eiropas Savienību, Krieviju – Baltkrieviju mazināsies, taču aktuālākas kļūs vāciski runājošās un Baltijas valstis. Par Vāciju mēs vēl dzirdēsim...arī saistībā ar Ķīnu un Krieviju, kamēr Amerika mēģinās vest pēdējo "pie prāta". 

Vairāk par šīm tendencēm lasiet manā Globālajā Prognozē 2022.gadam, ko publicēšu ap gadu miju.


Vēdiskā astrologa konsultācijas online.  

Sniedzu savas konsultācijas online, izmantojot dažādus komunikācijas kanālus. Tas ir ērti un praktiski, ņemot vērā patreizējo globālo situāciju, kā arī mūsu ikdienas steigu un aizņemtību. Konsultācijas pieejamas arī klātienē. Savā vēdiskās astroloģes praksē izskatu jebkuru dzīves sfēru un jautājumu, arī visneparastākos un slēptākos. Esmu atvērta un garantēju konfidencialitāti - ikviens klients var justies brīvi un nepiespiesti.  

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://inesesjyotish.lv/

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums