Globālā prognoze Vācija

Vācija
Valstī būs krīze, stratēģiskā domāšana nebūs stiprā puse, bankas uzvedīsies neloģiski. Būs haoss. Labi risinājumi radīsies ne ātrāk kā 2022.gadā.
Vispār daudzas varas pasaulē uzvedīsies kā «lukašenko».
Vācijas vājie punkti – bankas, budžets, finanses, auto, auto tirgus, ģimene, izglītība, darbs, sadarbības un biznesa partneri, likumdošana, tradīcijas, viedu, gudru vadītāju, amatpersonu trūkums, problēmas autosportā.

Sarežģījumi būs arī lauksaimniecības politikā. Nenobriedusi domāšana šai jomā, kā rezultātā «turēs uz bremzēm» paši savu lauksaimniecību. Vājš punkts – partneri, īpaši tie, kas atrodas "aiz ūdeņiem". Tāpēc  būs problēmas ar kravas pārvadājumiem. Ar gāzes vadu arī. Tomēr, lai cik dīvaini tas neliktos, tiks izveidota slēpta, neoficiāla alianse, sadarbība starp Vāciju un Krieviju.

Valdošajā situācijā pati Vācija jutīsies pretrunīgi. Būs zināma stabilitāte, drošība, taču tai pat laikā - bērnišķīga domāšana, slēptas ambīcijas, iekšējas nesaskaņas, problēmas ar partneriem un vispārējs haoss, krīze. Par sevi atgādinās arī vecā elite.
Vācijai trūkst vieduma un garīguma. Toties ir daudz karmas, īpaši pagātnes karmas, kas tiek celta augšā un atstrādāta.  Vācija savas vainas apziņas dzīta ir darījusi to gadu desmitiem. Tomēr nedrīkst Vāciju nenovērtēt. Kā nekā Vācija asociējas ar kārtību, sistēmu, darbu, industriju, inženieriju, robotiku, dzelžiem, ķīmiju. Arī militārā tehnika tur ir ļoti augstā līmenī, bet tā netiek dotēta, paši to nevēlas. Bet būs haoss un būs «sprādziens» no Vācijas puses, jo to pārstāv Meša (Auna zīme) – ugunīga, aktīva, enerģiska raši (zodiaka zīme), kas gadiem tikusi slāpēta un slicinājusies savā «entschuldigung». Tas sasniegs kritisko punktu. 

Tags: astroloģija, astroloģiskā karte, astroloģiskaprognoze vācijai

Tel.Nr. +371 2 481 7172

E-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Whatsapp: 

Gadā ir tikai divas dienas, kurās nav iespējams neko paveikt. Viena no tām ir Vakardiena, un otra – Rītdiena. Šodien ir īstā diena, lai mīlētu, ticētu, darītu un, visvairāk – dzīvotu.
/Dalai Lama/

Vārds, uzvārds
Tel. Nr.
E-pasts *
Jūsu jautājums