15.novembris, 2020.

Globālā prognoze 2021. un nākamajiem gadiem

2020.gads ir bijis visai raibs un interesants, daudzējādā ziņā arī sarežģīts un smags. Pasauli piemeklēja zaudējumi, ierobežojumi, slimības, tāpat arī kārtējie konflikti valstu starpā un dabas katastrofas, piemēram, ugunsgrēki Brazīlijas Amazones baseinā, kuru rezultātā nodega milzīgas platības un gāja bojā neskaitāmi dzīvnieki, kas izpelnījās plašu starptautisku ievērību, jo reģionā augošie lietus meži tiek uzskatīti par pasaules plaušām.

Covid-19 ar visām tā sekām, apgrūtinājumiem, izolāciju, ierobežojumiem liek aizdomāties par to, kāpēc vispār tā notiek, kāda ir mūsu vērtību skala, prioritātes, vai viss, ko darām, ir pareizi un nepieciešams? Cik daudz vietas aizņemam? Visi šie notikumi savukārt rada jautājumus par to, kas būs tālāk, kas mūs sagaida 2021. un nākamajos gados? Kad un vai atgūsim stabilitāti?

Sniegšu savu astroloģisko skatījumu saistībā ar nākotnes tendencēm un to, kas mūs piemeklēs, sākumā apskatot situāciju globālā līmenī, pēc tam jau arī pašmāju un dažu citu valstu kontekstā.
Tātad globālajā horoskopā jaunajam gadam ir zināmas līdzības un paralēles ar veco gadu, tāpēc tas, ko mums iezvanīja un atnesa 2020.gads, turpināsies arī 2021.gadā. Tiesa - gan vecajās, gan jaunās skaņās.
Slimības, konflikti, dzīvnieki, dabas katastrofas, ierobežojumi, zaudējumi, krīzes, noziegumi, finanšu problēmas – tas viss būs aktuāla tēma pasaules mērogā.
To nosaka svarīgi un lieli notikumi, kas iezvanījuši 2021.gadu. Jau septembrī bija Rahu – Ketu (Rahu un Ketu ir mistiskas ēnu pusplanētas, kurām nav sava fiziskā veidola, un tās atrodas citā dimensijā, viena otrai pretim) gočars (tranzīts), kas vienmēr ir svarīgs jaunums, jo Rahu un Ketu vienā raši (zodiaka zīmē) atrodas pusotru gadu, kas ir pietiekoši ilgs laiks, lai ietekmētu globālo situāciju un parādītu prioritātes (Rahu) un atbrīves (Ketu) tēmu pasaules mērogā.  Par šo lasīt vairāk iespējams zemāk šinī rakstā.

Tāpat arī esošos un nākamos notikumus iezvanīja Šani (Saturna) gočars uz Makaru (Mežāzi) šā gada janvāra beigās, kur Šani divus gadus atradīsies pats savā zīmē, kas globāli sakrīt ar 10.bhavu (māju) – karmasthanu, līdz ar to esot tur Šani testē karmu, testē mūs. Situāciju padara dramatiskāku lielā labdara Guru (Jupitera) gočars uz Makaru (Mežāzi), kas notika jau šā gada marta beigās un notika atkal 20.novembrī. Makarā Guru atrodas nīčā – sava vājuma zīmē, kas nav labvēlīgi. Turklāt abas šīs varenās grahas (planētas), kas pārstāv attiecīgi karmu un dharmu, sagāja vienos grādos 2020.gada decembra vidū, tādējādi iezīmējot jaunu lappusi civilizācijas tautu dzīvē, attīstībā, jaunas ēras sākumu. Šis gočars iezvanīja globālus pavērsienus nākotnē.

Dzīves līmenis, darbs, ģimene, mājoklis, pedagoģiskā sistēma, resursi, lauksaimniecība, kustamie, nekustamie īpašumi – to visu diktēs ekonomiskie procesi līdz pat 2022.gadam, tomēr kaut kāda stabilitāte radīsies tikai 2023.gadā. Bet... tad būs citas rūpalas. Par to lasīsiet manās turpmākajās prognozēs.

Būs jauns laiks, jauna ēra. Tagad notiekošais visnotaļ lielā mērā transformēs mūs, pasauli, sistēmu, procesus utt. Daudzi ar to manipulēs, nostrādās propagandas instrumenti, tāpec jābut uzmanīgiem, domāt vajag pašiem un neļaut ar sevi manipulēt.

Nākotne tātad, kā var saprast, solās būt ekstrēma. Pasliktināsies kriminogēnā situācija. Pieaugs pašnāvību, zādzību, nelaimes gadījumu skaits, būs «džungļu likumi», vardarbība, nogalināšanas, nemieri. Paaugstināta riska pakāpe būs arī saistībā ar pārvietošanos, ar transportu. Daudz avāriju, cietušo. Auto zādzības, īpašumu apdraudējums, protesti, nesaskaņas, mazi un lieli bruņoti konflikti ar letāliem iznākumiem arī būs raksturīgas tendences.

Viens svarīgs jaunā gada nosacījums - lai iepriekšminetās problēmas kaut kā risinātu, visiem būs savā starpā jākomunicē, jāmēģina vienoties, gan globāli, pasaules un valstu līmenī, gan arī lokāli, cilvēkiem pašiem savā starpā. Komunikācija un sadarbība būs svarīgi pamatpīlāri, taču diemžēl komunikācijas un sadarbības problēmas gan valstu, gan cilvēku starpā būs. Tas savukārt traucēs rast konstruktīvus risinājumus. Ļoti populāras būs dažādas konspirācijas teorijas saistībā ar Covid-19, kas sarežģīs un apgrūtinās optimāla rezultāta sasniegšanu. Teorijas izplatīsies ar masu saziņas līdzekļu, sociālo tīklu palīdzību. Tāpēc aicinājums neietekmēties, saglabāt mieru un rīkoties adekvāti. 

Tomēr būs arī sadarbības, alianses tādu valstu starpā, kas citkārt liktos neiespējamas. Arī konflikti gan slēpti, gan atklāti it kā draudzīgu valstu starpā. Veci, neatrisināti konflikti būs jārisina. Taču visu mierīgā politiskā ceļā atrisināt neizdosies. Būs (un jau ir) militāras sadursmes. Valdīs dusmas un agresija.

Svarīgi un globāli notikumi grozīsies ap finanšu sfēru. Budžets un bankas būs aktuāla tēma. Bankas uzvedīsies infantīli. Būs lieli zaudējumi finanšu, vērtspapīru, akciju tirgū. Parādi, kredīti, aizņēmumi – aktuāla tēma. Tomēr labs un veiksmīgs laiks kriptovalūtai. Bankas būs spiestas iziet uz lietām, ko līdz šim nedarīja. Valdība un autoritātes būs spiestas domāt un izdomāt. Ne tikai saistībā ar bankām. Lai nosargātu ekonomiku, valsts diktēs bankām, ko un kā darīt finanšu struktūrā. Tādējādi valdību pieņemtie lēmumi būs labi, nobrieduši un konstruktīvi.   

Jāpatur prātā arī tas, ka Rahu neiet kopā ar drošību un, atrodoties  globāli 2.bhavā (mājā), kas, cita starpā, atbild par naudu, budžetu, bankām, veicinās krāpnieku uzdarbošanos. Ar naudu un tās glabāšanu jābūt uzmanīgiem. Vislabāk, ja tā tiek glabāta dažādās vietās un veidos. Būs arī vērā ņemami bankroti.

Panika liks cilvēkiem pieņemt nepārdomātus lēmumus, mesties uz nepārdomātām investīcijām un pirkumiem, tostarp zeltu, dārgmetāliem, kas savukārt ļaus dažiem labiem nopelnīt. Tāpēc ar panikas celšanu būsim tomēr moderāti. Tiesa gan, ekonomiskā sistēma tiks ļoti mainīta, pārorientēta, un, protams, būs gan zaudētāji, gan ieguvēji.

Valsts, valdība, autoritātes būs spiestas strādāt ierobežojumu un zaudējumu režīmā, tādā kā «cietuma» režīmā. Arī tautai tiks uzlikti ierobežojumi, tostarp vēl nebijuši. Būs lieli zaudējumi un haoss. Tauta būs neapmierināta, tomēr, par spīti visam, centīsies nezaudēt optimismu. Taču neviens vairs neuzvedīsies tā kā ierasts, kā līdz šim.

Daudzu valstu gada horoskopā ir aktuāla 5.bhava. Tā atbild par dharmu (uzdevums, pienākums), un tās pārziņas spektrs ir ļoti plašs – tostarp: bērni, finanses, spēja nopelnīt naudu, politika, sports, akcijas, vērtspapīri utt. Līdz ar to šis viss būs aktuāli, turklāt negatīvā izpildījumā – problēmas, skandāli, zaudējumi. Jo tur atradīsies Rahu kopā ar Mangalu (Marsu): Divas ļoti spēcīgas, bet nedraudzīgas enerģijas, kas liks visam augstākminētajam izpausties destruktīvi. Turklāt Guru no Makaras un nīčas pēc tam ieejot Kumbhā (Ūdensvīrā), būs Bala Avastha («bērna prātā»). Kas nozīmē to, ka mēs tiksim testēti caur mūsu atvasēm. Sagaidāmi arī letāli iznākumi. Visticamāk, Covid-19 nāks jaunā izpildījumā, jaunās skaņās, kā arī slimības būs saistītas ar asinīm, sliktām asinīm, asinsgrupām. Būs arī hroniskas, grūti atklājamas, nesaprotamas izcelsmes slimības. Nestandarta "slimības", kas nepadodas tradicionālajai ārstēšanai.

Dažādi vīrusi, slimības ir cilvēku «lielās staigāšanas» jeb etniskā kokteiļa rezultāts. Katrai rasei, tautai ir sava «toksiskā» mentalitāte, dzīvesveids, kas nosaka un veido mūsu imunitātes ģenētisko kodu. Tāpēc, kas vieniem der, otriem – neder, vieniem «līp klāt», citus - «neķer». Krīzes, slimības, vīrusi parāda arī to, ka kaut kas mūsu pasaulē nav sakārtots, ka rīkojamies nepareizi. Koronavīruss stāsta mums par mūsu prioritātēm un par dabu. Covid-19 ir arī mūsu attieksmes un vērtību rezultāts. Oficiālā versija apgalvo, ka tas radies no zvīņneša kādā Ķīnas tirgū. Tas rada jautājumu – vai viss ir jāēd? Tāpat vīruss ir ticis atrasts vistas gaļā, kas importēta Eiropā no Brazīlijas. Vai jāved vistas gaļa no Brazīlijas? Turklāt tika likvidētas visas ūdeles ūdeļaudzētavās Dānijā, jo tām atklāts mutējies koronavīruss, kas apdraud arī cilvēkus. Rodas iespaids, ka varam vilkt paralēles starp vīrusu un  dzīvniekiem, dabu, mūsu paradumiem attiecībā pret to, kas savukārt rada bažas – vai viss, ko mēs darām, ir nepieciešams? Domājams, nāksies ieviest pārmaiņas vīrusa, tā variāciju, mutāciju rezultātā un ne tikai tāpēc. Cilvēku vērtības mainīsies.

Turklāt, kad visas šī «pārejas laika» krīzes un problēmas būs beigušās, daudz kas būs pārvērties un transformējies, būs citādāk – jaunajam laikam labāk, piemērotāk. Jo, piemēram, tas pats Covid-19 ir atbrīvojis tehnoloģisko potenciālu, kas jau bija gaidīšanas režīmā. Pāreja uz informācijas tehnoloģiju laikmetu jau bija un būs vēl izteiktāka.
Labā ziņa ir arī tā, ka vairākas valstis pastiprināti nodarbojas ar pētniecību attiecīgajā virzienā un izdomās vakcīnu (ne tikai vienu), kā arī metodi ārpus klasiskajām zināšanām, kā cīnīties pret covidiem, mutācijām un citiem "jaunumiem". Īpaši izcelsies vāciski runājošās zemes.

Saprotams, ka aktuālas tēmas būs darbs, veselība, attiecības, ģimene. Darbs un mācības notiks arī no mājām, būs mācību reformas, kā arī medicīnas nozare, sistēma mainīsies.  Ar slimnīcām būs problēmas. Būs daudz darba zaudējumu visā pasaulē, īpaši menedžmenta, tirdzniecības, resursu jomā. Ar gāzi un naftu būs problēmas.  Cietīs daudzu valstu budžets. Slikti klāsies tūrisma jomā, īpaši, kas saistīts ar ārzemju braucieniem. Būs radikāli ierobežojumi. Tādēļ orientācija būs uz lokālo tūrismu. Situācija būs labāka vietējā tūrisma attīstīšanai. Vispār cilvēkiem būs aktuāli pārkvalificēties, pārskatīt dharmas jautājumus. Daudzas nozares, kas saistītas ar multikulturālismu, vērsies ciet. Apgrutinātā situācijā atradīsies loģistika, transports, pārvadājumi, «lielā staigāšana», arī lopkopība, zvēraudzēšana. Tomēr, lai gan zināmas nozares vērsies ciet, atvērsies un attīstīsies citas - jaunas.

Minēto problēmu un krīžu dēļ ļoti cietīs attiecības un ģimenes dzīve. Šukra (Venēra) un Mangala (Marss) globālajā horoskopā veido ļoti spēcīgu saikni, ko sauc Parivartana joga (apmainījušies mājām). Tāpēc redzēsim, ka vīrieši ir no Marsa, bet sievietes – no Venēras. Konflikts starp vīrišķo un sievišķo enerģiju, kas katrai valstij izpaudīsies caur konkrētām bhavām (mājām) – sfērām. Mangala pārstāv vīrišķo, fizisko spēku, dinamiku, enerģiju, sportu, konfliktus, dusmas, agresiju, militārismu, traumas, nelaimes gadījumus, elektrību, ieročus, ķirurgus u.c. Šukra savukārt pārstāv sievišķo, komfortu, greznību, labklājību, visu skaisto, laimi, mākslu, romantiku, transportu, medicīnu, baudas u.c. Abas šīs grahas jaunā gada horoskopā atradīsies «bērna prātā», turklāt Mangala būs Mritju Bhagja (nāves grādos - nelabvēlīgs rādītājs ar negatīvu rezultātu). Tāpēc gan vīrieši, gan sievietes uzvedīsies jocīgi, radot ne mazums problēmu personīgajā dzīvē. Atklāsies krāpšanas gadījumi, ģimenes irs. Cietīs arī komforts un dzīves līmenis. Vīriešu un sieviešu attiecības mainīsies, mainīsies lomas un attiecību modelis. Būs situācijas, kad sievietes uzņemsies «vīriešu» pienākumus, bet vīrieši - «sieviešu».

Tāpat būs pedofīlijas un noklausīšanās skandāli visā pasaulē. Slepenas lietas nāks gaismā, specdienesti atklās slepenu informāciju. Būs nodevības finanšu jautājumos, kas izskaidrojamas ar to, ka visiem būs grūtas dienas. Vispār ar seksuālo tēmu būs arī daudz manipulāciju. Meli, izdomājumi, puspatiesības, vecas lietas tiks celtas gaismā.

Nāksies domāt arī par pārtiku un ūdeni. Tie būs saindēti, sintētiski, modificēti, mākslīgi.  Uzsvars būs uz lokālu, dabīgu pārtiku. Jo tuvāk mājām - jo labāk. Jo videi draudzīgāk - jo labāk. Vispār fokuss būs vairāk uz to, lai un kā visu ražotu paši, nevis importētu no citām valstīm. Gaidāma vēlme attīstīt lauksaimniecību un reformas tajā. Populārāki kļūs bartera tipa darījumi pasaules valstu starpā.

Jau pieminētais Rahu – Ketu gočars (tranzīts) cita starpā nosaka to, ka Amerika, Krievija, Ķīna, protams, joprojām būs aktuālas valstis, taču vairāk «uz skatuves» uznāks Eiropas Savienība, īpaši Vācija, Beļģija, Itālija, Portugāle. Arī Izraēla, Argentīna, AAE, Katara, Saūda Arābija. Īpaši izcelsies Anglija.

Rahu atrodoties Vrišabhā (Vērša zīmē), kas globāli ir 2.bhava (māja), nosaka to, ka veidosim savu karmu caur runāšanu. Būs problēmas ar muti un zobiem. Kā arī pasaules prioritāte – vairot labklājību, tikt pie naudas, nodrošināt ģimeni un verbālā komunikācija ģimenē. Kriptovalūta popularizēsies, kā minēts. Tāpat kā māte Zeme, Rahu, atrodoties Rohini (viena no nakšatrām – Mēness zvaigznājiem), «pabaros» visus bez izņēmuma. Ar antibiotikām. Katrā ziņā ar visu mākslīgo un sintētisko. Uzzināsim patiesību par pārtiku.

Problēmu taisītājs globāli būs Šani (Saturns). Viņš liks maksāt par banketu. Visiem pēc nopelniem. Šani atbild par nāvi, ierobežojumiem, slimībām, zaudējumiem, kapsētām, visu veco utt. Šani mīl pazemību, pacietību, pieticību, disciplīnu, askētismu. Visu to viņš prasīs. Kas būs darbojušies vairāk saskaņā ar Šani karakām (īpašībām), tam bankets tik dārgi neizmaksās. Kas savukārt būs darbojušies pretēji - maksās par banketu pēc pilnas programmas. Taču, lai cik dīvaini tas neizklausītos - kopumā karma pasaulē ir laba. Mēs vienkārši būsim spiesti mācīties. Kad iet labi un viss ir labi - nemācāmies. Mācāmies tikai tad, kad ir problēmas un grūtības. Šani mācīs mūs ar bomi, liekot saprast, ka pienācis laiks norēķināties. Atrodoties 10.bhavā (mājā), kas ir karmas mājvieta, Šani vēl pagaidām vēro mūsu darbību, ko darām, ko nedarām, bet pēc tam ieejot Kumbhā (Ūdensvīra zīmē), kas ir 11.bhava, saņemsim rezultātu. Un rezultāts visiem, gan valstīm, gan tautai, gan katram indivīdam, būs tāds, kādu esam nopelnījuši.

* * *
Čandra (Mēness) jaunā gada globālajā horoskopā veido Kemadruma jogu (vientulības, atstumtības, izolācijas savienojumu), tāpēc valstis, kas saistītas ar Karku (Vēža zīmi -  Norvēģija, Francija, Zviedrija) turēsies jeb būs spiestas turēties savrup. Un atstrādās pagātnes karmu, maksās par grēkiem. No vienas puses šīs valstis tomēr jutīsies labi un situācija būs stabila, spēcīga, bet no otras – būs arī smagi, valstis tiks «terorizētas», cita starpā no tautas puses. Un būs ambīcijas, realitātes neapzināšanās, nevēlēšanās redzēt. Viss notiekošais būs sekas tam, ka pastāv parliecīga pieķeršanās (un ne tikai šinīs valstīs) laicīgajai dzīvei un materiāliem labumiem. Laicīgās dzīves neatņemama sastāvdaļa ir izbeigšanās. Laimes namu nevar uzcelt uz tik nepastāvīgiem pamatiem kā materiālisms. Tāpēc, kamēr notiks īsteno vērtību ignorēšana, noniecināšana, darbosies princips «augstu lec, zemu krīt».
Savukārt Krievija mēģinās jaukties ASV un Polijas attiecībās. Bet Izraēla, ne aiz vieglas dzīves, caur ASV un Poliju centīsies gūt ietekmes Eiropā. Taču Francija un Vācija to nepieļaus.Latvija.
Vācija.

Krievija.
Izraēla.

Amerika.

 

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums